RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


veselicaa -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 8:03:53)

Divna tema,da se priset_imo malo tih dogadjaja kada su bili mali [sm=smiley1.gif]
Ja imam snimak moje A.sa 17 meseci kako prica Crvenkapu i to ovako:Bila Kapica,doso vuk,am am baku,cica mica kraj [sm=smiley36.gif]Gledam ga cesto i uvek mi podigne raspolozenje.




dijana1* -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 8:25:21)

Pre neki dan sirim ves na terasi a Kosta trckara oko mene i uhvatio se za ogradu i poceo da vice aaaa aaaaa , a sto jace vice , vise i odjekuje[sm=smiley36.gif]
Bi njemu to zanimljivo pa nastavio aaaa aaaàaaaa , tajooooo, tajoo, aaaaaa.... kad cujem samo nekoga iz sobe aaaaaaa molim te prestaniiiiiii. Neko je pokusao da spava pored otvorenog prozora [sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 8:31:05)

[sm=smiley36.gif] E lepo me nasmejaste!!! [sm=zz_bounce.gif]

A za ono da je tata supermen, podseti me Mila - Naš Danilo je sa nepune dve godine rekao tati "Tata skloni sunce smeta mi" [sm=smiley36.gif] Posle dva dana pokazujemo mu mesec koji se baš lepo video dok je još bilo prilično svetlo, a on kaže "Tata dohvati mi mesec" [sm=smiley36.gif] Tako da tata može sve!




mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 8:33:22)

HIhihihihihi...
Sad me Veselica podsetila na bajke.Moj sin je duuuugo vremena obozavao bajku Tri praseta, dan i noc smo mu citali bajku,crtali , igrali se toga.Cak j ei spavao sa tom slikovnicom.
Kad sam mu pustila Disney crtac sa tom bajkom, to je bio hit. ALi ispocetka, kada god bi dosla scena kako se vuk spusta niz odzak, on bi trcao u drugu sobu i odande gledao kako vuk silazi i vikao "Nemoj! " pa je opominjao prasice[sm=smiley36.gif] Svaki put je iznova prozivljavao bajku [sm=smiley36.gif] Posle se navikao na vuka[sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 8:37:07)

jao to jeste interesantno. Svaki put proživljavaju bajku koju čitaju iako je znaju napamet!
Danilo voli da mu se čita. Nikola još nema strpljenje da sačeka kraj pa okreće stranice i od čitanja obično nema ništa.

Juče smo jeli Nestle Desert sa keksom. Neverovatno kako sve smažu a ne ostave mami ni zalogaj![sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 8:40:10)

E slicnu epizodu sa suncem smo i mi imali [sm=smiley36.gif] Tata je super heroj, i uopste im nije jasno da se neke stvari zaista ne mogu uraditi. U njihovim glavama sve je moguce, sto i nije tako los pogled na svet ! [sm=smiley36.gif]




dijana1* -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 8:42:26)

I moj Vuk obozava da mu se cita, i sve price zna napamet. A Kosti je zanimljivo da okrece stranice dok ja citam i smesnu mu je kada ga pitam a kako sada da ti citam. Tacno zna sta radi[sm=smiley36.gif]
A Vuk sebe zove veliki strasni Vuk pa kao pojede Kostu i trlja stomak mmmmm al sam se najeo[sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 8:50:33)

[sm=smiley36.gif] jao Dijana! [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 8:58:28)

Pa da, vole oni i da se poistovecuju sa likovima iz bajki ili crtaca.Moja M kada je bila manja volela je da uzme milje sa stola , stavi na glavu, navuce jos kojekakvog nakita na sebe i marama i glumi princezu.
A dugo vremena su se igrali Ivice i Marice, to im je druga po redu omiljena bajka.Navuku kocke ispod stolice,kao loze vatru da zapale vesticu[sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 9:01:01)

Jaoj zene bas su vam divna i smesna deca,pametne male glavice [sm=9nebesa.gif]
Sad bas gledam radosnicu moja A. za pepeljaru pricala "kaka" a sok zvala "kok".




Anarunika -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 9:51:37)

Hihihiihi baš se na smejah. Još jedan razlog zašto je ova tema super, stvarno digne raspoloženje [sm=smiley36.gif]

Mi nismo gledali mnogo dugometražne crtaće u tom uzrastu. Ika je gledao u tom uzrastu Pepu Prase (mada je gleda i sad) i onda je pevao po kući "Pepa,pepa,pepa" .Toliko je bio sladak da sam ga i snimila. I Arči je bio zaluđen Pepom u tom nekom uzrastu.

Aki je avion zvao LJ, LJ ne znam zašto baš tako.
A što se tiče tate, Akijeva prva sklopljena rečenica je bila: "Tata otiša kafa" (Tata je otišao da kuva kafu) i druga: "Tata otiša adi posa" (tata je otišao da radi na posao). Ovu drugu je izgovarao sa takvom tugom da mi se svaki put srce cepalo [sm=smiley19.gif]
A setila sam se kako je kada je utvrdio hodanje unapred ,shvatio kako može da ide i unazad pa je zdušno to vežbao sve vičući "Unadad,unadad". O bože kako su bili slatki [sm=smiley27.gif]





veselicaa -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 9:58:25)

Anarunika podseti me za posao [sm=smiley1.gif] Kada je moj muz dolazio sa posla nije smeo da dodje bez neke cokoladice,lizalice ili igrackice,bilo sta je morao da kupi jer bi A.odmah trcala kada ga vidi da dolazi i gledala sta joj donosi.Kako su samo prvenci razmazeni [sm=jezicek.gif]




Anarunika -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 10:08:50)


IZVORNA PORUKA: veselica

Anarunika podseti me za posao [sm=smiley1.gif] Kada je moj muz dolazio sa posla nije smeo da dodje bez neke cokoladice,lizalice ili igrackice,bilo sta je morao da kupi jer bi A.odmah trcala kada ga vidi da dolazi i gledala sta joj donosi.Kako su samo prvenci razmazeni [sm=jezicek.gif]


Da znaš vala! A ja razmišljam kako za Aruna mogu da se setim svega i svačega, sećam se trenutka kada je prohodao, raznoraznih izjava u tom periodu ma stvarno mi svašta pada na pamet, a za mlađeg , Iskona baš slabo. Doduše on se i nije mnogo isticao, od rođenja je svoj čovek [sm=smiley36.gif] ali opet...kako starija deca pokupe pažnju,čudo jedno (ja sam mlađe dete u porodici [sm=smiley36.gif])




amdn -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 11:07:28)

Veselice, Modessty u pravu ste svaku bajku zna napamet, ali je iznova prozivljava, sve zavizi od raspolozenja,nekad voli vuka i 7 jarica i raduje se kad vuk nagrabusi jer je zao,a nekad ne da da mu ispricam do kraja jer jer mu je tuzno da vuk dobije po guzici.
Inace pamti bajke ko mu kako prica, ako pogresim svoju verziju ispravlja me ali samo po mojoj prvoj verziji,tatu po njegovoj i tako.
Ma slatki su a najbolji su kad jos ne znaju lepo da pricaju :)




mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 11:31:07)

Deca vole da im se na isti nacin prica,sto je i dobro,razvijaju memoriju,posle malo ubacis nekih detalja ili njih trazis da dodatno opisu nesto.To je moja cerka obozavala,Trazila sam joj da opise slike u knjizi, e tu je bilo provala a i pitanja zasto je nesto bas tako nacrtano.

Sad me veselica podsetila na prve reci. Mima je vikala gagege za jastuk kad je htela da spava,a prva recenica bila je ,zaba cita novine(iz Zmajeve pesmice) [sm=smiley36.gif] i daj nanine(daj slanine )! [sm=jezicek.gif]




MakiJ -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 13:06:36)

Mi smo malopre vikali na pijaci, stvarno nas niko nije gledao [sm=smiley36.gif]




tekilica -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 13:15:10)

kad smo kod prvih recenica...nije bas prva,ali svakako mi je najdraza kada je moja Nedica uhvatila mene za obraze,rekla MAMA, TI SI BAS LEPA i prislonila moju glavu na njeno rame. :) Pokupila je mnoge forice iz vrtica, ali je meni prva od tih ostala u pamcenju...Kad nesto treba da uradim, ona mi kaze HAJDE, STA SE MOLIS. Vidim da imitira vaspitacice, sa sve pokretima ruku u fazonu, zenska glavo, dokle vise da te cekam :) Opasna je glumica.




tekilica -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 13:21:10)

I sad procitah ono sto rece Veselica. Moj bebac kada tata dodje odmah dotrci, gleda mu dzepove od jakne, ispipa i pita STA SI MI TUPIO? On kaze NISTA, DANAS, IMAS SVASTA. Ona "povisi ton", namrsti obrve i ponovi STA SI MI TUPIO? SIDJI DA MI TUPIS NESTO. Meni je smesno, jer i ona zna da je njena gluma upalila.




MakiJ -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 14:01:34)

Ja sam puna masnica od njegove ljubavi [sm=smiley1.gif]




Bibilib -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 14:08:25)

Cao Mame evo mene ponovo,citam vase price i smejem se ali sta cemo,takva su nam deca....
Moj M obozava da mu neko prica price o vojsci,policajcima i svemu gde ima akcije....uske pravi od kockica,papira ma sta god da mu dodje do ruke on pretvori u pusku ili pistolj...a ima milion pravih igracaka sa kojima moze da se igra....




mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 14:11:07)

Medenjaci mali,dodje ti da ih izgnjecih tako slatke i male, kada se prave veliki ! Nista sladje [sm=smiley27.gif]

Moja cerka, samo sto je prohodala,jun mesec, odmah sa babom skupljala kajsije za "pekez" da baba pece "cinke"(palacinke) i toliko se pravila vazna u tom poslu,uzela malu kanticu pa skuplja,pa joj se prospe, pa sedne odjednom na guzu... jedno od najlepsih leta ikada[sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 14:12:06)

Bibi moram ovde - pisala sam ti u temi o MMR - ako ti treba Priorix reci pa ću ti ja ovde kupiti i nekako poslati za Kruševac

Danilo je čokoladu zvao "ganj ganj" Niko nezna zašto.

Nikola je babu do skoro zvao "paba". A ima i univerzalne reči koje imaju više značenja - "ma" je i motor i maca i majmun....[sm=jezicek.gif]




Bibilib -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 14:13:45)

videla sam draga upravo sam ti odgovorila[sm=smiley36.gif]
a Ardijan kaze "mam" to znaci daj i dodji,jos uvek mu recnok nije bogat[sm=jezicek.gif]




mila83 -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 14:16:24)

To sa univerzalne reci Mod,bilo je kod moje cere. Me je znacilo i mleko, i meda , i moje [sm=smiley36.gif] mi smo po intonaciji znali na sta misli.Vidis,na to sam skroz zaboravila,ti me podseti na taj detalj [sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše! (8.5.2015 14:21:11)

Adrijan kaze "MAM" i kada me zove da legnem pored njega i dam mu da mi dira obrvu dok se ne uspava[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] inace ako mu rucica nije na obrvi nema spavanja....[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>