RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 14:24:49)

Stvarno Bibi?Moja T sada voli da mi dira kosu dok ne zaspi.a i ja je lupkam malo guzi,to voli [sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 14:29:24)

Ne Mila on ne voli da ga diram ali mu stavim ruku na guzu,dok njegove rucice rade kao brisaci po mojim obrvama...[sm=smiley36.gif]




dijana1* -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 14:30:36)

Jao Mila moj Kosta ne voli da dira on voli da cupa. Do ponoci spava sam a posle prelazi kod mene i samo se u toku noci cuje ijaoooo[sm=smiley36.gif] zapetlja prste u moju kosu i povuce. Ostacu celava ako ovako nastavi[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 14:33:50)

hihihihihihihi...moja T je jos mala,videcemo posle sta ce biti. [sm=smiley36.gif] A stariji klinci nisu me cupali,sreca [sm=jezicek.gif] ali su imali svoje neke rituale za spavanje.Uglavnom to ljuljuskanje u krevetu i mazenje,uz muziku.
Secam se kada je M prvi put sama prespavala u svojoj sobi na velikom krevetu! I jaaaako se pravila vazna, od prve noci nije bilo problema. I jos nam je rekla, eto sad me niko ne gura dok spavam ! ! ! (a spavala je sa nama par meseci do 2.rodjendana)




Bibilib -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 14:36:09)

Moj Aki kad vidi kosu po mom licu uzme pa je onako malim rucicama sklanja i smeje se ko blesav, ali poceo je da stipa pa kad me tipne na neko nezgodno mesto dodje mi da zaplacem a nekad ne mogu da iskontrolisem reakciju jer zaboli pa vrisnem.....a vrisne i on jer ne zna sta mi je[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




tekilica -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 14:50:50)

Moja uzme cesalj, pa pitaj Boga gde me sve ne zakaci. Oko jedno, drugo, ceslja mi uvo, jos gore me rascupa. A onda uzme gumicu i zaveze mi dve dlake, a one...cupaju li, cupaju :) I onda mi predlozi VIDI SE U GEDALO, VIDI SE U GEDALO :)

Inace...crtane filmove zove CUNIĆI :) Mleko meme :) A sou je slusati je kako recituje gomilu pesmica. :)




mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 15:01:03)

Tekilica,podseti me tvoj post na moju M kada je bila mala. igra frizerke je joj je bila duze vreme omiljena.Sta sve ne bi nakacila na mene, to je strasno ! I trpis,sta ces [sm=smiley1.gif] sve snale koje bi nasla u kuci nasle bi se na meni,cak je i neke ogrlice stavljala a bome i stipaljke za ves [sm=smiley36.gif] i onda moras sama sebi da se divis u ogledalu. jednom sam zaboravila sta imam na glavi i izasla do prodavnice, dve kuce od mene...I sad pocrvenim kad se setim,videli me neki moji djaci [sm=jezicek.gif] a sto me slikala mobilnim, sve sam izbrisala posle, da jos neko ne vidi moj siz friz !




Mala Elena -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 15:24:24)


IZVORNA PORUKA: mila83

Stvarno Bibi?Moja T sada voli da mi dira kosu dok ne zaspi.a i ja je lupkam malo guzi,to voli [sm=smiley36.gif]



Moja E mene voli da dira za kosu ali povremeno ima onaj "pinceta hvat " pa mi prebira dlake. A po guzi je stalno cackam , treskam hahaha mada i ona voli kad ja tresnem tatu po guzi (ono u kupatilu pred tusiranje pa svaki pljes odzvoni ) ..ma zacene se koliko joj bude smesno pa onda i ona hoce .[sm=smiley36.gif]




Anarunika -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 15:26:47)

Da Mod vidiš izgleda da deca često zamene b u p. Iskon je u tom nekom periodu zvao batu "pata". To je inače jedna od retkih reči koje je govorio do druge godine.

Mila ,umreh sad od smeha! I meni se par puta desilo da zaboravim kako sam izašla na ulicu [sm=smiley36.gif]

A jedan od rituala za spavanje kada se Ika rodio a Aki imao 19 meseci je da Ika zaspi na meni, a Arči pored mene mazeći mi obraze i usta. A to kad mi dotakne usta poludim koliko mi bude neprijatan osećaj. I dugo smo primenjivali taj ritual za uspavljivanje,ali sam zabranila maženje usana.




Bibilib -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 18:52:33)

Evo jos jednog desavanja sa mojim malim sinom kada treba da kaki sakrije se u cose i pocne da kaki ali gleda u mene,tj.ceka moju reakciju jer pocnem kao da galamim "sta to radis,to nije lepo,sad cu da bijem guzu" i kao mrstim se a on ce iz coska da vice na mene na njegovom[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]i mlatara rukicama kao da mi nesto objasni....[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]ali prica bez prestanka prava zucna rasprava,dok ne zavrsi a posle bezi... Sada mu se nosica omalila i sve cesce kaki u pampers bas mi zao a na drugu nosu nece[sm=smiley13.gif]




amdn -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 19:05:20)

evo kako sam njupao kad sam bio malecki , najvise nam se dopala kasica sa keksom, a sad kad sam veliki njupam desert od cokolade najvise.

[img]http://www4.slikomat.com/13/0508/zfm-P30603.jpg[/img]

a nekad me u radnji spopadne da mu kupim nestle kasice kaze ja sam beba




amdn -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 19:09:41)

Bibilib bas je secerak sto se krije kad kaki, ovaj nas uopste nije trzao gde obavlja nuzdu, a jeste problem kad nose omale, nama kad je omalila nosa morali smo da ga posmatramo, kad vidimo da mu se kaki trcimo u kupatilo pa na wc, kao i on je veliki.
Tako da smo bez adaptera presli odmah sa nose na wc :)




Bibilib -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 19:24:33)

ali ovaj moj ako prekine da kaki vise ne nastavlja,probala sam kad je imao tvrdu kaku da ga izdrzim ali on prekine i posle place,cudno dete....[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 19:49:21)

Amdn,presladak je ! Vidi se da dete voli da rucka ! Kad smo vec kod kake [sm=smiley36.gif] moja cera je isto tako volela da ode u cose da kaki i to stojeci,u pelenu i bas smo imali problem neko vreme da predje da kaki na nosu,nije to nikad volela i presli smo odmah na wc solju.Bilo joj valjda tesko da se opusti da kaki sedeci !

A sin je imao citav ritual,skoro pune tri godine ! Donese covek lepo nosu u dnevnu sobu, pre toga donese nekoliko omiljenih igracaka i stavi na stolic, pripremi teren[sm=smiley36.gif] odmah smo znali sta se sprema ! I ljutio bi se ako bismo mu rekli da bar promeni sobu ili da ode na wc solju ! [sm=jezicek.gif]




MakiJ -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 21:31:25)

Mi smo danas posle kupovine seli na klupicu i ruckali vocni jogurt od borovnice [sm=smiley1.gif] i onda kuci.




amdn -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 21:39:54)

Bibilib mrvica lepa , onda nemojte da ga prekidate, nek se krije iza coska :) samo nek obavi :)
Mila hvala, to je kad je bio mali i bas je njupao kasice, sad bas voli te deserte, cokoladni je omiljeni, ali i borovnica je dobra.
Doduse vise se meni svidja nego njemu.
MakiJ borovnica je meni super, njam [sm=smiley36.gif]




MakiJ -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 21:42:55)

Bili danas u Lilli-u al nesto nemaju Nestle proizvode, samo Nan i koji vocni jogurt od zitarica nista




Bibilib -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 22:29:01)

Moramo ga pustiti dok ne nauci neke stvari,sta da radimo,za sada je svako cose njegovo[sm=smiley36.gif]cose za dobro i lose....
Danas smo hasali dezert od vanile,,,,njam,njam[sm=smiley36.gif]




amdn -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 23:02:03)

ma bolje da ima svoje cose, nego cose kaznu.
njam za desert. posto definitivno nemam dijabetes i ja cu se zasladiti kasicicom (ipak cu se i dalje pridrzavati dijet ishrane, nekako mi prija)




dijana1* -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 23:04:15)


IZVORNA PORUKA: mila83

A sin je imao citav ritual,skoro pune tri godine ! Donese covek lepo nosu u dnevnu sobu, pre toga donese nekoliko omiljenih igracaka i stavi na stolic, pripremi teren[sm=smiley36.gif] odmah smo znali sta se sprema ! I ljutio bi se ako bismo mu rekli da bar promeni sobu ili da ode na wc solju ! [sm=jezicek.gif]


Identicno [sm=jezicek.gif]
Koristili smo nosu do pre 4-5 meseci, e toliko ju je obozavao. Ali jednostavno nije vise moglo. Prerastao ju je.
A Kosta je jedno vreme imao ritual da ode u cosak i da kaki, sakrije se[sm=smiley36.gif] a sada mi pokaze rukom na guzu i kaze mmm aaaa i namrsti se [sm=smiley36.gif] to je znak da je kakio.




mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (9.5.2015 0:09:57)

Jao Dijo,sad me utesi,mislila sam da to samo mi tako dopustamo detetu,na sred sobe po pola sata,[sm=smiley36.gif]sa kim god sam pricala jos nije imao takav slucaj ! [sm=jezicek.gif]




Mala Elena -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (9.5.2015 7:35:02)

Ovo je mozda za vas neobicna situacija ali recicu [sm=smiley36.gif]
Kad smo same nas dve a ja moram u wc , ona je tu negde po dnevnoj itd ...odem ja na brzinu da obavim posao[sm=jezicek.gif] kad ono eto nje zamnom , gurne pritvorena vrata i krene da se napinje i da se smeje [sm=smiley36.gif]. I onda cak trtne haha! Ludica mala !




amdn -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (9.5.2015 11:25:37)

Mala Elena pa super, ovaj nas je virio isto, ali i nas je kakio uglavnom u dnevnoj sobi, ispred kreveta i citao knjigice ili se igrao necim, i kad nam dodju gosti on nece nigde drugde samo tu. Bilo je nekad neprijatno ali su nam se gosti navikli na kakanjac u dnevnoj, a najbolje je bilo kad je malo porastao pa sam sedne i ne da da mu namestimo pisu, pa nam je tepih bio stalno zaliven.




amdn -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (9.5.2015 11:27:42)

Zaboravih, najbolji je bio kad sedi na nosi vrsi nuzdu i trazi da jede keks.




Bibilib -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (9.5.2015 11:40:03)

I mi smo imali tu fazu sa starijim sinom sedi na naso i jede nesto,sve su haosni....[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>