RE: Novogodišnji paketići (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


bubulence -> RE: Novogodišnji paketići (3.1.2015 13:49:09)

vidis mozda bih mogla i to da joj uzmem (igricu ne burago). ona voli pcelicu, voli igru memorije...
inace, dobila je brdo paketica samo onaj glavni nije. on stize za Bozic i toliko je uzbudjena da ne mogu da opisem. posto mi imamo celu pricu oko deda Mrazovog dolaska. svako vece gleda kroz prozor da li deda Mraz viri.. ostavlja mu keksice ako dodje da proveri da li je dobra da ima sta da pojede jer dolazi iz daleka. na reklami je videla da deda mraz pije koka kolu pa su ona i tata celo pre podne trazili koka kolu u maloj staklenoj flasici da mu i to ostavi ispod jelke, na kraju su isli u kafic da traze jer ovde nema da se kupi u radnji. i dao im vlasnik kafica kada je cuo da je za deda Mraza [sm=smiley36.gif]. napisala mu je i cestitku.. ma sva je izgubljena a i mi sa njom, da nas neko gleda pomislio bi da porodicno nismo normalni...




emicaa -> RE: Novogodišnji paketići (5.1.2015 13:08:20)

E bubi to je baš slatko,mi ćemo sledeće godina svekra obući u djeda mraza da podjeli ovim našim pilićima paketiće samo što će ga mali od zaove sigurno prepoznati ali bar zbog Teodore i Anastasije,one će se obradovati.




bubulence -> RE: Novogodišnji paketići (6.1.2015 11:52:01)

razbila sam koka kolu [sm=smiley13.gif]. E ce poludeti veceras




mali_mis -> RE: Novogodišnji paketići (14.12.2015 19:05:01)

Ja se troumim oko poklona za ispod jelke.
Prva varijanta mi je wow hitna pomoc, stvarno su kvalitetne igracke, i moze da ih baca do mile volje a njima nista. I sto ima nesto da se otvori, da se zavuce cikica unutra.
Druga - play-doh ona testera, tu ce mi mama glavu otkinuti zbog plastelina, jer A. jako mrvi oko sebe [sm=smiley36.gif]
I treca, obozava pepu prase, i video je da ima igracka pepina kucica, i bas mu se svidja, samo ne znam koliko ce to preziveti, koliko ce se igrati.
Autice necu, ima ih, staze ne dolaze u obzir to rasturi u sekundi.




Bibilib -> RE: Novogodišnji paketići (14.12.2015 19:10:10)

Jos uvek nismo odlucili sta cemo za poklon ispod jelke ali imamo jos uvek vremena....[sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Novogodišnji paketići (14.12.2015 21:28:33)

Ove godine bas ne razmisljam o paketicima,evo sad me vi podsetizte!mojima cu kupiti po neku igracku,cisto da obelezim,a sve drugo,kumovi,prijatelji,otpada,jer nismo kod kuce.




bojana92 -> RE: Novogodišnji paketići (14.12.2015 23:30:54)

Danilo ce dobiti igracu laptop,a i Filip neku zveckicu,i naravno pune kese slatkisa.A Daco se najvise raduje deda mrazu jer ce mu on donete puno puno cokojade (kako Daco kaze) :),a ustvari ce mu doneti paketic od dede.:)




vikiveki -> RE: Novogodišnji paketići (14.12.2015 23:34:12)

Mi smo se odlučili šta će ko dobiti za vaučere u mojoj firmi,devojčica će sintisajzer i lego kocke,srednji sin će helikopter na daljinski,a najmlađi će neku od WOW igračaka




Sanjica26 RR -> RE: Novogodišnji paketići (14.12.2015 23:36:45)

Ja cu mojim devojcicama po jednu igrackicu i jos po neku sitnicu. Imaju dovoljno svega. I ovako je u toku dosta praznika, pa ce svakako jos po nesto dobiti.




tekilica -> RE: Novogodišnji paketići (15.12.2015 8:03:04)

Mi smo prosle godine sve i svasta, dete ne zna ni da se obraduje, kad vidi sve ono. Lap-top Noddy smo joj prosle godine, izmedju ostalog, stavili po jelkui mislila sam de ce se njemu najvise obradovati,ali ne...tek ponekad ga uzme. Ove godine je izricita u zelji da dobije gitaru i dobice je od bake i tetke. Zalepi se za svaku koju vidi po radnjama :) Naravno,igrackica, ne prava. Deda joj je kupio Masu, mi ne znamo jos uvek, ali necu trpati. Dobija i iz firme moje uvek nesto dobro, tako da...Necu da je naviknem na toliko,pa da svake godine ocekuje mnogo. Zato ove godine, po jedna igrackica od svakoga i toliko.




mali_mis -> RE: Novogodišnji paketići (22.12.2015 8:04:43)

Ipak sam kupila A. wow kola hitne pomoci, i jedva cekam 24. da mu turim pod jelku, i njegovu reakciju, ma ne mogu da docekam, a to je za samo 2 dana.
Od moje mame je dobio pepa prase vozic, sa figuricom pepe i dzordza, to nismo uspeli da sakrijemo [sm=smiley36.gif] Sad su mu omiljene igracke te dve figurice, onu jadnu pepu stavlja i u kamion i u autobus, nosi je u kupatilo da je kupa, hrani je. Mm nagovaram da mu kupi pepinu kucicu, ako nesto zaj[sm=smiley35.gif] odreci cu ga se preko novina.




isidora88 -> RE: Novogodišnji paketići (22.12.2015 8:08:10)

Mi cemo Mateji uzeti nesto sta on izabere, trazio je kocke, videcemo. Vec je dobio sve ostalo sto zeli[sm=smiley1.gif]




tekilica -> RE: Novogodišnji paketići (22.12.2015 8:24:56)

Ne vredi mi plan. Cim smo stigle u Pertini, sve sto joj je smetalo je sklonila, priblizala je stolicicu i sela pored kase. Ipak cemo joj uzeti i kasu i set za peglanje. Vi ste bas lepe pokloncice spremili za vasu decicu :) Nek se raduju!Daj Boze da svako dete dobije ono sto hoce!




Mala Elena -> RE: Novogodišnji paketići (22.12.2015 8:51:02)

Tekilice bas lepo! Treba kupiti ono stodete zeli, bar je ng prilika za to..
Misu , izgleda cemo i mi tu pepu , od pre mesec dana je voli i prepoznaje...[sm=smiley36.gif]




adulence -> RE: Novogodišnji paketići (22.12.2015 10:19:58)

meni je malo problem sto je ivi u decembru i rodjendan,pa je ona manje vise veec sve dobila sto je zelela,juce mi prica pisali su deda mrazu pismo u vrticu,ja je pitam sta si mu trazila da ti donese,kaze ona KUPACI KOSTIM....ahahhaha




Anoniman -> RE: Novogodišnji paketići (22.12.2015 10:49:07)

Uni je paketic spreman[sm=smiley1.gif] 2 frouzen hm pidzame, 2 Winks barbike sa krlima[sm=smiley36.gif], playdough, i 2 knjizice i naravno slatkisi, trotinet smo odlozili za prolece jer ga sada sigurno nece voziti...

Nori garderobica, muzicka vrteska, i bice jos neka sitnica[sm=smiley1.gif]




madre -> RE: Novogodišnji paketići (22.12.2015 10:57:14)

UM, bas su paketici bogati, divna si, najdivnija mama mraz[sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: Novogodišnji paketići (22.12.2015 11:08:04)

Madre hvala[sm=smiley31.gif]




Maraj -> RE: Novogodišnji paketići (22.12.2015 11:37:33)


IZVORNA PORUKA: adulence

meni je malo problem sto je ivi u decembru i rodjendan,pa je ona manje vise veec sve dobila sto je zelela,juce mi prica pisali su deda mrazu pismo u vrticu,ja je pitam sta si mu trazila da ti donese,kaze ona KUPACI KOSTIM....ahahhaha

Ovo je zato sto gledas aranzmane [sm=smiley36.gif]

mi L uzeli vrtesku za krevetac , plisane igračkice za baby gim , nekog lava na baterije , kucicu sa oblicima i zvecku. Ovo smo uzeli u Lavirintu jer je mm dobio vaucer kod njih pa smo uzeli sta je bilo tamo da se kupi. Uzecu mu jos neku garderobicu.




Figaro88 -> RE: Novogodišnji paketići (28.12.2015 12:37:57)

Andrea hoce ili neke dve lutke(Moxi,Barbi) ili onaj veliki set lego kocki.Ja bih joj pre uzela lego,mada vec ima kockica ali ne ovakvih.I nekih slanisa uz to.Do pre dve godine dobijala je i super paketic iz mm-ove firme,sad daju pare,bas me nerviraju,onako mi bilo lakse [sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Novogodišnji paketići (28.12.2015 13:25:29)

I moja velika ćerka je opsednuta lego kockama i sklapanjem,pa sam joj za vaučer u mojoj firmi uzela onaj veliki set lego kocki[sm=smiley1.gif] srednjem sinu sam uzela hilikopter na daljinski, a najmlađem sam uzela WOW Off road Ollie.Obožava Wow igračke ...zato se sada i borimo da i na RR osvojimo još jednu.Zaista su super igračke




kvazar -> RE: Novogodišnji paketići (29.12.2015 12:44:15)

Ja sam mojim sinovima kupio neke kocke za slaganje




emicaa -> RE: Novogodišnji paketići (29.12.2015 15:26:17)

Ja sam i ove godine malo pretjerala [sm=smiley36.gif] dobiće paketić sa slatkišima i neki komlet,majica,prsluk i helanke.Knjigu da uči boje,malu piši briši tablu da joj može stati u rusak i nešto kao laptop,naravno nije pravi [sm=smiley36.gif]




Figaro88 -> RE: Novogodišnji paketići (29.12.2015 15:42:03)

Danas smo trazili po gradu lego i naravno nemaa.Ima onaj set od 300i nesto kockica ali kod nas je 3100 [sm=smiley22.gif] A onaj veci je na netu 3200 [sm=grrr.gif] Sutra cemo i po Valjevu potraziti.




Azra_ -> RE: Novogodišnji paketići (29.12.2015 23:48:15)

Kod nas ide ovako: Božić(katolički), Nova godina, rođendan, Božić(pravoslavni). Dakle, 4 povoda za poklone, darivanja i punjnje kuće raznim ˝sitnicama˝ i to sve u 20ak dana.

Mm i ja se isprsili za Bruder setove, izašlo to prilično skupo. I nezaobilazni Schleich konjići,ove godine Trakehner rasa sa opremom za hranjenje, jahanje i sedlanje. Sve ostalo što dobije, a nije po njegovoj želji, uglavnom završi u ostavi. Očekuje i jako lep komplet za šah, baš onako, za prave šahiste.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>