RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje kilograma (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


vikiveki -> RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje kilograma (12.4.2020 12:56:32)

Ja mislim da je ovo najaktuelnija tema ovih dana[sm=smiley36.gif] u ovom stanju...samo jedemo i smišljamo šta ćemo jesti...svi u kući[sm=smiley36.gif] Jedemo i pitamo se kako ćemo smršati[sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje kilograma (12.4.2020 13:07:14)

Pročitajte Pravila korišćenja foruma! Chat poruke se pisu u temama namenjenim za to!
Klik




Mirko Svirko -> RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje kilograma (20.7.2020 23:21:53)

Moram da pitam,  da li neko probao onaj trik da ujutru popije 3 case vode ali mlake vode sa limunom?

Kaze mi komsika da je to idealno za skidanje kilograma.Mada i moja komsika cula od nekoga ni ona nije probala. 




jess021 -> RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje kilograma (21.7.2020 7:15:43)

Mirko, ne znam da li je trik, ali vece kolicine vode ubrzavaju metabolizam, a limun je dobar za stvaranje bazne sredine u organizmu, tako da sigurno nije lose.





Duškić -> RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje kilograma (21.7.2020 7:17:31)

Da popijes 3 case mlake vode ujutru , odjednom ?




Mirko Svirko -> RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje kilograma (21.7.2020 7:49:18)

Jess,sa te strane gledano to da. I plus 3 case ipak je to kolicina znaci zasitis se i ne doruckujes.Mozda i nije lose.




branki* -> RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje kilograma (5.1.2021 14:05:27)

zavisi ko koliko zeli kg da skine.uopste nije isto ako neko ima 20 kg viska ako neko ima 5 kg viska.
onaj ko ima vise g viska,,moze da izbaci veceru,poveca aktivnost,poved e racuna o kombinaciji namirnica..znaci,manje radikalno,ali duzi kontinuitet.onaj ko ima mali visak,mora radikalno,i za brze vremena ce videti rezultat.
doe bra stavr jono sto praktikuje novak-autofagija .takodje gladovanje.ko moze,odlicno.s tim da posle ne krene da se prezderava kao manijak.

atkinsova dijeta ,takodje ok za skidanje kg.ne znam je i zdrava ili ne,samo govorim o efektu gubljenja kg.




Duškić -> RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje kilograma (5.1.2021 23:29:22)

Autofagija je sad svud popularna.




Lilly5 -> RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje kilograma (5.1.2021 23:53:17)

Sto ne znaci da je dobra.





Duškić -> RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje kilograma (10.1.2021 15:45:29)

A sta je danas dobro. Nije naglo mrsavljenje , kao i gojenje naglo.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]