RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (6.5.2015 16:46:24)

Aki,medenko jedan ! [sm=smiley27.gif]




Anarunika -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (6.5.2015 18:05:40)


IZVORNA PORUKA: mila83

Aki,medenko jedan ! [sm=smiley27.gif]



A vidi mu šiške molim te, mama mu šišala [sm=smiley36.gif] Jadno dete! [sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (6.5.2015 20:37:50)

Nestleeee [sm=bravo.gif] jupiiii.... [sm=smiley1.gif] Obozavamo ih!
Gde je ta sponzorska tema? Jel to ova?




marketing RR -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (6.5.2015 22:38:23)

ME, tako je, ova tema, pišite nam svoje priče, čekamo ih sa nestrpljenjem [sm=bravo.gif]




dijana1* -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (6.5.2015 23:32:02)

Hihihihihi blago vama, kako Aki strpljivo ceka. Kod nas su krokodilske suze 2 min dok mama sve ne postavi[sm=smiley36.gif]




serpica -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (7.5.2015 6:42:41)

Svi Nestle proizvodi su divni,ne znam koji bih izdvojila kao omiljeni,ali znam da smo prosle godine bili odusevljeni onim kasicama za laku noc,zitarice i banana,jogurt i voce,vanila,ma sve su divne. I ovas sa suvim sljivama jos uvek jedemo,a sto se tice Nestle pudinga tu se i devojke otimaju tako da uvek uzimam duplo pakovanje da ima za sve [sm=smiley1.gif]
Zanimljiv dogadjaj mog bebca iz vrtica: dolazim po njega jednog dana i vidim dete obuceno u tudje stvari,trci on prema meni i na njegovom bebecem jeziku prica/pokazuje mi majcu i pantalone kao da hoce da mi kaze da nisu njegove,a od cele price razumem samo MAMAaaa i onda ide atklj,gljmi a gljiogtim.....[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (7.5.2015 8:20:21)

Moji klinci su kao bebe najvise voleli upravo te kasice za laku noc,najvise tu sa bananom,kao i Nestle 8 zitarica.Sada vole puding(nikad dosta ) , Nesquik, i one zitarice ali za stariju decu, kao cokoladne kuglice [sm=smiley1.gif]

I mi smo imali slican dozivljaj u vrticu Serpi.Sin je imao necije carape na sebi,tata je jednom pakovao ranac sa stvarcicama pa je nekako to propustio da spakuje.Pokvasio je nekako noge u kupatilu kada je prao ruke.Vaspitacice su ga jedva uspele ubediti da ih obuce ,jet to nije "Mitino"[sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (7.5.2015 9:26:10)

Nikola voli da nosa po stanu Danilove patike i cipele. Jutros me ispraća na posao i oblači Danilove sandale da bi izašao u hodnik![sm=smiley36.gif] A Danilo komentariše da mu je već dosadno što ga mlađi brat stalno imitira [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (7.5.2015 9:41:12)

Jao,kriminal ! [sm=smiley36.gif] i moj sin je kao papagaj,stalno ponavlja za Milicom stvari.Cak prepricava njene dozivljaje,kao da su se njemu desili,iako nije bio ni prisutan [sm=smiley36.gif] samo se pravi nesto vazan ! [sm=jezicek.gif]




Modessty -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (7.5.2015 9:51:44)

jao to nas tek čeka!
Nikola za sada trči za Danilom i radi sve što i on radi. Stvarno je naporan!




dijana1* -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (7.5.2015 14:07:49)

Kod nas je situacija da cim neko izlazi iz kuce Kosta uzima svoje cipelice i kao obuva ih i on da ide[sm=smiley36.gif]
A danas smo mu kupili nove patike i set_a po radnji pa stane i pokazuje prsticem na njih i vice aaaaa aaaa kao nove patikice[sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (7.5.2015 15:22:29)

Dijo , ova moja pocela da stavlja nogicu u tatinu patiku a on nosi br. 46 [sm=smiley36.gif] preslatka je.

A sto se tice Nestle proizvoda trenutno rucka one zitarice sa kakaom , cesto u kombinaciji sa plazmom i vanila desert. Ma, svi su odlicni !




Bibilib -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (7.5.2015 15:23:26)

cao mamike...evo i nas da se javimo posto i dalje jedemo Nestle dezerte iako imamo 15 meseci[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]nama prijaju i dalje...




nikiteki -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (7.5.2015 15:33:04)

ja sam sa cerkama koristila nestle proizvode super su i dan danas vole da jedu




mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (7.5.2015 15:33:06)

Sta cemo sa njima kada su slatki,pogotovo kada hoce da budu veliki! Moj sin je toliko zeleo da sto pre odraste( i kada je bio beba a i sada) samo vice da zeli da postane pravi muskarac ! Secam se,mozda je imao godinu i po,kada je poceo da imitira svog taju,kao brije se covek [sm=smiley36.gif] Pitamo ga sta radi,kaze "Bije se,jer je vejiki " a o "popravljanju stvari" da ne pricam."Popravio" je sve svoje i sekine igracke za tako kratko vreme,koliko Mima nije za dve godine koliko je starija od njega. I kada ga pitas,kaze,sve ce to tata zalepiti. Pa da,tata je svemoguc ! [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (7.5.2015 15:34:17)


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Kod nas je situacija da cim neko izlazi iz kuce Kosta uzima svoje cipelice i kao obuva ih i on da ide[sm=smiley36.gif]

Dijana Kosta i Sofija kao da su preslikani. [sm=smiley1.gif]

Mi jedemo od Nestlinih proizvoda mlecne dezerte i Nestle zitarice sa kakaom.




Bibilib -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (7.5.2015 15:37:34)

Opasni su Mila[sm=smiley36.gif] oni bi sada sve probali,sve sto vide....[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (7.5.2015 15:51:32)

Evo jos necega -kad zna da nesto ne treba da dira mase prstom i vice nje nje ( ne ne) a i dalje nastavlja da dira ...jednom mi tako donela cev od usisivaca sa sve papucicom od polovine dnevne sobe do kuhinje ljubi je mama!




mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (7.5.2015 15:59:43)

Kad smo vec kod usisivaca, to je bila i ostala omiljena sprava mog sina,cim je poceo da stoji odmah je poceo da usisava kao.Cak je neko vreme pricao sa njim [sm=smiley36.gif]Imamo onaj veliki,sto ima i spremnik za vodu.Fasciniran je bio,i dan danas voli da sastavlja i rastavlja cevi i crevo.Imam fotke iz tih dana,kada je bio mali,moram vam postaviti,ako uspem da nadjem na kompu.




Anarunika -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (7.5.2015 16:36:52)

Što se oblačenja tiče, Aki je u tom periodu od godinu i po do dve jako voleo da isprobava moje suknje [sm=smiley36.gif] Mnogo mu se sviđalo kako se vrte. A i kada ja (svake prestupne godine) obučem suknju on me terao da se vrtim da vidi kako leprša .Naravnio imam i par sličica gde je u maminoj suknji, verovatno ću i okačiti.

A u periodu kada sam bila trudna sa Ikom , stalno mi je pomagao oko stavljanja sudova na pranje. Pa kako mi koji sud donese tako moramo da se poljubimo da mu se zahvalim [sm=smiley1.gif]




Bibilib -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (7.5.2015 19:41:02)

a MOJ aDRIJAN OBOZAVA DOK MAMA USISAVA...sTANE PORED FILTERA GDE DUVA I HLADI SE...ALI ME U STOPU PRATI....[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




MakiJ -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (7.5.2015 21:20:00)

Pre dve nedelje bili smo na boci i u povratku svratili u jedan market, bebac je bio nervozan i ja mu u ruke dam nestle vocni obrok i nastala je tisina medjutim morala sam da dam kasirki i eto plakanja pa smo ispred marketa pojeli dva i onda je sve bilo uredu [sm=smiley36.gif]




dijana1* -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (7.5.2015 22:49:45)

Sanjice ljubac za nasu drugaricu[sm=smiley31.gif]
I Kosta obozava Nestle mlecne dezerte, a Vuk iako ima 5 godina i on se ogrebe po koji dezertic pod izgovorom da je jos uvek mali[sm=smiley36.gif]




amdn -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (7.5.2015 22:52:48)

Mi smo vec "veliki" ali nas decak obozava Nestle pudinge :) doduse i tata se grebe :)
Inace posto je sad "veliki" sad moze i sam da se cuva :)
Najnovije je da nece u vrtic, pa kaze:
mama ima jedan problem, ne mogu da idem u vrtic.
A ja mu kazem ali nema ko da te cuva tata je na poslu, ja sad idem, nema nikog....
A on kaze to nije problem ja cu sam da se cuvam, prooblem je sto ne znam sam da spremim dorucak :)




Mala Elena -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (7.5.2015 23:37:38)

Imam da objavim jedan nestasluk - malopre je iskakila gumicu za kosu [sm=smiley36.gif] Naravno, nemojte da se zgranete to su one male gumice , elasticne kao za pletenje onih sarenih narukvica sto su jedno vreme bile hit. I tako eto, ja u cudu, ne znam kada je istu stavila u usta [sm=zmeden.gif] a sada mi smesno [sm=smiley36.gif] Da sam bar imala onaj Nestle sa sljivom pa da se ne muci ovoliko sa kakenjem...[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>