RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


anita -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (16.9.2014 21:15:43)

Mene je skoro mnogo iznervirao komentar "Znas ona je nosila blizance i jednu bebu joj nisu da li, navodno nije prezivela"
Kad sam to cula kosa mi se digla na glavi.
Moja reakcija je bila da ne zelim da slusam svakojake gluposti i da me ne zamaraju takvim pricama. Doticna osoba se osetila uvredjenom sto sam tako rekla.




emicaa -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (16.9.2014 21:24:52)

Mrzila sam kad mi počnu pričati loše stvari koje se mogu desit za vrijeme poroda,toga sam i ja bila svjesna ali niko ne razmišlja da mi time samo još veći strah prave.




branki* -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (16.9.2014 21:25:13)

ili kad ti kazu-auuu,koliki ti je stomak[sm=smiley29.gif]




Bibilib -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (16.9.2014 21:32:35)


IZVORNA PORUKA: branki RR

ili kad ti kazu-auuu,koliki ti je stomak[sm=smiley29.gif]

To je stvarno bezveze...obicno se za trudnicu kaze masala a ne ti glipi komentari...




anita -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (16.9.2014 21:41:18)

A da setila sam se jos necega. Ne volim kada kayu sigurno ces da rodis decaka ili devojcicu, vidim ja to [sm=zmeden.gif]




Jole84 -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (16.9.2014 21:44:28)

Anita kad te videh da ovoj temi pomislila sam da ćeš da kažeš da trudnicama ne sme da se priča o porođaju kao što smo Ivanka i ja [sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (16.9.2014 22:02:27)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Najgori su komentari kad ti zene pricaju svoje lose iskustvo sa porodjajem, pa te najstrasnije uplase. Ne shvatam.te zene zasto se tako ponasaju.
Kad sam bila trudna sa Sofijom. Pred kraj trudnoce sam isla na ctg. Sestra koja mi je radila ctg mi je pricala o svom losem porodjaju. Inace prosla sam termin i ona je to znala



Uf ja mu dodjem tu negde. Mada, eto mene jw kuma zaustavila. Pri tom mi nije bila namera da plašim, naprotiv da je ohrabrim. Ali treba biti pametan pa zaustaviti osobe kao što sam ja na vreme. Odnosno, staviti mi do znanja da si paničar. Onda ćutim i poštujem to.




daca77 -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (16.9.2014 22:03:30)

Steta sto sam zakasnila, te nisam ucestvovala u diskusiji[sm=smiley1.gif]




Jole84 -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (16.9.2014 22:08:00)

Uh šta ja znam...Sanjice sad mi baš bezveze [sm=smiley36.gif] Ali ja sam volela da čujem istinu, boli boli pa razbija! Nekako mi to lakše nego kad mi kažu ne boli nije strašno, teše te itd pa ti odeš i oteliš se.
Da boli boliii, al sve posle vredi kad vidiš te okice. I to je to, ne mogu da lažem voljene mi trudnice [sm=jezicek.gif]




daca77 -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (16.9.2014 22:11:30)

Jole, mislis da si se izvukla?[sm=smiley36.gif]
Biranim recima nam ga rece[sm=smiley36.gif]...sve smo shvatile.




Jole84 -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (16.9.2014 22:21:19)

Nisam se uzvukla, sad mi baš neprijatno, nadam se da Anita i Ana ne veruju mnogo svežim porodiljama sa neopranom kosom [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] a ti si jaka žena tebe ništa ne može da uplaši hihih [sm=smiley36.gif]




17 joka -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (16.9.2014 22:28:49)

Dacika ti si kraljica, sto kaze kuma sve ce biti dobro [sm=bravo.gif]




Klarita -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (16.9.2014 23:39:35)

Leleeeee, ja ne samo sto rekoh Ani da joj stomak mali, nego krenuh i rukom ka stomaku da pokazem K bebu[sm=zmeden.gif] kukuuu, nemam mozga, definitivno i javno se izvinjavam[sm=smiley1.gif] sledeci put uz cokoladu [sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (16.9.2014 23:44:49)


IZVORNA PORUKA: Jole84

Uh šta ja znam...Sanjice sad mi baš bezveze [sm=smiley36.gif] Ali ja sam volela da čujem istinu, boli boli pa razbija! Nekako mi to lakše nego kad mi kažu ne boli nije strašno, teše te itd pa ti odeš i oteliš se.
Da boli boliii, al sve posle vredi kad vidiš te okice. I to je to, ne mogu da lažem voljene mi trudnice [sm=jezicek.gif]


I mene nervira kad kažu kako porođaj ne boli inije strašno itd. Ma treba da znaš šta sve može da te snađe jer jedino tako možeš da se tamo boriš za sebe! I mnogo je lakše kad znaš šta te čeka jer možeš da se pripremiš.

Meni je smetalo da mi neko dira stomak dok sam bila trudna i sa Danilo a i sa nIkolom. Nemam pojma zašto




Ivanka 75 -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (16.9.2014 23:48:20)

Jole, ogradismo se mi "da boli, boli", jel tako [sm=smiley1.gif]
Anita, nadam se da te nismo prepale, izvini ako jesmo, nije nam bila namera [sm=smiley31.gif]




Klarita -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (16.9.2014 23:48:38)

I meni je smetalo u obe trudnoce[sm=hudicek1.gif] A, malocas sam mahinalno krenula rukom ka sAninom stomaku...nesto sam se navrzla na nju...sledeci put, trudnice dalje od mene, sve[sm=smiley19.gif] Stvarno ne znam sta mi bi[sm=hudicek1.gif]




Bibilib -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (16.9.2014 23:59:02)

Nije mi smetalo da me diraju,tj.pomaze ali kad kazu spusten ti stomak rodices zensko a podignut ti stomak bice musko,to me izludjuje




Ivanka 75 -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (17.9.2014 0:00:17)


IZVORNA PORUKA: Bibilib

Nije mi smetalo da me diraju,tj.pomaze ali kad kazu spusten ti stomak rodices zensko a podignut ti stomak bice musko,to me izludjuje


Meni svi "predviđali" muško, spušten stomak od početka, pametnjakovići sve oko mene, rodi se povelika devojčica, vredi 2 muška [sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (17.9.2014 0:00:49)

" I ju sto ti je sorav nos!" [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (17.9.2014 8:14:59)

A ostala si lijepa,rodićeš muško,kad nosiš curicu ona ti uzme ljepotu,spavaj koliko god možeš ko zna kad ćeš opet imati priliku,moj stomak nije bio toliki u devetom,da ti ne nosiš blizance,kako si smješna kad tako hodaš kao patkica [sm=zz_banghead.gif]
Eto ih još par što me izludjivalo...




anita -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (17.9.2014 8:24:54)


IZVORNA PORUKA: Jole84

Anita kad te videh da ovoj temi pomislila sam da ćeš da kažeš da trudnicama ne sme da se priča o porođaju kao što smo Ivanka i ja [sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Jole, ogradismo se mi "da boli, boli", jel tako [sm=smiley1.gif]
Anita, nadam se da te nismo prepale, izvini ako jesmo, nije nam bila namera [sm=smiley31.gif]



Jole, Ivanka sve je ok. Vi ste rekle svoje misljenje. Mislim da je bolje da kažete kako stvarno jeste nego da nas zavlačite. Niste me prepale. Svako ima svoje iskustvo, dobro ili loše.




Modessty -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (17.9.2014 8:25:32)

[sm=smiley36.gif] joooj što ima izjava! [sm=smiley36.gif]

mene jedan poznanik pitao što sam se toliko ugojila! [sm=smiley36.gif]




daca77 -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (17.9.2014 9:02:47)


IZVORNA PORUKA: Jole84

Nisam se uzvukla, sad mi baš neprijatno, nadam se da Anita i Ana ne veruju mnogo svežim porodiljama sa neopranom kosom [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] a ti si jaka žena tebe ništa ne može da uplaši hihih [sm=smiley36.gif]

Jole, posle svega...mislim da me nista,a narocito ovi sa GAK-a ne mogu iznenaditi...juce sam pricala-uvedu me u operacionu salu, legnem na sto i onda se sete da ja nisam sledeca, vec me vracaju nazad u sobu i cekam jos par h na red...a da ne govorimo o drugim glupostima...




Ivanka 75 -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (17.9.2014 9:06:58)


IZVORNA PORUKA: anita


IZVORNA PORUKA: Jole84

Anita kad te videh da ovoj temi pomislila sam da ćeš da kažeš da trudnicama ne sme da se priča o porođaju kao što smo Ivanka i ja [sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Jole, ogradismo se mi "da boli, boli", jel tako [sm=smiley1.gif]
Anita, nadam se da te nismo prepale, izvini ako jesmo, nije nam bila namera [sm=smiley31.gif]



Jole, Ivanka sve je ok. Vi ste rekle svoje misljenje. Mislim da je bolje da kažete kako stvarno jeste nego da nas zavlačite. Niste me prepale. Svako ima svoje iskustvo, dobro ili loše.


Moje iskustvo je divno, nije dugo trajalo, bolelo jeste, ali, kad se završi ne boli vise nista. Inače, meni je drugarica rekla da boli malo jače od menstrualnih bolova, tako me kao propremila, iskreno, nisam očekivala jači bol od tog ali kad se otvoriš 10cm za 3 sata mora da boli [sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (17.9.2014 15:28:44)


IZVORNA PORUKA: anita

A da setila sam se jos necega. Ne volim kada kayu sigurno ces da rodis decaka ili devojcicu, vidim ja to [sm=zmeden.gif]



Isto, i mrzela sam da mi nepoznati diraj stomak, i da me oslovljavaju sa Debela, ljudi nisam debela, smao sam trudna[sm=hudicek1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>