RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


emicaa -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (3.9.2016 2:00:20)

Mariya zašto ti čekaš ponoć?
Mene David drži budnom,nikako da zaspi,samo kunja poluotvorenih očiju.40 Minuta smo već budni [sm=hudicek1.gif]




suzi kju -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (3.9.2016 7:27:50)

Jutro drage...
Emice sve te razumem, muke!!! Ja da častim, moje beke se već dve noći bude na po sat vremena, u odnosu na pređašnje stanje ovo je super, čak su spavale u komadu od 3:30 do 6:30 [sm=smiley1.gif]
Mm i vikend radi, baš smo se smorili, nekako živimo za taj vikend i zeznuše stvar, al nadam se samo da neće celo radno vreme da radi.




vocicana -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (3.9.2016 7:35:09)

Dobro jutro mame.
Mi smo sami jos malo nedelju dana, bas ide vreme, a sto kaze Maryia, ne sednem a sta uradim to je diskutabilno. Bas sam umorna, kicma me razvaljuje, osecam se kao da cu se na pola slomiti. Mali drema, a ja idem u kupatilo, mislim da cu ceo bojler potrositi na tusiranje, nesto ne mogu da se osvezim nikako.
Kako su deca koja su bolesna, nadam se bolje.
Emice, Davidu trebamalo vremena da se vrati u svojukucu, ipak ste dosta bili u bolnici. A verujem ti da si patosirana od umora. Smejala sam se sinoc na izjavu tvog muza, da ne umete napraviti decu koja spavaju.[sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (3.9.2016 8:21:49)

Mame,dobro jutro,da vam se javim samo,pa cu kasnije da citam sta ste pisale!kod mene pakle bi tempo,ustajem u pola sest,spremam sebe,spremam decu,vodim ih u obdaniste i zurim na bus za skolu.jos juce imala u dve skole.boka u vrticu ok,juce bili posle do mojih,mom tati bio rodjendan,pa isli na rucak,dosla kuci kao samlevena.boka se prehladila,sta li,imala temp,curi nos i bas kaslje,puna slanja.videcemo da li ce biti ok do ponedeljka,bas me namuciste i nocu i danju.a,nece niko da je nisi,samo ja.zakuvala za mekice,sad da ih przim za dorucak.ljubac!




Mariya -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (3.9.2016 9:04:27)

Jutro mame!
Emice,skontala sam da ako zaspim posle ponoći lepo odspavam do 7-8 u komadu. Ako zaspim sa devojčicama ranije,onda se probudim oko 4-5 i onda ne mogu da zaspim nego ležim budna. Pa se uspavam oko 7 i onda nit'sam se naspavala, nit'mogu da ustanem na vreme. A kako D spava preko dana?
Mm bio na pijaci,L ustala za njim,sad gledaju crtane u dnevnoj,a H i ja u spavaćoj,lenčarimo. Neće da pređe kod mene nego se valja po krevecu [sm=smiley36.gif]
Jao, kad pomislim danas na spremanje i ribanje muka me hvata.
Branki,tempo je paklen,verujem ti, drži se. [sm=smiley31.gif]Daj im nešto za imunitet, sad kad su krenuli u vrtić, svašta će da pokupe. I skini Boku sa sise[sm=smiley36.gif] da se i ti naspavaš kao čovek tj žena[sm=smiley36.gif]
Mmm mekike...




emicaa -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (3.9.2016 9:15:46)

Dobro jutro,ono nam je tek bio početak žurke.Do četri se budio 3 puta a poale 4 na svako pola sata.
Mariya ne spava ni preko dana ništa bolje,oko pola sata i budan je.Zavisi koliko dugo treba cuci da ispadne iz usta [sm=smiley36.gif]
Branki svaka tebi čast kad stižeš sve,ja bih se tim tempom raspala.




branki* -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (3.9.2016 11:10:56)

Ma,i sreca,pa ja inace sam zivac i volim da radim i sve,inaace bi bilo nemoguce.b i ja bili do pijace,malecka spava,dan je lep,videcemo sta cemo kasnije.upravo skuvala kafu,ajte!




superm -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (3.9.2016 18:35:30)

Dobar dan! Pijuckam kafu dok se maleni igraju na podu a stariji sin je napolju sa svojim društvom. Mm otišao na svadbu svojih kolega. Smor...mislim, lepo zbog njih nego nama ode ceo dan bzv.
Sutra ćemo, a možda i večeras kod mojih.
Pozzzz




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (3.9.2016 21:16:04)

Dobro vece drage. Mrtva sam umorna. Ustala sam jutros u pola sest. Isla sam na ispit. Polozila sam ili kako kaze Teodora pobedila ssm. Nemam vise. Konacno.
Od ponedeljka jos veci haos. Ujutru vodimo decu u vrtic. Sofi na dva i po sata. Trebalo bi pesice po nju, a nije bas blizu. Nek smo mi zivi i zdravi, pa cemo sve izdrzati.




branki* -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (3.9.2016 21:38:02)

Sanjice,bravo sto si pobedila[sm=bravo.gif]a,za tempo[sm=smiley13.gif]bas tako kao sto kazes.mi se spremamo za spavanje,b se raskijao i nos mu cujem,molim boga da ne predje i na njega ovo od boke.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (3.9.2016 21:42:44)

Branki, kad pre. Da im ukljucis nesto za imunitet?




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (3.9.2016 21:58:41)

Sanjice, bravo [sm=bravo.gif]
Branki, nek ozdravi sto pre!
Valjda ce i ovoj mojoj proci ovaj nos, nervozna je samo tako. A prsti su joj stalno u ustima, uzas.




eca89 -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (3.9.2016 22:01:03)

Evo i mene, mm i A.vec uveliko spavaju, a ja caprkam po netu i jedem sladoled, ko je za[sm=smiley36.gif]?
Nama je danas punih 19mjes., kako vrijeme brzo leti[sm=smiley36.gif]!

Branki, nece valjda i na njega! Da Boka ozdravi brzo!




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (3.9.2016 22:01:57)

[img]https://s16.postimg.org/43jlbzr6p/IMG_20160903_164420.jpg[/img]

Na ovoj slici je jos dobra, pokusa da stavi celu saku pa se zagrcne.




eca89 -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (3.9.2016 22:04:53)

Ivana, divna je[sm=bravo.gif], kako je velika porasla!
Uh, ti zubi, blago onom djetetu, a i roditeljima koji i ne osjete zube! Nas su mucili!




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (3.9.2016 22:17:59)

Vece cure

Uh kad citam vase probleme skontam da bas imam srece s bebcem sto se tice spavanja. Zaspe oko pola 8-8 i budi se oko 4h tek siisa i nastavi do 7h.

Ivana i moje je poceo da baaaliiii do besvesti, non stop je mokar, ne znma jeli to od zubica ili sta vec.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (3.9.2016 22:29:50)

Eco, da, bas je porasla :)
Anck, balavi bas, bas, ali ja nisam sigurna da je od zuba. I sin je tako balavio, a prvi zub dobio tek sa devet meseci.




Mariya -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (4.9.2016 0:15:11)

Veče mame!
Sanjice [sm=bravo.gif]
Moji spavaju uveliko. Danas sam oribala dnevnu i wc od poda do plafona,spavaću sobu do pola, a sestra kuhinju,tako da sutra mogu da odmaram. Naredila sam mužu i devojčicama da do sl.nedelje hoću da dnevna bude u nepromenjenom stanju[sm=smiley36.gif] mission imposible ali baš da vidim hoće li.
I sad sam naravno mrtva umorna. Odoh da spavam.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (4.9.2016 5:45:47)

Jutro, mame!
Kako decica nocas i jutros?




branki* -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (4.9.2016 5:53:02)

Jutro!
Boka se budila 1000 puta,zeza je kasalj.na sisi non stop.boza kija,cujem ga.sanjice,mozda nije do vrtica,mozda je ovako nesto pokupila,isli smo i na bazen prosle nedelje...
Ivana,stvarno je porasla[sm=bravo.gif]
Ecka,velika devojka[sm=bravo.gif]




eca89 -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (4.9.2016 6:52:16)

Dobro jutro mamike, mi se ponovo budimo u 6h, ubicu se[sm=hudicek1.gif]!
Onda je u vrticu pospana, ma haos!

Joj, Branki valjda ce ih proci brzo!




branki* -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (4.9.2016 6:55:34)

Nadam se,ecka ,i ja da ih nece puno muciti!




suzi kju -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (4.9.2016 7:32:29)

Jutroo, mi budne od 6h, standardno. Mm i danas radi, groznoooo!!!
Prodali smo auto juče, Sado smo u potrazi za drugim, nekim manjim i takooo...




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (4.9.2016 8:37:53)

Dobro jutro.
Branki, prosle godine smo vodili decu na gradske bazene i sutradan obe temperature. Vise ih ne vodimo dok ne porastu.
Danas na rodjendan. Malo da odmorim, pa od ponedeljka akcija dok traje igranka.




vocicana -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (4.9.2016 9:10:00)

Mame, da li i vi kao ja normalno cistite kucu, vodite racuna o stvarima, peglate i pazite da dete ne stavlja ruke sa asfalta u usta ili sam ja malo paranoicna?
O majko moja, koliko sam besna, ne popusta me, a mislila sam da ce biti jutro pametnije od veceri.
Ja bi malog na bazen samo da je veci malo, ovde u Ks -u su ga sredili malo, mada ove godine ni jednom nisam bila, tako mi fali plivanje. Taman sam uhvatila red sa teretanom, mm otisao, sada da sacekam da se vrati pa da nastavim.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>