Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


lesica -> Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (2.3.2015 19:30:53)

Pišite nam u ovoj temi kako se borite sa suvišnim kilogramima, na koji način se hranite, da li vežbate, koje vežbe su vam se pokazale najdelotvornijim, delite nam recepte, i sve ostale savete koje smatrate bitnim za zdravo skidanje kilograma.

Od 23.3.2015. ćemo u okviru ove teme organizovati glasanje, tako da će svaki glas predstavljati bod (svaki korisnik glasa jednom), a takođe i svaki savet će biti nagrađen sa po jednim bodom (svaki poseban post /savet - 1 bod). Na kraju, 2 autora saveta sa najviše bodova osvajaju po paket Herbafast proizvoda (svaki paket sadrži sva tri ukusa: jagoda, limun, čokolada ). Glasanje traje do 31.3.2015. (zaključno sa 31.3). 1.4.2015. ćemo proglasiti dobitnike.

KAKO DA SMRŠATE UZ POMOĆ ČOKOLADE, POGLEDAJTE OVDE KLIK




[img]http://www.dodaj.rs/f/1v/ot/4Meqxw8y/8su-focus.png[/img]

[img]http://www.dodaj.rs/f/P/AL/fG3b25q/herbafastfibern1.png[/img]

[img]http://www.dodaj.rs/f/1P/2L/1OJVT3bt/1/xxxx.png[/img]



Zašto Herbafast?



Savremena ishrana se karakteriše smanjenim unosom biljnih vlakana, sto ima za posledicu ishranu visoke energetske gustine, koja uzrokuje gojaznost i mnoge hronične bolesti.
Herbafast Fiber je prirodni preparat koji sadrži dve vrste biljnih vlakana: Nutriose i Glukomanan, vitamine D3 i C, i mikronutrijent Zn.

Herbafast Fiber je bez glutena i bez GMO (Genetski modifikovanih organizama) koji:


Povećava lučenje pljuvačke i želudačne kiseline, čime se ubrzava i olakšava varenje hrane
U želucu vezuje velike količine vode, puni želudac, rasteže zidove želuca, i preko nerava koji se nalaze u zidu želuca, šalje informaciju mozgu da smo jeli, smanjuje kapacitet želuca i stvara osećaj sitosti
Usporava pražnjenje želuca i omogućava varenje hrane
Pun želudac smanjeno liči hormone (GRELIN) koji je zadužen za osećaj gladi i povećan unos hrane
Optimizira brzinu kretanja hrane kroz GIT
Smanjuje kalorijski – energetski unos( vlakna su niskokalorijska namirnica)
Smanjuje resorpciju – iskorišćavanje glukoze
Smanjuje oscilacije (skokove i padove) nivoa šećera u krvi
Optimizira resorpciju šećera
Smanjuje lučenje insulina
Smanjuje iskorišćavanje – resorpciju masti
Smanjeno stvaranje holesterola (smanjuje ponovno preuzimanje ž.kiselina iz creva)
Smanjuje taloženje i deponovanje masnog tkiva
Pomaže rast i kolonizaciju dobrih crevnih bakterija
Smanjuje mikrozapaljenske procese u crevima. Mikrozapaljenski procesi su odgovorni za nastanak mnogih bolesti (šecerna bolest, insulinska rezistencija, arterioskleroza, karcinom)
Stimuliše lokalni imunitet
Smanjuje vreme zadržavanja hrane u crevima
Povećava pokretljivost creva
Smanjuje procese truljenja koji su posledica predugog zadržavanja hrane u crevima
Smanjuje koncentraciju toksičnih materija i njihov prelazak u krv
Reguliše pražnjenje creva

Više o Herbafastu pročitajte OVDE





Podelite vaša iskustva, uspešna/neuspešna, sve savete koje imate za druge koji skidaju višak kilograma i osvojite Herbafast!!!




veselicaa -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (2.3.2015 20:20:57)

[sm=bravo.gif]




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (2.3.2015 23:55:59)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Ja sam vec probala ovo i super je...




Tajčica -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (3.3.2015 0:45:16)

Super nagrada [sm=bravo.gif]




Tajčica -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (3.3.2015 0:45:40)


Ujutru na tašte, čaša tople vode sa kriškom limuna.




Tajčica -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (4.3.2015 1:05:36)


Nikako ne propuštajte doručak.




Tajčica -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (4.3.2015 1:13:19)

Vodite računa i o tečnim kalorijama, koje mnogi od nas zanemare.




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (4.3.2015 8:49:15)

Umesto belog hleba pocnite da jedete Tonus hleb....




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (4.3.2015 8:50:08)

I imajte najmanje 5 obroka dnevno :2 uzine i 3 obroka....




branki* -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (4.3.2015 9:01:01)

nemojte da pijete sokove,niti gazirane,niti negazirane,puni su secera,a to vam ne treba,obicnu vodu,caj i kafu bez secera.




Maraj -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (4.3.2015 9:07:42)

Ja sam za mesec dana izgubila 5 kg. Sta sam radila? Izbacila ugljene hidrate iz ishrane. Dakle, nisam jela krompir, pirinac, testo i slatkise. Vazno je da se ishrana zasniva na proteinima tj obrok je meso i obilje povrca. Sad ce prolece i mislim da ce svakom biti lako da se hrani ovako kao ja. [sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (4.3.2015 9:11:42)

Izuzetno je vazno ne preskakati obroke. Dakle 3 glavna obroka moraju postojati.




Maraj -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (4.3.2015 9:13:35)

Moj proteinski dorucak:
2 kuvana jaja
kriska mladog sira
ajvar/ barena cvekla
tonus hleb 1 kriska




Maraj -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (4.3.2015 9:15:07)

Moj proteinski rucak:
Supa sa smanjenim sadrzajem rezanaca
bareni ribic
ice berg salata i šargarepa
kriska tonus hleba




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (4.3.2015 9:16:13)

A moj dorucak je:
Kriska Tonus hleba koja ima 25 gr
kuvano jaje (samo belanac)i
parce dijtalnog sira[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Ali nisam smrsala za mesec dana 5 kg[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (4.3.2015 9:17:23)

Inace od mesa jedem teletinu,piletinu i belu ribu....




Maraj -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (4.3.2015 9:17:35)

Moja proteinska vecera:
Barena piletina(najcesce iz supe koju sam kuvala)
ice berg salata, šargarepa i zelena salata
ili
konzerva tunjevine
prazi luk
sok limuna
kriska tonus hleba




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (4.3.2015 9:18:05)

I sve je kuvano ili peceno,przeno i pohovano nikako....




Maraj -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (4.3.2015 9:19:26)

Nw znam draga da li si korigovala i ostale obroke. Ja sam bas vidno smrsala. Muslim da je sve u disciplini. Jako mi je bilo tesko da se odreknem slatkisa i testa jer ja na tome mogu da zivim.




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (4.3.2015 9:19:39)

A moja vecera
100 gr.teletine ili piletine(bareno ili peceno)
2 kriske Tonusa
i salata po zboru ali cesto jedem kupus...




Maraj -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (4.3.2015 9:20:29)

Da da naravno. Podrazumeva se barena hrana. Pohovano i przeno nikako.




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (4.3.2015 9:21:01)

Meni testo nista ne znaci ali SLATKISI [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] jednostavno umurem za njima[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Maraj -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (4.3.2015 9:23:19)

Sto se tice uzine,
Ja sam kupila ovsene kase one posne koje se prelivaju sa 2dl vode to mi je uzina. Takodje kupila sam brazilski orah, badem, lesnik, orah. To grickam izmedju obroka tj pred rucsk.




Maraj -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (4.3.2015 9:25:26)

Sto se voca tice nisam ga previse praktikovala.
Bananu sam skroz izbacila. Citala sam da ima najvise secera u sebi tako da je od sad to za mene zabranjeno voce. Jela sam nar, jabuke i narandze. I to naravno umereno zbog vocnog secera.




Maraj -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (4.3.2015 9:28:25)

Sto se napitaka tice
Voda naravno jedina ima 0 kalorija tako da sam samo vodu pila. Obicnu ne gaziranu. Sokove nikako. Ni gazirane ni one navodno 100%voce! Cedila sam jednu narandzu dnevno.




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>