RE: Ranice na grliću materice (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


Verus -> RE: Ranice na grliću materice (20.9.2011 20:54:22)

Pa da...meni su operasali grlic pre 11 godina, a uopste nisu trebali, mada, tad je bila takva procedura, za svaki los papa i biopsiju (tj. promenjene celije), su operisali, a sad, ako nema HPV-a i ostalo je ok, ne diraju....

Znas, to mi je i skratilo grlic i zeznulo me verovatno sa Helenom, i sto sam morala da lezim jer sam se zamalo rano porodila....tako da sam i dalje pomalo ljuta sto sam operisana a nisam trebala....




erika021 -> RE: Ranice na grliću materice (20.9.2011 21:26:06)

Draga moja,dobila sam rezultate pape proslog utorka,pise da je 2 grupa sa jakim znacima upale plocastog epitela i zlezda,ipak sam radila biopsiju i kiretazu grlica proslog cetvrtka i sad grickam nokte i cekam rezultate,ovo ubija[sm=zmeden.gif]




erika021 -> RE: Ranice na grliću materice (20.9.2011 21:28:55)

Ja molim boga da bude laser, ne ide mi se bas u kamenicu na operaciju,joj muka mi je od svega.




dunja RR -> RE: Ranice na grliću materice (20.9.2011 21:42:10)

erika navijam da bude sve OK [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




Nensi* -> RE: Ranice na grliću materice (20.9.2011 21:46:44)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Opet se vidi ranica grrr, i rekli su da planiram i biopsiju (pre ili posle operacije endometrioze u zavisnosti od rezultata pape).

Kada se biopsija radi kod državnog koliko se ostaje u bolnici, kakva je procedura?

kod privatnog?

Šta ide dalje ako su rezultati biopsije loši?



Ja sam radila u Frontu,istog dana ides kuci,samo moras da mirujes cini mi se oko 3 nedelje i ne smes da podizes nista tesko.




dunja RR -> RE: Ranice na grliću materice (20.9.2011 21:49:08)


Hvala Nensi:)




erika021 -> RE: Ranice na grliću materice (20.9.2011 23:41:01)

Hvala Dunja i ja se nadam dobrom, asto se tice biopsije nemoj da brines sama intervencija traje kratko,par minuta,i ides odmah kuci. Jedino posle malo krvaris nekoliko dana i imas male boleve u stomaku,kao pred ciklus,nista strasno,ja sam radila u lokalnoj anasteziji.




Nensi* -> RE: Ranice na grliću materice (20.9.2011 23:58:06)

Ne bih da te plasim,ali meni su radili bez anestezije,i jako me bolelo,ali to je bilo pre vise od 5 godina,mozda sada daju anesteziju.




PoisonEve -> RE: Ranice na grliću materice (21.9.2011 8:03:51)

Nensi i meni je radjena biopsija u Frontu, takodje pre 5 godina, takodje bez anestezije.




erika021 -> RE: Ranice na grliću materice (21.9.2011 13:02:29)

Ja sam radila privatno,jos su me pitali hocu li opstu ili lokalnu anasteziju ,zato je i kostalo 180e,a rezultate jos cekam,nema nista gore od iscekivanja.




PoisonEve -> RE: Ranice na grliću materice (21.9.2011 13:48:07)

Erika, sigurno anestezija mnogo znaci....meni je bez nje bilo grozno[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image] Kada su ti rezultati?




Nensi* -> RE: Ranice na grliću materice (21.9.2011 17:17:25)


IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Erika, sigurno anestezija mnogo znaci....meni je bez nje bilo grozno[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image] Kada su ti rezultati?


I meni,dlanovi su mi bili mokri kao da sam ruke potopila u vodu.




PoisonEve -> RE: Ranice na grliću materice (21.9.2011 17:21:46)

Jos meni nisu rekli da ce mi to odmah raditi, nego sam se skinula kao za pregledi kad je krenula da mi to radi, nisam znala sta me je snaslo[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




Nensi* -> RE: Ranice na grliću materice (21.9.2011 17:24:41)

Ja sam znala,ali mi zbog toga nije bilo nista lakse.




PoisonEve -> RE: Ranice na grliću materice (21.9.2011 17:26:27)

Ko te je operisao u Frontu? Mene je Andja Knezevic. A ona me je spasila i zamalog pobacaja u 5. mesecu, jer da mi nije prepisala terapiju i mirovanje ko zna sta bi bilo sa mojom mimi[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Nensi* -> RE: Ranice na grliću materice (21.9.2011 17:27:34)

Mene je Dr Perišić,ne secam se imena,muškarac.




dunja RR -> RE: Ranice na grliću materice (21.9.2011 17:31:26)

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Ko te je operisao u Frontu? Mene je Andja Knezevic. A ona me je spasila i zamalog pobacaja u 5. mesecu, jer da mi nije prepisala terapiju i mirovanje ko zna sta bi bilo sa mojom mimi[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]


Andju znam privatno, ona je fenomenalan dr. mada mislim da je sada u penziji ali da ima svoju privatnu kliniku (čini mi se na Vračaru).




dunja RR -> RE: Ranice na grliću materice (21.9.2011 17:33:19)

PE javi jel u penziji Anđa, sada si me zbunila. Ja sam bila ubeđena da je odavno otišla. Ako još radi u Frontu biću jako srećna, jer uskoro idem na operaciju.




Nensi* -> RE: Ranice na grliću materice (21.9.2011 18:53:45)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

PE javi jel u penziji Anđa, sada si me zbunila. Ja sam bila ubeđena da je odavno otišla. Ako još radi u Frontu biću jako srećna, jer uskoro idem na operaciju.


Ona je napisala da je radila pre 5 godina,isto kao i ja.




erika021 -> RE: Ranice na grliću materice (21.9.2011 20:34:57)

Dosta znaci,jel osetis samo malo kao neko bockanje i gotovo...rezultati bi trebali biti gotovi do petka,ja se nadam da ce biti sve ok. ali ipak se uvek javi onaj crv sumlje,sta ako...[sm=zmeden.gif]




dunja RR -> RE: Ranice na grliću materice (21.9.2011 20:37:36)

IZVORNA PORUKA: Nensi*


IZVORNA PORUKA: dunja RR

PE javi jel u penziji Anđa, sada si me zbunila. Ja sam bila ubeđena da je odavno otišla. Ako još radi u Frontu biću jako srećna, jer uskoro idem na operaciju.


Ona je napisala da je radila pre 5 godina,isto kao i ja.



PE je sada trudna, pa kapiram ako je spasla od pobačaja dr. Anđa Knežević onda je skoro bila kod nje u Frontu; zato sam se i zbunila jer sam mislila da je odavno u penziji.




PoisonEve -> RE: Ranice na grliću materice (21.9.2011 20:40:02)

Erika, verujem ti, zaista te razumem, drzimo palceve!
Dunja, nazalost Andja jeste u penziji, ne radi vise u Frontu[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image] Ja idem kod nje privatno kad treba nesto, pa sam tako i  kad sam bila u 5. mesecu. Da, na Vracaru je.




dunja RR -> RE: Ranice na grliću materice (21.9.2011 20:41:35)



Hvala PE, tako sam i mislila, skoro sam videla da ima kliniku na Vračaru.




erika021 -> RE: Ranice na grliću materice (21.9.2011 22:10:33)

Hvala na podrsci i pozitivnim stavovima,mnogo mi znace u ovim danima neizvesnosti,hvala vam drage moje,divne ste.




erika021 -> RE: Ranice na grliću materice (23.9.2011 13:01:56)

Konacno su su stigli svi nalazi,bogu hvala nije ono najgore,blage su promene na grlicu i radice mi intervenciju radio talasima,cim prodje ciklus,tako da mi je pao kamen sa srca[sm=smiley1.gif]. Da sam slusala predhodnog lekara koji me je godinu i po dana lecio bezveze ko zna gde bi zavrsila.






Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>