RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


wivern -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 7:11:02)

Eeh ova moja pricalica od kad je krenula da guce ustaje u 7 i usta ne zatvara [sm=smiley36.gif] sav srecan. Nas vec par dana muce grcici, bori se on ne kuka ali stenjeeee jadnicak bas. Valjda ce uskoro i to prestati majku mu
Branki i kod nas je palilo nosanje ta dva puta kad je bio haos sa grcevima [sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 7:19:46)

Dobro jutro! Jos uvek sam u krevetu. Mm i T se spremaju za vrtic. Ova mala peva u krevetcu.
Ivo jesu to te pesmice.
Branki kazem ti ja da je delotvorno. Mama kad mi je bila da nam pomaze oko Sofije tako je radila. Bila sam protiv toga, ali kad sam videla da deluje posle smo mm i ja tako radili.
Meni mama dolazi veceras. Nisam je videla dva meseca.




mali_mis -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 7:21:30)

Jutro mame [sm=kava.gif]
Meni je juce bilo muka nakon sto sam pojela kuvano jaje, slosilo mi se u sekundi, pa sam zakuntala oko 22, a mama je ostala da cuva A., a on se samo vrteo oko mene. Pa me povuce za kosu, i zavuce mi ruke ispod glave, pa me grli, otopila sam se.




branki* -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 7:29:38)

misu,bas lep osecaj[sm=9nebesa.gif]
wiv,zar opet krecu grcevi,sad gledam tiker,pa maksim jos malo 4 meseca..covece...
daco i ova moja je sisala 3-4 puta,vise i ne brojim,kad zakmeci,dam sisu[sm=smiley36.gif]
evo je stenje,ne kaki preko dana,ali zato ujutru i pre podne obavi to 3 puta i to je to,od zore jos krene da se napinje i stenje i prdi..




daca77 -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 7:41:39)

Branki, Wiv nas ubi u pojam...taman mislila da kada napunimo 3meseca resicemo se grceva, kad eto ti Wiv[sm=smiley1.gif]




Trcosava -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 7:44:22)

Jutar mame. Kod nas prodje dobro noć. Oko Pola 11zaspao i do nekih 5. I to nije ni bio budan skroz, nego stenjao, ja mislila budan. Dignem se i njega i podojim, nastavio da spava. Sad nekad ću da ga budim da sisa. Ako se sam sad ne probudi.
Kod nas je to uvajanje palilo kod Ane, kod Luke ne pali.
Kuj kuva kafu?




emicaa -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 7:52:22)

Dobro jutro,T je opet fino spavala ali je već u 6 bila spremna za igranje.
Mislim da je od jutros kuče,malo me grize,pa se mazi,pa liže...ne mogu se odbranit od nje [sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 7:54:40)

daco,mm je bio jos optimisticniji,on je ocekivao da grcevi prodju kad beba napuni 40 dana,tako cuo on i drzao se toga ko pijan plota i samo cekao taj 40.i dan,kad ono cvrc[sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 8:14:32)

Joj bre žene, pa jeste zaboravile da posle grčeva idu zubi?[sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 8:17:38)

Trćo šta je posle zubi da se pripremam [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 8:31:02)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Joj bre žene, pa jeste zaboravile da posle grčeva idu zubi?[sm=jezicek.gif]

[sm=jezicek.gif]ajoooooj




Trcosava -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 8:34:12)

Kako znam da tešim [sm=jezicek.gif]

Posle i u toku zuba ide prohodavanje - dok puzi ni po jada, kad krene da hoće da hoda - ode kičma (ko je još ima od nosanja [sm=jezicek.gif])

Moj cvrčak se probudio u 8 da jede i eno ga lala. Pre nego što sam mu dala da sisa me je počastio jednim osmehom [sm=smiley14.gif]




daca77 -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 8:37:52)

Trco, jel' ti to hoces da se ja bacim s prozora ovog jutra?[sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 8:51:30)

Dobro je,preživila sam propuzavanje,prohodavanje...još samo da preživim to pretvaranje u beskičmenjaka [sm=smiley36.gif]
Do sad je nisam puno nosala ali ne gine mi kad krenemo u prave šetnje.




Modessty -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 9:18:25)

Dobro jutro i dobar dan! [sm=smiley1.gif] Vidim Trca vas baš uteši od ranog jutra! [sm=smiley36.gif]
Uvek ima neka muka oko dece. Nema nama odmora! [sm=jezicek.gif]
Nikola mi se probudio u 5 jutros! Muči ga ta poslednja trojka koja nikako da izađe!




Trcosava -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 9:20:17)

Daco, ja samo govorim realno stanje. E sad, neko ne oseti grčeve, neko ne oseti zube. Sa Anom sam skrenula od grčeva, ali zube nismo osetili. E jbg prohodavanje svima sledi i tu nema vrdanja.

Emice, ne mora da znači. Sve je kako navikneš dete. Meni Ana od 3-će godine bez problema piči 6km oko Bleda. Ali mi kolica nismo koristili skoro od kako je prohodala. Koristila sam samo kad idem do prodavnice sama sa njom jer ne mogu da nosim i kese i nju. Sve ostalo kolica su ostajala kući.




QueenJ -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 9:57:57)

Jutro! Relativno ok noć. Ona nije loše spavala. Ali sam je ja stalno obilazila. Kašljucala je. Pa se zaplače, ja je podignem, ona iskašlje i nastavi. Čaj od sleza nije htela da pipne. Ja malo zasladim, pa ode pola flašice odjednom. [sm=bravo.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 10:03:03)

Mi grčeve nismo osjetili ali je zato mjesec dana povraćala non stop,na svaki pokret bljucne,a prva 4 zuba smo jedva preživile i ona i ja.
Što se tiče nosanja do sad je nisam nosala,koliko je puta u kolicima počela kenkat da je uzem i nosi ali iskuliram je i ona se smiri.Gdje da je nosim a teška kao trut [sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 10:03:36)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Joj bre žene, pa jeste zaboravile da posle grčeva idu zubi?[sm=jezicek.gif]

[sm=jezicek.gif]

Još ako izađu sa 11mj. kao mojoj ćerki [sm=smiley36.gif] Uhhhhhhhhhh šta me sve čeka, ovo je sad pjesma!

Izgleda da se I začepio nosić. Cijelu noć rokće, ne može da diše, htjela bi da sisa, a ne može. Ludnica. Nije ni čudo oko nas su svi bolesni, i mene bolucka grlo već par dana.
Čekam patronažnu da dođe...




vonavoj -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 10:03:59)

jutro!
i kod nas noc prosla dobro! Malo je T pocela da kaslje,ukljucicu joj broncamil,prskam joj apis golu i dajem imuno sirup! Nisam imala temperaturu,grlo me ne boli,samo slinavim po malo..prehladila sam se definitivno!
Sto se muka tice,kod nas isto kao kod Trce,grcevi nas urnisali,zube nismo osetili,sama seta,sa godinu i po smo izbacili kolica i nikad je nismo nosili..evo i sad se pre ja umorim nego ona u setnji!

queen,bitno da si pronasla foru[sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 11:56:03)

Zene nisu to bas ti grcevi kao kod malih bebica. Ovo je stenjanje dok se ne isprducka i iskaki [sm=smiley36.gif].
Ja sam pokusavala da ne uzimam u ruke M, ali se on drao bez prestanka po sat-dva i sav poplavi u licu. E onda sam odustala, bas me briga meni lakse da ga umirim u rukama. Samo da mi ne puca glava od urlikanja [sm=smiley36.gif]
Ja cu za prohodavanje uzeti kaiseve, sestrice sam sa time vodala i kicma mi nije otpala. Izgleda sasavo ali mene ledja vise ne bole [sm=jezicek.gif]




QueenJ -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 13:03:04)

Ja cu za prohodavanje uzeti kaiseve, sestrice sam sa time vodala i kicma mi nije otpala. Izgleda sasavo ali mene ledja vise ne bole

Joj, ja kad vidim da decu tako šetaju, želudac mi se okrene. Ili je bar pre... Sad kad imam dete, ne znam kako bih.
Inače, ja dobila [sm=hudicek1.gif] posle 16 meseci. [sm=smiley13.gif] Baš sam se iznenadila. Nadam se da neće uticati na dojenje. Još ja danas pojačala, dajem joj samo (.) i čaj zbog prehlade.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 13:06:22)

queen,moja nije htela da sisa kad sam dobila,prvog puta je negodovala..a sledeci mesec odbila..imala je 9 meseci! Ali to nema veze,moja mladja sestra normalno doji,dobila je kad je mali imao 4 meseca,i uvek joj budu pune grudi kad dobije!




QueenJ -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 13:17:24)

Od jutros lepo sisa. Mada je meni tek malo pre krenulo... Verujem da neće biti problema.




ivaMark -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 13:52:57)


IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Joj bre žene, pa jeste zaboravile da posle grčeva idu zubi?[sm=jezicek.gif]

[sm=jezicek.gif]

Još ako izađu sa 11mj. kao mojoj ćerki [sm=smiley36.gif] Uhhhhhhhhhh šta me sve čeka, ovo je sad pjesma!



Mojoj sa 14 meseci izasao prvi zubic [sm=smiley36.gif] prva dva nismo osetili a posle sam upoznala cari izbijanja zubica, mada nije bilo strasno: malo proliva, malo slinice, malo placa nocnog...sve po malo [sm=smiley1.gif]

Kaiseve smo par puta koristili i nije losa stvar. Dobili ih pa sto da ih ne iskoristimo.

Evo spavaju oboje, jeeeeeeeeee....




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>