|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreca za spavanje
12.6.2012 16:39:08   
Anoniman
U C&A imaju vreže dužine 120

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 201
   RE: Vreca za spavanje
12.6.2012 16:43:56   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: gae_gr

U C&A imaju vreže dužine 120


I kao po običaju, kad meni (Andreju) budu trebale, neće ih biti user posted image
Ne zezam se, očekujte da ću na jesen da kukam po forumu ko će da mi šije zimsku vreću za spavanje.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Vreca za spavanje
12.6.2012 17:13:06   
Anoniman
A ti letos kad natrčiš kupi i spakuj u orman. ;)

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 203
   RE: Vreca za spavanje
16.8.2012 22:18:54   
Bebilina
Upakovala sam malopre sina u vrecu user posted image Sa cerkom smo je kasnije poceli koristiti, al on sve sa sebe isutira tako da eno ga ususkanog user posted image
Inace ja vrece obozavam i do pelena smo je za cerkicu koristili. Genijalan izum user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Vreca za spavanje
9.10.2012 10:28:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trt Milojka

Bulevar Slobodana Jovanovića , butik Mrvica, to je na naselju, a ne znam ovo za Kralja Petra. Evo vreće. 980 din je.



user posted image

(odgovor članu Bebilina)
  Direktna veza do poruke: 205
   RE: Vreca za spavanje
9.10.2012 10:35:17   
Anoniman
Pa ako staje Luka u njih , znaci da sam resila Petru i Martu do skole user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 206
   RE: Vreca za spavanje
9.10.2012 10:37:53   
Anoniman
E, ne, ne, Marku sam kupila neku od tih klasičnih veličina, tj, nasledio je od Luke, a za Luku sam šila specijalne dužine. Ima negde napred zapisano, kada šiješ, pa je duže nego njihov standard, onda je skuplje, mislim da sam pisala da sam platila oko 1100din.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 207
   RE: Vreca za spavanje
9.10.2012 10:38:57   
Anoniman
Tash, pa i 1100 je extra cifra.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 208
   RE: Vreca za spavanje
9.10.2012 10:40:08   
Anoniman
Ma daj ne zezaj me , bila sam vec suocena sa cifrom od skoro 4000 sa postarinom , tih 1100 mi dodje kao neki gratis user posted image
Kako merite koliko vam treba , ja ne bih da uzmem knap , vec da joj bude komotna i da dole bude sira da moze da rasiri noge , ima duge noge user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 209
   RE: Vreca za spavanje
9.10.2012 10:42:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tash 06.10.2010.

ja sam danas bila u Mrvici i naručila vreću za Luku, dužine 110cm user posted image


IZVORNA PORUKA: Tash

U Mrvici šiju po narudžbi, da znaš. Jesi ti beše iz NS? 

Ova velika je 1060din. Debela, jorgan vreća.



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 210
   RE: Vreca za spavanje
9.10.2012 10:44:27   
Anoniman
Ja bih rekla da se dole malo šire vreće, ne mnogo, ali definitivno jesu šire nego u ramenima, znam kada savijam. Izmeriš dete od ramena do stapoala, i dodaš 20cm. user posted image I onda vreću koristiš 2 godine kao ja Lukinu. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 211
   RE: Vreca za spavanje
9.10.2012 10:44:33   
Anoniman
Ribizla, uzmi joj mere u obliku slova A. user posted image Od ramena pa na dole, logično, je l' user posted image , pa dole udri još pola metra gratis, i opali po širini, izmeri je raskrečenih nogu i svi srećni user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 212
   RE: Vreca za spavanje
9.10.2012 10:46:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trt Milojka

Tash, pa i 1100 je extra cifra.


Ma ofkors, u radnji pored sam onomad videla plišanu tri put skuplju.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 213
   RE: Vreca za spavanje
9.10.2012 10:49:08   
Yula
I ja sam ih koristila cele prosle zime a onda mi se ucinilo da se L. cesce budi zbog toga sto u vreci nema slobodu, pa sam prestala da ih koristim. Sada je vec veliki i mozda ce mu odgovarati, ali nemam pojma gde sam tu jednu veliku vrecu spakovala user posted image

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Vreca za spavanje
9.10.2012 10:51:29   
Anoniman
Moji mnogo mirnije spavaju u vreći. Valjda su onda učvrnuti user posted image , ono u ćebetu, skroz se upetljaju, Marko npr onda ne ume da se prevrne na stomak, pa mu se duda izgubi u ćebetu... ma muke. 

(odgovor članu Yula)
  Direktna veza do poruke: 215
   RE: Vreca za spavanje
9.10.2012 10:51:29   
Anoniman
Ma da , uzimam najvecu user posted image

(odgovor članu Yula)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: Vreca za spavanje
9.10.2012 13:24:59   
cockic
e a jer neko ima vrecu sa nogavicama?zanimljivo za sad nadjoh samo da se narucuje putem neta a ja bi volela licno da je vidim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Vreca za spavanje
9.10.2012 14:41:11   
Anoniman
Postavili su pre par minuta na FB album sa dezenima za vreće user posted image

KLIK

< Poruku je uredio Trt Milojka -- 9.10.2012 14:44:39 >

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 218
   RE: Vreca za spavanje
9.10.2012 14:45:32   
Anoniman
Poslala sam im zahtev... ako može da se poruči i da mi pošalju za bg već sam odabrala i boju!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 219
   RE: Vreca za spavanje
9.10.2012 14:46:49   
boba 11
Imam ja al je od pre trista godina.I nisam koristila za decu jer su nogavice puno duze spram tela.inace deluje ok.Ja sam resila problem tako sto sam redovan dzak oparala i napravila dve rupe na dnu kuda provucemo nogeuser posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Vreca za spavanje
9.10.2012 14:52:58   
Anoniman
Ali zar poenta tih sa nogavicama nije da i noge budu pokrivene ali da daju malo slobode kretanju tj okretanju? Šta rešavaju rupe?

(odgovor članu boba 11)
  Direktna veza do poruke: 221
   RE: Vreca za spavanje
9.10.2012 17:13:31   
boba 11
Meni se uvek otkrivaju deca tako da sutnu pokrivac sa stomaka i ledja ili pri okretanju.Tako da nam je ovaj sistem za sad dobro posluzio.A inace gole budu noge tek od lista a obuvamo i carape pa nema problema sa hladnocom ako otkriju noge

< Poruku je uredio boba 11 -- 9.10.2012 17:15:19 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Vreca za spavanje
9.10.2012 18:28:04   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Poslala sam im zahtev... ako može da se poruči i da mi pošalju za bg već sam odabrala i boju!



Isto sam h i ja pitala user posted image Moze
ja narucila OVU

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 223
   RE: Vreca za spavanje
9.10.2012 22:47:45   
Anoniman
E da vam kažem. Mi imamo 6 i 12 (piše markerom na dezenu) i sasvim su drugačiji materijali.
6 je nekako mekan, a 12 je krut. Ipak obe vreće lepo greju, sve je super, no, meni se nekako više sviđa 6.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 224
   RE: Vreca za spavanje
10.10.2012 11:38:06   
Anoniman
Poručila vreću sa dezenom 22. zamolila da dodaju trakice da vreću dužine 120 mogu da skratim na 100 tako da je koristimo i ove i sledeće godine. Sa tom dodatkom je 1400 dinara user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here