RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (5.9.2016 9:46:16)

Dobro jutro
bas sam nesto slogirana ali prija mi ovo blago zahladjenje. Sta ce mi vrucine kad ne idemo na kupanje, onda bolje da je ovako. Bar mogu u setnju u bilo koje doba dana a ne da cekam vece.
Podavicemo se u vesu...jos nisam sve oprala od puta a o peglanju da ne pricam, sve stoji na gomili... boli me glava samo kad pogledam [sm=smiley13.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (5.9.2016 10:17:41)

Anck mi smo juče trebali na bazen da se bar tako okupamo i naravno kiša.Cijeli avgust dok smo Dora i ja bile izolovane ostali su kukali kako je vani prevruće [sm=hudicek1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (5.9.2016 10:35:22)

Dobar dan. Mi smo na nogama od pola sedam. Odveli smo decu u vrtic. Posle do skole. Imam jedno 20 minuta pesice. Posle nazad po Sofi.Bas sam se umorila.A tek me ceka posao. Stvari za peglanje na tone. Rucak da spremim.Veceras na roditeljske svoje. Kod dece moje jos nemam.
Emice, tek cu sad da citam.[sm=smiley1.gif] sto za casove, sto ovako za opustanje. Obozavam da citam.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (5.9.2016 10:59:00)

Moja starija trenira plivanje tako da njoj nije ne dostajao bazen, mladju tata nekad vodi mada je ona sva ko princeza ako joj ne odgovara temperature vode, presedi pored bazena [sm=smiley29.gif] Mm je isto uz njih isao par puta ali Vuk i ja nista, tako da mi vrucine ne trebaju samo se topimo jedno uz drugo jos moji hormoni..uzas.

Uhh..pocela sam s peglanjem... jos ni do pola nisam stigla...bebac se probudio i ..pauzaaa [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (5.9.2016 11:05:53)

Emice, ja bih izbegla na vasem mestu bazene. Verujem da su kod vas cisti bazeni. Nego, vise zbog Dore. Neka je malo bez bazena dok ne ojaca imunitet.
Odoh da peglam.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (5.9.2016 11:50:21)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj
pa cu ujutru da citam i pisem i miru na poslu..


E kada ovo procitam ozbiljno razmisljam da se zaposlim bilo gde[sm=smiley36.gif]



Ni to ti nije garancija da ćeš stići hahahaha Evo kad ja stignem, pola ne pohvatam.


Eto Trco,urekla si me! Nisam ni jela ni popila kafu u miru,a tek sam sad uspela da otvorim RR[sm=smiley36.gif]
Nisam znala da nije niko radio u cetvrtak i petak,i onda me haos sacekao...bas nisu fer..
Moje smizle otisle u vrtic,J plakala,necu vtic[sm=smiley19.gif],a ostaje ceo dan...bez adaptacije,iako su nove vaspitacice,novi vrtic,deca..ali nemam resenje..navicice se..a sad idem u temu letovanje![sm=smiley36.gif]..da predahnem malo,dok mi direktor ne uleti u kancelariju!




emicaa -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (5.9.2016 11:52:45)

Sanjice sad svejedno ništa od toga,ne vjerujem da će više biti toplo za bazena.Sledeće godine [sm=smiley1.gif]
Mrzim ovo,David gladan a još ne smije jesti pa mi je u rukama a moram završit ručak,inače napravim dan prije ali juče nisam i eto mi sad,ruke mi odpadaju




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (5.9.2016 11:59:05)

Ali ako odete na more kupacete se.
Von, bice bolje Joki drugi dan.




dijana1* -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (5.9.2016 12:27:31)

Ljiso vidis kako vreme leti a kao juce da sam kukala sto ne moze sam da drzi glavu[sm=smiley36.gif]
Sada je pravi decak, izgleda kao da ide u treci a ne prvi razred hehehe.
Kostu sam odvela u vrtic, Vuka u skolu a Urosa sada uspavala i imam 25 min samo za sebe[sm=bravo.gif] ne znam sta pre da uradim[sm=smiley36.gif]
Suzi, Uros se odavno dize na noge i nista ne mogu da uradim od njega. Uhvati se za moje noge i tako stoji, jedva cekam da prohoda.




emicaa -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (5.9.2016 13:15:42)

Di kontam ko ti je sad uroš se najmanji zove Lav,pomješala sam te sa New Mom [sm=smiley36.gif]
Sanjice nešto ne vjerujem da ćemo ići jer David ide početkom oktobra na testiranje i ako ne daj Bože bude pozitivan morala bih onda u zadnji čas otkazati a ne znam ni dal bi nas pustili tako dugo da odemo.




vocicana -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (5.9.2016 16:08:51)

Ih kako ovo dobro zvuci, dopuze do stabilne povrsine, ustanu i drze se.[sm=smiley36.gif] moj sin ne zna jos uvek da se okrene na stranu, bar ne u kompletu, ali vrlo cesto se okrene na bok i zaspi tako.
A puzanje samo da zamislim, sada dize dupe gore, smesan je strasno.




branki* -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (5.9.2016 17:25:26)

Mame,da mahnem,tu sam[sm=smiley36.gif]

Boka sisa,pa cu kasnije da stavim rucak da ima za sutra.ovde malo oblacno,ali nista strasno,ocekujem veceras.




Mariya -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (6.9.2016 0:09:17)

Veče mame!
Suzi,biće lakše kad prohodaju,ali da ih naučiš da se drže za ruke i hodaju zajedno jer kako ćeš na dve strane [sm=zz_twins.gif][sm=smiley36.gif]
Smirujem se sad,pisala sam u temi double test kako me genetičarka iznervirala.
L ima sutra roditeljski u vrtiću, baš me interesuje šta ima vaspitačica da kaže.
Emice,želim ti da ova noć bude još bolja što se tiče spavanja!




branki* -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (6.9.2016 6:38:48)

Jutro,mame!spremam se i da budim decu,pa redom kud koji mili moji.danas i kod boke roditeljski.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (6.9.2016 7:35:14)

Jutro!
Vreme je bas jesenje.




emicaa -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (6.9.2016 7:49:43)

Jutro,David i ja budni.Ja bih da se mazimo a on se razmletio kao u struju da je uključen.
Meni je još uvjek čudno da se on svaku noć budi na tačno 3 sata da ručka,kao alarm da ima u sebi [sm=smiley36.gif]
Dora je u snu nešto hvatala ali joj nije uspjevalo pa se počela buniti,kaže ali ja ne mogu uhvatiiim [sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (6.9.2016 7:56:59)

Jutro mame. Ja jos nemam net kuci. Trosim ovaj sa telefona koji je ultra sppr. Navodno sam za dan i po potrosila sav iz mesecne pretplate tako da sad koristim neki sa smanjenom brzinom. Zato me i redje ima. Kod nas sve standardno. Za manje od mesec L puni godinu dana. Bas mi je proletela godina [sm=9nebesa.gif]




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (6.9.2016 7:58:02)

Moja beba u poslednje vreme uvece kad zaspi budi se za oko sest sati, posle na dva, tri sata.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (6.9.2016 7:59:41)

Maraj, koliko imaš neta mesecno?




vocicana -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (6.9.2016 8:10:00)

Cao mamike, pa evoi nas.
Mali spava, dobio mleko i sada spava, malo mi seucinilo da se zakasljao jutros, ali hajde da vidimo sta ce i kako biti danas. SUper je spavao, svi su dobro spavali, zahladjenje nam je prijalo.




Maraj -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (6.9.2016 8:11:50)

Pa da l 500MB
Kaze mi muz da nema sanse da sam za dan i po sve potrosila. I do sad sam imala toloko , s tim sto sam u kuci bila na wifi-ju al bas za dan i po da sada pptrosim sve....malo nelogicno. Pri tom i nisam nesto bila ma netu
Na RR i fb i sve iz pretplate sam navodno potrosila




emicaa -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (6.9.2016 8:17:35)

Ivana tvoja je super ako i 6 sati odspava u komadu.
Ma zadovoljna sam ja i ovako ali mi čudno da se u minut budi [sm=smiley36.gif]
Maraj prodje godinica dok se okreneš




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (6.9.2016 8:32:34)

Pa, bas čudno. Sto ne zoves da proveris, Maraj? A pogledaj sta kaze i aplikacija na mobu.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (6.9.2016 8:32:51)

Maraj sve je moguce ako ti se ukljuci sa RR reklama. Bolje da ti ne kazem koliki je meni stigao racin za telefon zbog toga.
Dobro jutro. Mi smo jutros odveli decu u vrtic. Malo je Sofi birkala oko oblacenja. Ali nekako sam uspela da je odgovorim.
Sad kuliram i pripremam se dok ne stigne da usisem i prebrisem kucu.




Mariya -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (6.9.2016 8:52:08)

Jutro mame!
Ja sam neverovatno dobro spavala, a toliko sam bila nervozna i besna,mislila sam da ću imati užasnu noć! Sad sedim i čekam da dođem sebi,kao da se iz kome budim, a ne iz sna[sm=smiley36.gif]. I sve nešto razmišljam, ne osećam mučninu[sm=zmeden.gif]da li je moguće nakon 16 nedelja?!
Maraj, u okviru pretplate imaš nekoliko mb brzog interneta,pa kad to potrošiš ostaje ti sporiji možda je to? Kod mene je tako,ja sam u telenoru.
Mame dajte predlog za ručak nešto što nije crveno, da je kremasto sa puno povrća da može i H da jede.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>