RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


Štetica -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (17.9.2014 17:59:27)

Meni je skoro jedna zena natrcala na odgovor. pitanje je bilo "od cega se tako ugoji?" a dobila je odgovor od "od tvrdog ku…a". Samo me pogledala,ostala je bez komentara.
Inace mrzim izjave tipa,treba da jedes za dvoje,mali ti stomak za 6-i mesec, i naravno diranje stomaka.




17 joka -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (17.9.2014 18:02:09)

Štetko,[sm=bravo.gif] ako si joj rekla boze kakvih ljudi ima strasno[sm=hudicek1.gif]




nata11 -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (17.9.2014 18:05:51)

[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (17.9.2014 18:22:47)

stetice nasmeja me[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]posteno..




bubulence -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (17.9.2014 19:06:07)

hihihihih stetice, neka si joj odgovorila [sm=bravo.gif].
meni je smetalo u prvoj trudnoci a smeta mi i sada kada neko cuje da nosim devojcicu pa slozi onu facu [sm=smiley13.gif] i kaze "pa valjda ce sledece biti musko " [sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]. tada ujedam...
inace pipanje stomaka dozvoljavam koga god poznajem, nemam nista protiv, da mi kazu da sam debela- jesam...




eca89 -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (17.9.2014 19:25:39)

Uh, a meni ti jedna zena pita kada sam ja bila 15nedelja, kao kad idem na morfologiju, rek'o tamo oko 20nedelje, kad ce ti ona meni, njena tamo neka isto kao nuhalni pregled joj je bio ok, i kad je otisala na morf. bebi nije kucalo srce, pa je morali na silu poradjati, ja sam ostala zabezeknuta ostala[sm=hudicek1.gif] ono u fazonu, ne mora znaciti sto mi je dotad sve bilo ok, nikad se ne zna. Slažem se, dok ga ne rodis i ne vidis, nista nije sigurno, ali zenoooooo gdje ces mi to ispricati, ja sa jadna par dana bila pod groznim utiskom.[sm=zmeden.gif. Uffff ne možes to reci trudnici, jos prvorotkinji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




emicaa -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (17.9.2014 20:05:53)

Joj Štetice medalju bi ti trebalo dati [sm=bravo.gif]




Mala Elena -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (17.9.2014 21:06:39)

Meni na poslu pricali :" Ma nema sanse da nosis devojcicu, one majkama kradu lepotu, a ti si jos lepsa " ...Ovo sam ipak shvatila kao kompliment [sm=smiley1.gif]




17 joka -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (17.9.2014 21:12:19)

Eco, uzas takvi ljudi ni brige ni pameti [sm=hudicek1.gif]




big mum -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (17.9.2014 21:20:44)

ne treba im govoriti da je porođaj horor fil ali netreba ni previše uljepšavati.Nego onako treba reći istinu[sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (18.9.2014 8:17:43)


IZVORNA PORUKA: bubulence


meni je smetalo u prvoj trudnoci a smeta mi i sada kada neko cuje da nosim devojcicu pa slozi onu facu [sm=smiley13.gif] i kaze "pa valjda ce sledece biti musko " [sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]. tada ujedam...


e,jeste ovo neuvidjavno bas...
stetice[sm=bravo.gif]




Mariya -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (18.9.2014 13:30:24)

IZVORNA PORUKA: bubulence
meni je smetalo u prvoj trudnoci a smeta mi i sada kada neko cuje da nosim devojcicu pa slozi onu facu [sm=smiley13.gif] i kaze "pa valjda ce sledece biti musko " [sm=hudicek1.gif]


Ovo se i meni redovno desava, sad cekamo drugu devojcicu (ja sam se molila za curicu i obozavam sto cu imati dve, nadam se i tri), pa kad neko cuje da je devojcica bas kao sto kazes-slozi facu- [sm=hudicek1.gif] i kaze nesto tipa:
- pa dobro, nema veze...
- opet devojcica?
- ma samo da je zdravo, bice trece decak..
I mrzim kad mi kazu:
-Gde si debela?
-Sta ti se desilo?
-Sta ti je sa stomakom?
-UUu,koliki ti je stomak!
-Progutala si loptu?[sm=zz_banghead.gif]
-Sta, jos uvek se nisi porodila? Pa kad ces?
I mrzim kad mi pipaju stomak. To smeju samo mm i Lu.




branki* -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (18.9.2014 16:02:54)

evo danas jedan komentar mog druga-bas si se ubuckila.ja ga pogledam kao da cu da ga ubijem,a on-pa,ja sam samo iskren.
a,ja sam trudna,idiote[sm=hudicek1.gif]




Ipokrisia -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (18.9.2014 16:08:59)

danas mama kad me ugledala rekla mi buca debeljuca [sm=hudicek1.gif] iako se ja nisam realno ugojila, cak je i stomak mali, ali eto ona iz zezanja jer sam trudnica, opet me je malo pecnulo [sm=smiley36.gif] tako da definitvno bucama debeljucama nikako trudnicama [sm=smiley36.gif] mada ja samu sebe zovem i mm oblica noblica, to je vec onako malo blaze [sm=jezicek.gif]




doktorkakristal -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (18.9.2014 16:11:45)

meni su smetali;
komentari da sam se bas ugojila (od mene samo stomak noge i ruke kao stapici)
nosis devojcicu,pa nema veze bice sledece musko [sm=hudicek1.gif]
saveti za strije i celulit (nemam ni jedno ni drugo)
kako ce mi se oklembesiti grudi i da budem spremna na to (nije se desilo)
sve u svemu gomila gluposti koja je individualna,sada mi je smesno tada me pogadjalo,zbog nekih sam se i osecala kao nasukan kit koji ce svakog trenutka da eksplodira
ps a tek komentari sto sam otisla na carski,e to je tek bilo strasno,naravno da su becile oci kad sam rekla da sam sama trazila carski




Klarita -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (18.9.2014 16:15:48)


IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

meni su smetali;
komentari da sam se bas ugojila (od mene samo stomak noge i ruke kao stapici)
nosis devojcicu,pa nema veze bice sledece musko [sm=hudicek1.gif]
saveti za strije i celulit (nemam ni jedno ni drugo)
kako ce mi se oklembesiti grudi i da budem spremna na to (nije se desilo)
sve u svemu gomila gluposti koja je individualna,sada mi je smesno tada me pogadjalo,zbog nekih sam se i osecala kao nasukan kit koji ce svakog trenutka da eksplodira
ps a tek komentari sto sam otisla na carski,e to je tek bilo strasno,naravno da su becile oci kad sam rekla da sam sama trazila carski


[sm=zz_banghead.gif]
Evo ja rodila, drugo musko, i komentar koji me sada izludjuje: "super, zavrsi ti, briga te" [sm=zz_cold.gif] Sta sam bre zavrsila???
aaaaaaaaaaaaaaa drma me PMS trenutno [sm=hudicek1.gif]




doktorkakristal -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (18.9.2014 16:20:02)

KLARITA prost narod sta ces [sm=smiley29.gif]




Mala Elena -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (18.9.2014 16:21:30)

Evo jedne gluposti koje sam cula: ono kad se proceni po obliku stomaka da nosis devojcicu, pa ako ona bude podsecala kao beba na decaka, sledeca beba ce biti decak ![sm=smiley36.gif]




plačljiva -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (22.9.2014 21:35:24)

Ja iskreno ludim kada mi neko dira stomak [sm=zz_cold.gif].Inače jedna poznanica kreten mi je rekla:"U baš si se raskokala"(misli što sam se ugojila),a ja joj odgovori,spusti se na njen nivo:"Ja sam ribetina puta milion!!!"Stoka jedna,majku joj




wivern -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (22.9.2014 21:43:57)

Pre neki dan me prijatelji pitali "a jel moras na epidural"?!?
I onda komentar " pa da, nije svima isti prag bola, neko ne moze to da podnese"
Jedini moj komentar je bio pitanje "a zasto da podnesem ako ne moram?"
A i posto vecina tih komentara dolazi od zena ja mislim da to pricaju zene koje su ljubomorne. Ne znam kako drugacije da objasnim komentar "oklembesice ti se sise" i " ala si se raskokala". Pa sve i da je tako koga briga, eto bice bolje rebe od nas.




Njica -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (22.9.2014 22:13:51)

IZVORNA PORUKA: wivern
Pre neki dan me prijatelji pitali "a jel moras na epidural"?!?
I onda komentar " pa da, nije svima isti prag bola, neko ne moze to da podnese"


Joj, wivern, otkucala sam na ovo jednu duzu poruku jer sam se toliko iznervirala, ali dobro je sto je isteklo vreme za slanje iste[sm=smiley36.gif]
Pa ja ne znam sta bi da su me pitali "a jel moras? i da nije svima isti prag bola. Cemu uopste takav komentar.




Bibilib -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (22.9.2014 22:18:03)

Trudnicama ne treba reci "Nemoj tolko da jedes,smanji malo"...ni u sali,to je graota...




wivern -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (22.9.2014 22:44:13)

Njica cemu uopste bilo kakav komentar za debljinu, za sise, za dupe, za ..ma glupih komentara ima koliko hoces.




Sanjalica1980 -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (22.9.2014 22:55:31)

Meni se desava da mi poznanici koje sretnem u komsiluku kazu kako sam vec velika, da sam se izoblicila itd [sm=smiley36.gif]
Nista me nije iznerviralo. Samo neka meni raste moj stomak.

Jedino me pre neki dan neki komsija nasekira. Onih dana kada sam plakala.
On mi ispricao da mu je zena vto trudnica i da su imali blizance ali je decaku prestalo srce da kuca u 16 nedelji. Devojcicu je rodila.
Ja se istraumirala.
Sutradan je sreo mm i rekao mu kako nije razmisljao kada mi je to ispricao.




mati -> RE: 10 stvari koje NE treba reci trudnicama ! (22.9.2014 23:13:57)

"Pa nisi se uopste ugojila, vidi ti se samo na licu"...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sledeća stranica >   >>