RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


branki* -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (3.3.2015 10:23:12)

super,ja sve mislim mala je kao,nije joj interesantno.




QueenJ -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (3.3.2015 11:16:30)

Kako nije? Živeo baby tv [sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (3.3.2015 17:16:53)

Pustajte im one pesmice simple learning song. Moje to obozavaju.
Oko 2 smo stigli mm i ja sa Teodorom kuci i posle rucka smo pretresli deciju sobu i sad je cakum pakum. Jos nesto mm da obavi i to je to. Veceras mu ostaje da ocisti filter od ves masine.
Primecujem da se puno tema obnavlja na RR. Jel nagradna igra u toku?




branki* -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (3.3.2015 17:28:10)

jeste,sanjice.stabilo nagradjuje skolskim priborom za decu,treba da se pise po temamaiz podforuma DECa,CINI MI SE..
MOJI IZASLI DO PARKICA DA SE BOZA MALO IZLUDUJE,BOKA SPAVA...uups,velika slova.
mene ceka kupatilo i vc veceras[sm=smiley24.gif]




choopa choops -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (3.3.2015 18:11:09)

Samo da se zvanično prijavim i u ovoj temi [sm=smiley1.gif]

Vidim muče vas grčevi [sm=smiley13.gif] Uh kad se sjetim. Meni patronažna reče da se sad daju neke Bioagaia kapi i da su se pokazale kao najbolje? Istina?
Ja sam sa ćerom koristila tada neki čaj kao prašak u kesicama, Bibi Libi se zvao [sm=smiley36.gif] i bio je dobar. A sa sinom Espumisan kapi?

Meni se ona već sad budi non stop, tako da kad dođe vrijem za grčeve ona neće ni spavat uopšte [sm=smiley36.gif]

Daco gledam šta jedeš, ali da te pitam piješ li mlijeko? Moji su imali gadne grčeve, a onda sam provalila da im smeta kad ja pijem mlijeko, pa sam prestala. Eto možda ako i ti piješ obrati pažnju i na to.




milicicak -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (3.3.2015 18:16:12)

Choopa, ja sam davala T Biogaia kapi i super smo prosli. Nadam se da vama nece ni trebati :)
Daca77 ne jede mleko i mlecne proizvode.
Zamesila sam tonu palacinki i napravila kremic T svako malo pita jel sad vecera :)




QueenJ -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (3.3.2015 18:26:17)

Mmm, Milicicak, dakle? Kad je večera? [sm=smiley36.gif]




milicicak -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (3.3.2015 18:27:34)

Vecera je u 7 pa izvolite [sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (3.3.2015 18:35:06)

Choopo, ja nisam nista davala ali sam cula da su biogaja kapi dobre!
Milicicak, eto i mene, celi dan sam visila napolju, nemam nista za veceru [sm=smiley36.gif]
Mozda veceras dodje kum pa napravim palacinke ... ljubim vas. Eh da, dobila sam dva meseca od komisije, talo da cemo se mala i ja jos druziti.[sm=smiley1.gif]




QueenJ -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (3.3.2015 19:01:33)

Mili, ja stigla! Baš sam tačna! [sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (3.3.2015 19:10:57)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Pustajte im one pesmice simple learning song. Moje to obozavaju.
Oko 2 smo stigli mm i ja sa Teodorom kuci i posle rucka smo pretresli deciju sobu i sad je cakum pakum. Jos nesto mm da obavi i to je to. Veceras mu ostaje da ocisti filter od ves masine.
Primecujem da se puno tema obnavlja na RR. Jel nagradna igra u toku?

[sm=jezicek.gif] to se bas sad ja pitala.

Joj mame pa ja mislim da je vasim bebcima dovoljna ona vrteska iznad kreveca. Secam se D je napunila tacno 4 meseca i nama se vrteska pokvarila taj mehanizam doduse. I ja zovem muza kao izbezumljena "jao jao moras kupiti drugu sta da radimo???"[sm=smiley36.gif] Ja joj navijem jedno 5 puta (a dugo je svirala iskreno) i ona za to vreme gleda i smeje se i pokusava rucicama da dohvati a ja lepo popijem kaficu doduse 5 puta ustajem da navijem jel al dobro bar nesto. Mislim ne znam nisam ni pokusavala na tv bilo sta da joj pokazem. A i tripovala sam se ako gleda tv da mi jos losije spava, tamo negde u sestom mesecu kad je pocela onako da sedi tati u krilo pa su njih dvoje poceli zajedno da gledaju tv. Onda sam ga stalno kritikovala zbog toga.Al dobro ja se tripujem za svasta. Evo par dana je sad bolesna i gleda tv vise nego inace i vec se tripujem iskreno.[sm=jezicek.gif] Ne volim kad bulji. Nervira me to. A opet i mi kad smo bili bolesni sta smo radili? Pa nista lezali u krevetu i gledali tv. Al to su kazem moji tripovi.

duca mi prakticno nema i ima temp[sm=smiley36.gif] tj tu je negde stalno 37,4 ne preko toga. Ne dajem joj nista. Krenula je malko da kasljuca dok spava pa je to budi. Inace je dobro evo nosic manje curi. Kapiram da ce do ponedeljka da bude ko nova.

Ja danas sa mojima radila u vocnjaku tata me pitao da im pomognem da zavrsimo sve danas pa smo on brat i ja radili a zvali smo komsinice moje drage da animiraju D dok sam ja sa njima u vocnjaku. Cak su nam napravile i veceru neke male krofnice. Moja naravno ceo dan mrljavi sa jelom.

Idemo sad da se kupamo pa cemo da se uspavljujemo. Danas mi nekako protracen dan. Mislim u smislu vremena provedenog sa D. nista pametno nismo radile[sm=smiley36.gif].

Cekam mm da dodje kuci. Valjda ce stici pre nego sto D legne bas joj nedostaje tatica njen

Pozdrav mame




choopa choops -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (3.3.2015 19:49:25)


IZVORNA PORUKA: QueenJ

Mmm, Milicicak, dakle? Kad je večera? [sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif]

MiLJ moj muž je gledao fudbal sa djecom, ćera je naročito voljela da gleda šta je to zeleno sa jednom loptom i 22 ludaka [sm=smiley36.gif]

Inače sad ću da katapultiram svoga supruga, čekam ga da kupamo bebu. Otišao je iz kuće oko 17h, da će se vratit za sat vremena, a evo ga još nema. Te da se ošiša, te ovo, te ono. Pripremila sam oklagiju [sm=zz_stomp.gif] [sm=smiley36.gif]




QueenJ -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (3.3.2015 20:49:08)

Pripremila sam oklagiju

[sm=bravo.gif] [sm=smiley36.gif]
Ja okupala, nahranila i uspavala detence. Treba nešto da klopnem, a mrrrzi me.
Mm će sa posla tek u 22h.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (3.3.2015 21:14:12)

Treba nam tema za negativu prema muzevimA!!!
Bolesna,raspadam se..molim ga ceo dan da usisa,jok! Drzao je Joku dok sam se kupala i fenirala,a ona urla!! Ni detetom ne mozes da se bavis!
Da bi sad zurio da ode u setnju sa drugom!!! A ja da uspavljujem decu! Ja cu mog motkom,ne oklagijom!




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (3.3.2015 21:19:52)

auuu mame a ja htela da se zalim kako je moj ceo dan bio na poslu i zaspao cim je stigao[sm=jezicek.gif]. Dobar je dobar je. Necu da se zalim evo.

Ja nalozila. Vise necu nocas loziti nije vise tako hladno iskreno i danas sam lozila svega tri puta. Idem sad da se na brzaka tusnem pa u pidzamu i da mozda gledam neki film il nesto. Videcu mozda ima nesto na tv ako ne onda na netu.

Idem da vidim sta ste preporucile od filmova.




milicicak -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (3.3.2015 21:24:17)

Ja na mm ne smem da se zalim :) jeste da bih ga zadavila makar tri puta dnevno ali je stvarno divan i brizan otac i mnogo mi pomaze oko svega. T ga je uspavala, idem da ga budim da nam servira veceru :)
MiLj, na HBO je Noje, ako nisi gledala, ideju nemam kad je poceo :)
I ne mogu da verujem da danas drugi put pisem u ovoj temi :D
Da se ispravim treci put :D




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (3.3.2015 21:25:12)

Deca spavaju. Muz i ja citamo knjige svako za sebe. Sutra sam do 8 na poslu. T treba da ide sutra na rodjendan, ali nema ko da je vodi. Oboje radimo. Bas se radovalo.
Von zasto bre ne legnes u krevet kad si bolesna? Kakvo feniranje kose. I prepustis njemu decu, pa nek gleda sta ce sa njima. Nemoj zbog toga da se nerviras nego samo lezis i zamolis na finjaka kad ne zna da se set__i sam.
Ne znam. Ja tih problema nemam. Mm radi sve oko dece i sta treba u kuci ako treba. Kad dodju gosti on ih dvori, a ja sedim. Prethodno sam sve spremila.




QueenJ -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (3.3.2015 22:49:12)

Stigao mm sa posla, tera me sa kompa, tako da... Pozdrav do sutra!




Trcosava -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (3.3.2015 22:59:43)


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Samo da se zvanično prijavim i u ovoj temi [sm=smiley1.gif]

Vidim muče vas grčevi [sm=smiley13.gif] Uh kad se sjetim. Meni patronažna reče da se sad daju neke Bioagaia kapi i da su se pokazale kao najbolje? Istina?
Ja sam sa ćerom koristila tada neki čaj kao prašak u kesicama, Bibi Libi se zvao [sm=smiley36.gif] i bio je dobar. A sa sinom Espumisan kapi?

Meni se ona već sad budi non stop, tako da kad dođe vrijem za grčeve ona neće ni spavat uopšte [sm=smiley36.gif]


Individualno je, mene da pitaš ja ću reći da je sve to [sm=zz_poop.gif] kroz gusto granje. Ani one nisu pomagale, a recimo Mod se kune u njih. Jedino što sam dala danas Luki je čaj od kima i to 2-3 neke ultra mini kašičice.




veselicaa -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (3.3.2015 23:02:43)

Trco ni ja mojima nisam davala nikakve kapi,jedino tople obloge na stomacicu tj,zagrejala bih pelenu ili onaj mali peskir i stavljala im.A i tih kapi danas ima milion,ne zna covek koje da izabere.Za kim se moja zaova kune da pomaze.




wivern -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (3.3.2015 23:10:32)

Ahooj zene..
Vidim negativa prema muzevima je na zavidnom nivou [sm=smiley36.gif]
Ja sam mog lepo osedlala onaj dan i sad smo super. Sve moze. Do sledece prilike a onda sve iz pocetka.
Sto se tih kapi tice jedino sto sigurno znam je da meni M posle enterokinda obavezno kaki i isprducka se. Uvek se posle toga cuju crevca kako rade.




ivaMark -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (3.3.2015 23:23:36)

Sanjice, mislis na super simple song? Obozavam ih [sm=smiley36.gif]

A mm....uh....opasno me nervira...potrebno nam je malo da se odvojimo, non-stop smo zajedno, niko nam ne dolazi, nigde ne idemo. Uskoro cu sa decom kod svekijevaca u Austriju pa planiram pravo odande kod mojih a on neka uziva sam.

Jovana prica svoj kineski jako aktivno, ubaci i pokoju nasu rec, ima tu i slogova...uglavnom je razumem a danas je u setnji stala ispred mene i rekla: nosi... i naravno da sam je uzela [sm=smiley1.gif]

Imala sam srece pa ni jedna moja beba nije imala grceve...nadam se da nece kod L da se jave neki zakasneli :D




vonavoj -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 3:55:56)

Sanjice,morala sam da operem kosu,a i da je osusim..ja to zovem feniranje.
Ma kakvi da me poslusa..od kad je dosao sanposla sam mu rekla da mora da se usisa,dete je na podu..kao ok . Onda smo J i ja spavale,aj tad nije mogao..a posle je na sbb premotavao avionske nesrece,eto mu zanimacije..i onda vecera,kupanje i ode u setnju,momak!
Pod pritiskom je jer ga stalno teram da riba nesto!!!! Za vikend je oprao kupatilo,divan je,haha,i to je dosta!




branki* -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 6:36:39)

jutro,mame!
milicicak,je li ostalo tih palacinki jos[sm=kuza.gif]
sto se muzeva tice,ja juce bukvalno citav dan oko bojane i kuce,znaci mm je nije ni uzeo u ruke,niti tanjir jedan sklonio..vodio bozu napolje i igrao se posle sa njim,to je to...
pijem kafu i da spremam bozu za obdaniste,a ova mala se meskolji i stenje,bice veselo ako se uzdreci bas oko 7.
sanjice,juce oko 6 krenu jedna epizoda sa grcevima i dranjem i ja brzo umotam u cebe i cvrsto je stegnem i nosaj i smirila se za 10 sekundi i zaspala..da li je slucajnost ili deluje,ali je urodilo plodom.




daca77 -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (4.3.2015 7:09:23)

Dobro jutro!!!
Jutros kao pokosena-ustajanje u 3 i 5h, pa bar da se resih cvorova, a ono nista...i beba odbija da sisa iz ove jedne problematicne...mozda je za nijansu stanje bolje nego juce.
Branki, i mi smo juce imali grceve od 13h i umiri je termoforcic...uvece sam pa ja imala 1x u zivotu i mogu vam reci da stomak uzasno boli.
Von, nadam se da ti je danas bolje.
Veliki [sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>