RE: Novogodišnji paketići (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


Anoniman -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 13:35:33)

Ni mm[sm=hudicek1.gif] do sada smo uvek dobijali vaucer, a ove godine dobijaju samo radnici Gasa, Narodne Banke i Eps-a, a to sto carina najvise puni budzet ove us.... zemlje, to nista ne znaci[sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]




Azra_ -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 13:41:40)

Mod, imaš ideju na temu poklončića sa Majom?! Vidim imaju svakakva čuda. Ja gledam da ne preteramo, 1.januara, za rođendan, će dobiti čudo igračaka. Ali Maju vidim voli, pa eto, da ima nešto...




Modessty -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 13:44:48)

Ma Danilo traži tu igru već nedeljama. Ima je u Metrou na sniženju a u Dexyco je duplo skuplja. E sad on voli te društvene igre, ne znam da li tvoj Boško voli to da igra?

evo on traži ovu:
[img]http://www.dodaj.rs/f/2W/10T/4NhDFtuE/pcelica-maja-igra-go-col.jpg[/img]




Modessty -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 13:47:40)

Buba Miro imaš tu lutku mooska u Metrou




Modessty -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 13:49:16)

evo sad gledam katalog Metroa. Ova igra Pčelica maja je u Metrou 2300 u Dexyco 2700




Azra_ -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 14:03:12)

Mod, viđala sam, samo nisam shvatila da je društvena igra. Voli, kako ne voli. Samo ne znam za koji je uzrast, koja su pravila i da li bi on to ukapirao.




Azra_ -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 14:22:31)

Ovo jedini opširniji opis koji sam našla: https://www.youtube.com/watch?v=va9eeDJAlWU Baš se razmišljam da li će moći da ukapira igru...[sm=zmeden.gif]




mirkam -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 15:33:54)

Kad vidim koliko radnji igračaka imate u Srbiji,dodje mi da plačem od muke.Mi jedva dvije-tri i to neke,samo neka su zdravo,pih.Kidsland koji drži uglavnom Chicco i neke preskupe brendove i još dvije sa nikakvim izborom igračaka.
M će danas dobiti svoj prvi NG paketic [sm=bravo.gif] ( ti dva paketića) i to od firme u kojo i mm i ja radimo.Jedan će dobiti od maminog sektora a drugi od tatinog [sm=smiley1.gif]To su oni klasika paketici sa slatkišima.Taman po jedan za mm i mene da se zasladimo [sm=smiley1.gif]




Azra_ -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 15:39:46)

Tako i mi radimo sa slatkim paketićima. MM i ja podelimo na ravne časti. :-)




bubulence -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 15:58:38)


IZVORNA PORUKA: mirkam
Taman po jedan za mm i mene da se zasladimo [sm=smiley1.gif]


moja E obozava slatkise ali kada su praznici i kada dobije svega i svacega ugavnom ih ne pipne. i onda tako mi veliki moramo sve da pojedemo [sm=jezicek.gif] . ove god dobija 13 sigurnih paketica ako nas jos neko ne iznenadi... rasturicemo se [sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 18:10:49)

Znaci vecini ukidaju paketice?!
Nama, neki sindikat dodeljuje paketic slatke kuce , bez obzira na uzrast...posle kazu da se ugojimo posle praznika. Pa naravno da cemo se ugojiti ...[sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 22:31:32)

Ja sve te grickalice i slatkiše lepo rasporedim za drugu decu, tj paketiće i tako uštedim i vreme i novac [sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 22:36:35)

pametno ti je to Mod draga, a i isplativo. nego sam ja dupla devica koja mora sve ranije da spremi.
iako vecinu poklona delim za Pravoslavni Bozic a E do tada dobije vec dosta...
videcu da sledece god uradim tako nesto...




Bibilib -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 23:10:39)

VMoji su veceras dobili paketice sa slatkisima i igrackom... Najbolje je to sto sam starijeg sina pozvala i rekla mu da pozuri upravo je prosao Deda Mraz pored nase kuce,on je istrcao na terasu u rekao eeee bio stvarno ostavio mi poklone...a sav srecan sto mu je D M doneo poklon za njega i brata...




gagana83 -> RE: Novogodišnji paketići (25.12.2014 10:54:47)


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Ja sve te grickalice i slatkiše lepo rasporedim za drugu decu, tj paketiće i tako uštedim i vreme i novac [sm=smiley36.gif]

Ja pravim dva paketica- jedan za vrtic i jedan za kuci, za sami 31. decembar.
I uvek slatkise iz prvog ponovo pakujem u drugi paketic [sm=smiley36.gif]




Peace* -> RE: Novogodišnji paketići (25.12.2014 11:00:54)

Ja sam sad pokupila paketiće iz firme, i problem je što je Markov vizuelno veći, iako mi je Lukin mnoooogoooo boljeg sadržaja. Moram da smislim kako ću da prepakujem da izgledaju isto.




Buba Mira -> RE: Novogodišnji paketići (25.12.2014 11:32:52)

Ipak sam spiskala vaučer u Pertiniju. Juče smo imali Deda Mraza i predstavu, dobila je paketić i zadovoljna je. [sm=smiley1.gif]

Mašku i Glipsi će tata za 31.12. da dopuni paketić iz njegove firme i super.
Od babe je dobila novi krevet i parice na Bambino štednju. Berićetna NG. [sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: Novogodišnji paketići (25.12.2014 11:42:15)


IZVORNA PORUKA: gagana83


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Ja sve te grickalice i slatkiše lepo rasporedim za drugu decu, tj paketiće i tako uštedim i vreme i novac [sm=smiley36.gif]

Ja pravim dva paketica- jedan za vrtic i jedan za kuci, za sami 31. decembar.
I uvek slatkise iz prvog ponovo pakujem u drugi paketic [sm=smiley36.gif]


jao ima gorih od mene! [sm=smiley36.gif]




Peace* -> RE: Novogodišnji paketići (25.12.2014 11:45:07)

Ja sam sad pakovala dadiljinim unučićima paketiće.
Najmlađoj sam kupila one gumene, bebeće četkice za zube, srednjoj sam kupila onaj merač za dužinu pranja zuba, sa peskom, a najstarijem četkicu za zube. Uz to sam prepakovala sletki program iz RR paketića. [sm=smiley4.gif]




Bibilib -> RE: Novogodišnji paketići (25.12.2014 11:45:43)

Zaboravila sam da kazem da smo mi u ponedeljak dobili paketic iz vrtica...[sm=smiley36.gif]




mama krava -> RE: Novogodišnji paketići (25.12.2014 14:14:06)

Ja spiskala 2 vaucera u Pertiniju! Ovde u Bg ima solidan izbor, tj ima bas svastaaaa. Mogla sam da kupim brdo gluposti, ali smo se mm ija dogovorili da uzmemo stocic na rasklapanje sa klupicama, a posto N ima sutra maskembal kupila sam joj i kostim sumske vile, a za sicu koja je pretekla, i D dobio neke slagalice za vezbanje fine motorike. Veceras idu kod deke u firmu da dobiju paketice, pa cu taman i to da proberem, tj pola da preraspodelim u paketice za rodjake, a sutra da dokupim u Lavirintu za vaucere od mm firme.




Mala Elena -> RE: Novogodišnji paketići (25.12.2014 15:33:05)


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Ja sve te grickalice i slatkiše lepo rasporedim za drugu decu, tj paketiće i tako uštedim i vreme i novac [sm=smiley36.gif]



Joj ja volim da trosim vreme za takvu nabavku i imam zelju da to bude posebno. .jedino ako se nesto bude uklopilo u moju zamisao, prebacicu .[sm=smiley1.gif]




Azra_ -> RE: Novogodišnji paketići (27.12.2014 0:50:36)

Ima li neko ovakvu: Društvena igra Pčelica Maja ???




Azra_ -> RE: Novogodišnji paketići (27.12.2014 18:48:01)

Help!![sm=smiley1.gif]




Azra_ -> RE: Novogodišnji paketići (3.1.2015 12:43:50)

Da odgovorim sebi. HHAhhahha. Šalim se, možda će značiti nekoj mami. Super je ova društvena igrica 4u1. Moje dete naučilo da igra domine, loto, memorije mu nisu zanimljive posebno, ali , ima vremena. dete koje voli ovaj crtani , i uz to ima strpljenja i voli društvene igrice, mislim da će voleti ovakvu vrstu zanimacije.

A kupili smo onu Burago vatrogasnu stanicu. 4500din!!! Sada se pitam i za šta tolike pare. Nekada je Burago zanačio kvalitet. Ova se raspada svaki čas. Istina, dete se igra, ali kvalitetom uopšte nisam zadovoljna.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>