RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (9.5.2015 12:05:27)

Evo ja da napisem jednu anegdotu moje cerke kad je napunila 2godine a ja dojila sina,tek se rodio.Mama,jel to mleko sto si ti popila pa sad dajes bati?Pa jel tako i kravi curi mleko ?A jel moze i sir da se pravi ?[sm=jezicek.gif]




Anarunika -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (9.5.2015 12:30:27)

Amdn maleni je pravi gospodin, još i pozira dok jede [sm=smiley36.gif]

Nego moram da se vratim na kakanje. Arči je prvo naučio da kaki u nošu pred drugi rođendan, a sa piškenjem smo imali malo više problema. Ali i to je savladao na kraju. I da, kada mu se piškilo on je vikao da mu se kaki.A Mila i on je duuuugo kakio u sobi sa nama ,da bude u društvu tako da mislim da to nije ništa čudno niti nenormalno. I obični je gledao TV dok kaki pa se to onda oduži...
A Iskon , malo prase je na leto dok smo bili u selu, pa su stalno išli goli ,umeo da se iskaki naravno gde stigne obični iza nekog ćoška. Al to nije cela priča! Onda lepo uzme svoj rad pa mi ga donese da ga pokaže [sm=smiley13.gif][sm=smiley36.gif] Imao je oko godinu i po dana.




dijana1* -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (9.5.2015 14:30:12)


IZVORNA PORUKA: mila83

Evo ja da napisem jednu anegdotu moje cerke kad je napunila 2godine a ja dojila sina,tek se rodio.Mama,jel to mleko sto si ti popila pa sad dajes bati?Pa jel tako i kravi curi mleko ?A jel moze i sir da se pravi ?[sm=jezicek.gif]


Ijaooo kako ona razmislja[sm=jezicek.gif]




amdn -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (9.5.2015 14:40:31)

Anarunika hvala, tad je i pozirao sad ga ne mozes uhvatiti da se slika :)
Mila pa curica je pametnica mala, lepo dete kaze, kad ima mleka sigurno ima i sir :)
Joj nas sinoc spavao kod babe i dede i kaze mi mama, jeo kroasan i popio 250ml mleka,(najeo se od tog i ja bi).Mama kaze oprali zube i u krevet, kad on place, pita ga ona sto places a on kaze pa gladan sam nisam nista vecerao!!! kako nisi a kroasan i mleko, a on kaze pa to je slatko nisam nista vecerao slano. I mama sta ce da mu da vecera jos i pitu. Gde im stane, cirkus su pravi
Tako da znamo da je vecera slana a nikako slatka :)
[sm=smiley36.gif]




amdn -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (9.5.2015 15:05:24)


IZVORNA PORUKA: Anarunika

Amdn maleni je pravi gospodin, još i pozira dok jede [sm=smiley36.gif]

Nego moram da se vratim na kakanje. Arči je prvo naučio da kaki u nošu pred drugi rođendan, a sa piškenjem smo imali malo više problema. Ali i to je savladao na kraju. I da, kada mu se piškilo on je vikao da mu se kaki.A Mila i on je duuuugo kakio u sobi sa nama ,da bude u društvu tako da mislim da to nije ništa čudno niti nenormalno. I obični je gledao TV dok kaki pa se to onda oduži...
A Iskon , malo prase je na leto dok smo bili u selu, pa su stalno išli goli ,umeo da se iskaki naravno gde stigne obični iza nekog ćoška. Al to nije cela priča! Onda lepo uzme svoj rad pa mi ga donese da ga pokaže [sm=smiley13.gif][sm=smiley36.gif] Imao je oko godinu i po dana.



Anarunika pa Iskon je car, mora dete da se pohvali svojim delom.
Tako je i moja sestricina kad smo je odvikavali od pelena otisla u moj ormar i sredila ga, posle nas zvala da nam pokaze kako je lepo kakila [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




MakiJ -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (9.5.2015 15:16:52)

Imam lep snimak od danas ali ne smem da ga postavim ima mm da me zadavi. tata i sin spavaju zajedno a tata tako hrce medjutim Urosu nista nije smetalo [sm=smiley36.gif] ja poludim.




amdn -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (9.5.2015 15:31:08)

Maki Uros izgleda uziva u muzici tatinog hrkanja [sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (9.5.2015 15:52:13)

Moj Aki dok je siskao bilo je lepo,sve dok jednog dana nije pogledao siku kao da mu je neprijatelj,namrstio se i gurao je rukama,i nije bilo sanse da sisa... Sta mu je bilo nemam pojma ali mi je bilo puno zao....




amdn -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (9.5.2015 19:48:16)

nasa dva omiljena pudinga.
kako bi nas mali gospodin rekao puding od borovnice bobice i naravno cokolade molim :)

[img]http://www4.slikomat.com/13/0509/y3n-mini-d.jpg[/img]




amdn -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (9.5.2015 19:49:47)

i molim jednu borovnicu :)
[sm=smiley36.gif]
za sve kaze mogu li i molim [sm=smiley36.gif]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0509/443-produc.jpg[/img]




mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (9.5.2015 20:02:37)

jao amdn sad nam pravis zazubice ovim fotkama ! Nama je cokolada number 1.

Kad ste vec zapele kod kakenja,evo jos pricica.
Kad je M konacno pocela da kaki u wc solju,neeekad u nosu,volela je da pogleda sta je to obavila i da kaze na cega joj lici ! [sm=smiley36.gif] prvo su to bile zivotinjice.posto je sa 2 god i 8 meseci znala sva azbucna slova,onda je uvek pronalazila poneko slovo ![sm=smiley36.gif] sta im sve nece biti zanimljivo !




Modessty -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (9.5.2015 22:57:31)

Jao gde me nađoste sa kakanjem! [sm=smiley36.gif] Mene sad čeka odvikavanje Nikole od pelena. Već traži da sedne na šolju kad vidi da Danilo kaki, ali kad mu kažem da ide da piški kao danilo on neće. Kad ga skinem on onda neće da mu stavim pelenu i beži tako golišav po celoj kući! Osećam da ćemo biti maksimalno ukakani i upiškani! I to svi redom! [sm=smiley36.gif]




dijana1* -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (9.5.2015 23:03:59)

Kakenje i piskenje neiscrpna tema[sm=smiley36.gif]
A meni je u lepom secanju ostao period kada smo imali zamisljenog prijatelja. Zvao se Mimi[sm=smiley36.gif]
Meni je to preslatko. On je sa nama svugde isao, spavao, jeo, igrao se....[sm=smiley36.gif]




amdn -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (9.5.2015 23:43:27)

Mila mi smo u nosi uvek videlineku zivotinju :)
Modessty nas se i sad dsvuce go i trci po stanu, voli kad mu pisa landara heeeheh [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Dijana mi samo sa 3 god imali ves masinukoja je svugde isla sa nama, ma cisrkus su [sm=smiley36.gif]




bojana92 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (10.5.2015 0:37:26)

moj decak sledeci mesec puni 2 godine,nas tek ceka odvikavanja..:)




MakiJ -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (10.5.2015 9:51:03)

Kupili smo juce od vanile , danas ce mo da probamo [sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (10.5.2015 10:05:08)

Ja gde god sam gledala te deserte, nigde nisam videla od borovnice. .. a bas cu se potruditi da ga nadjem.
[sm=smiley1.gif]

Kad smo kod kakenja , ja sam dugo vremena vikala pffffu sto midi i ona evo skontala pa nekad kad se ukaki kaze pfffff!




amdn -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (10.5.2015 22:07:50)

Mala Elena mi smo kupili u Liliju od borovnice njami... mada nema u svakom.
I to je super da nauci nesto sto daje znak da kaki. Moj kad prdne uvek svali krivicu na drugog, kaze mama prdnula nisam ja :)
[sm=smiley36.gif]




dijana1* -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (10.5.2015 23:18:26)

ME kod nas ima u DM- u da se kupi. Kosta ne bira on sve obozava[sm=bravo.gif]




mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (11.5.2015 0:00:09)

Kod nas u Idei ima pristojan izbor tih deserata,kako kada sta uhvatimo.A i ne biramo mnogo [sm=smiley1.gif]
Moj sin kada je bio mladji,voleo je da se pohvali da je "pustio goluba" ukoliko mi nismo bili prisutni u tom jako bitnom trenutku [sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (11.5.2015 8:19:49)

Nikola u subotu obišao grad sa kolicima za lutke roze boje u kojima vozi robota [sm=smiley36.gif] Nema ko se nije okrenuo za njim. A on svima uredno mahne, kaže "pa pa" i pošalje poljubac [sm=smiley36.gif] Atrakcija smo kad smo sa njim.
Bili smo on i ja u subotu uveče do jednog tržnog centra koji je uvek pun ljudi. Ali se samo čuo NIkola kako za sve što vidi oduševljeno viče "Mama" i pokazuje prstom. Onda je u Dajhmanu pobegao brzinom svetlosti od mene i jurile smo ga po prodavnici i ja i prodavačice. [sm=smiley36.gif] Šou smo napravili!




mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (11.5.2015 8:23:55)

Hahahahaha! Pa ti nasi decaci....Dimitrije kada je prohodao,isto su mu bila zanimljiva kolica,cak su se Mima i on otimali oko kolica za lutku.Dugo je on imao i zanimanje za lutke,one bebe, da ih presvlaci,hrani,uspavljuje,bas duuuugo..ali nismo isli do grada sa njima, samo po nasoj ulici. [sm=smiley36.gif]Zgodno je to , kad prohodaju pa se jos drze malko...




Modessty -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (11.5.2015 8:58:08)

ma ovaj ne hoda nego trči! I sve mu vuku kolica u desno [sm=smiley36.gif]
Juče je i jednoj kuci davao da pije vodu iz njegove flašice [sm=smiley11.gif]




mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (11.5.2015 9:17:43)

A joj [sm=smiley36.gif] Pa kad dete voli zivotinje [sm=smiley1.gif]




amdn -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (11.5.2015 9:22:17)

Mod pa decak je super, mi kad smo bilimali nije mogao covek da za zaustavi, sad ne zna lepo ni da trci sve mlati rukama, ali bicikl ne ispusta, kaze da ne moze da hoda bole ga noge, a bajs vozi uzbrdo ja ne mogu da stignem.
A to sa zivotinjama J deli i hranu, ja se bojim pasa pa kad ga vidim da mazi lutalice ja se najezim, al bolje da se druzi sa njima nego da ih mlati. (imamo u ulici klince koji maltretiraju zivotinje, ne znam sta njihovi roditelji kazu, al je skroz bzv.)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>