RE: Novogodišnji paketići (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


Olga75 -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2014 22:45:01)

ima ona igrica , ko je ko ( mislim da se tako zove ) to je skroz super




Buba Mira -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2014 22:47:05)

Bravo [sm=bravo.gif]

Mi dobijamo vaučer u Pertiniju. Inače ja u Pertini ne bi ni zavirila, jer je skup, brate mili.




mama krava -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2014 22:50:50)

I mi ove godine u Pertiniju, pa bas planiram da odemo sto pre, dok ne krenu guzve! A inace, svi su bezobrazno skupi!!! Prosle god smo u Dexy co-u, pa mislim stvarnoooooo sramota i dranje koze s ledja. Jedva da sam mogla po tri igracke za jedan vaucer da kupim. I bas sam bila popiz*ela i nisam nista htela da kupim, nego sam posle cele god za svaki rodj uzimala tamo po jedno 20% nizim cenama!




vikiveki -> RE: Novogodišnji paketići (9.12.2014 8:13:10)

U Pertiniju su zaista skupi,plus mi ovde i memamo Pertini prodavnicu.Ja sam juče naručila direktno iz Pertinija igračke što smo mi kao roditelji u grupi mog sina sakupljali.Uzeli smo one velike kocke Blokovi slagalice i koštaju 5000,a koliko su ljubazni bili da nisu hteli ni da mi odgovore na pitanje kolika se otprilike poštarina plaća na to.A kocke su im zaista kvalitetne,imam ih u svojoj grupi više godini i kao nove su, a sva deca obožavaju da se igraju sa njima




Anck Su Nmaun -> RE: Novogodišnji paketići (9.12.2014 8:17:11)

Moje cure ove godine 2 kom od mm firme, 2 kom od moje, 2 od mojih i jos 2 od druge babe i dede, jos ako bude i preko vrtica ko svake godine woohoooo




mamin mish -> RE: Novogodišnji paketići (12.12.2014 12:33:25)

T ce ove godine dobiti poklone od RR, firme mm, moje firme, babe i dede tetke...
A od mame i tate projektor za crtanje
KLIK




mama krava -> RE: Novogodišnji paketići (12.12.2014 14:04:15)

Jojjj...pa ovo je super! MM dobija vaucer za Lavirint! Sjajno!




Azra_ -> RE: Novogodišnji paketići (13.12.2014 0:27:48)

Da, super je... Ja sam razmatrala ovako nešto za dečake, ali nama je malo rano...Mislim da će mu sledeće godine biti baš primereno i zanimljivo, dok još malo uvežba crtanje i bojenje.




Azra_ -> RE: Novogodišnji paketići (14.12.2014 12:13:56)

Ovakvu smo kupili sestriću:

[img]http://www4.slikomat.com/13/1214/wdo-Burago.jpg[/img]

Ima 4 god.i oduševljen je, baš se obradovao i lepo se igra. Tu idu oni burago autići na potez. E sad, moje dete bi ipak samo da vozi, nije preterano oduševljen da ih navije i gleda dok oni sami voze, više voli da kontroliše stvari i da mu je auto u rukama, i baš nisam pametna koju garažu-stazu za njega izabrati.[sm=zmeden.gif]




Buba Mira -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 10:14:50)

Ljudi, zna li neko da li je Pertini u Bg bolji od Ns Pertinija?
Dobila sam vaucer i tako sam smorena jer sve što je N "napisala" Deda Mrazu da donese - toga nema u Pertiniju [sm=smiley13.gif]





bubulence -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 10:42:25)

a da pogledas na sajtu? ili im pustis mail sa pitanjem da li imaju te igracke...




Buba Mira -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 11:03:14)

Nemaju, sad su mi objasnili da su te igračke drugog proizvodjača/zastupnika [sm=smiley13.gif]
Tražila je lutku Mooshku - ne drže, tražila je one Glipsi Glops andrake za pravljenje kugli - ne drže, tražila je neku lutku - bebu, ne drži Pertini [sm=smiley13.gif]
I sad ne znam šta da radim, da joj kupujem u Pertiniju nešto što nije tražila - žao mi, a opet mi se i ne daju pare u drugim radnjama kad ovde imam 9 000 vaučer. A treba spiskati 9 000 na gluposti [sm=hudicek1.gif]
Imate li predlog? [sm=smiley13.gif]




Modessty -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 11:07:25)

mi smo predali Dexyco Deda Mrazu ovo:

za Danila
[img]http://www.dodaj.rs/f/1z/11V/2YOOmKey/bu31216large.jpg[/img]

i edukativnu igračku - neki paket za učenje brojeva i sabiranja, pošto smo ovih dana u tom fazonu

Za Nikolu
[img]http://www.dodaj.rs/f/2e/2g/2QheekDt/lt627576large.jpg[/img]

Ulazimo u nedelju u stan moje sestre i Nikola vidi na podu ovaj klavir i pravo na njega! Ništa ga drugo nije interesovalo! To nam je dokaza da smo doboro odabrali [sm=smiley36.gif]

A sestričini smo uzeli ovu lampu koja svetli na nekoliko različitih načina a ima i neku tihu muzikicu.
[img]http://www.dodaj.rs/f/6/YD/1a59F5vC/tw12876large.jpg[/img]

Danilo je sam izabrao između Go Gear i ove Burago staze i želeo je baš ovu duplu. To mu je želja još od pročle godine. Dopala nam se jer na nju idu metalni burago automobili, a GOGear ima plastične automobile i radnik iz Dexyco radnje nam reče da metalni automobili nikako ne idu na tu GoGera. Danila je to ubedilo i odluči se za Burago.
sad nas čeka spremanje paketića za kod kuće.




milicicak -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 11:13:33)

Buba Miro, Pertini je bas los sa izborom igracaka sa Mini Ultre :) a smradovi ne drze ni Lego nego samo Playmobil... mi smo prosle godine dobili vaucer za Pertini 3 sata sam se vrtela, nisam znala sta da kupim pa sam pokupovala plasteline, kockice i bojce za paketice...
Elem, imaju onu mapu Srbije ne znam koliko bi to bilo zanimljivo, imaju i zanimljive drutvene igre i gomilu plastelin setova...
Mini buba ove gdine od Deda Mraza iz mamine firme dobija Interaktivnu mapu sa zivotinjama i Lego set Mini zoo :)




gagana83 -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 11:23:21)

Bubamiro, to ti je sve Dexico program.
Izem ti Ultru, moje dete trazi onu drustvenu igru Lov na Dijamant. Izmedju ostalog, naravno [sm=smiley1.gif]




Buba Mira -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 11:30:07)

Znam, eto Mooska, Lego i Glipsi imaju da se kupe i u Toyzz-u, i u Pilot toyz, i u Dexico, logično... A u Pertiniju šipak [sm=smiley13.gif]
Već treću godinu za redom ja dolazim po tri dana uzastopce i isto se vrtim ko bez glave po radnji. Čak pustim i Ninu da bira - ništa.

Kanda ću ja u Dexico, vaučer nek stoji [sm=smiley13.gif]




bubulence -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 11:30:46)

jao Bubo ne znam sta da ti kazem... a da je odvedes u Pertini u setnju i da je pitas sta bi od ponudjenih stvari volela da dobije... ili da prodas nekom vaucer [sm=smiley1.gif]




bubulence -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 11:32:34)

meni su super one dve radnje igracaka u Master centru. imaju dobar izbor a i super su sa cenama...




Buba Mira -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 11:35:24)

Pa da, to su Pilot i Toyz, tu je i videla Moosku i glipsi, mozak mi probi, EVO TU, VIDI, VIDI




Modessty -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 11:36:58)

Bubo pa ako možeš ostavi vaučer za dečije rođendane i slično. Bar za to da ne trošiš novac.

I aj psujem Mini Ultru! Danilo bi sve voleo i duholova, i Loopšin loui i ostale gluposti koje koštaju po 3-4000 din a ne vrede ni pola toliko!




Trcosava -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 11:39:02)


IZVORNA PORUKA: gagana83

Bubamiro, to ti je sve Dexico program.
Izem ti Ultru, moje dete trazi onu drustvenu igru Lov na Dijamant. Izmedju ostalog, naravno [sm=smiley1.gif]

mm je napravio Ani tu igru. Mislim nema korpu i sl, ali ima senzor koji je crven i zelen i koji pišti kad te 'spazi'. Kad sam videla cenu igre umalo me šlAg nije strefio [sm=jezicek.gif]

Moje dete je pisalo DM i hoće onu barbi torbicu što menja boju. Danas je DM išao da kupi, panike kad nije našao u jednoj radnji i olkašanje kad je našao u drugoj [sm=jezicek.gif]

Hoće i one kučiće što prde ali ovde njih nema

Malo me iznervirao mm jer je Ana pisala DM na srpskom, a do sad smo joj govorili da ne znam da li će DM naći te kučiće jer on igračke za decu iz Slo kupuje u Slo. I kad je video pismo, kao ne znam da li će DM da razume na srpskom [sm=hudicek1.gif]




Modessty -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 11:46:37)

Baš bezveze d ajoj tako kaže [sm=smiley13.gif] Šta ima vez ena kom jeziku piše! deka sve razume!

Mi smo hteli Danilu da uzmemo Lego kocke ali se on na kraju predomislio. Pošto mu ova staza sa krugom bila želja i prošle godine pa je nismo našli - jer smo ko po američkim filmovima kupavli poslednjeg dana!, onda smo pristali da mu deka donese stazu i ove godine
U naš kućevni paketić treba da ide - Play Doh plastelin, Pčelica Maja ona društvena igra trka do tornja i nemam pojma šta još
A za Nikolu tek nema ideju!




Trcosava -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 11:58:06)

Mah ništa mu nisam rekla, mislim i to sam joj diktirala jedno pola sata [sm=jezicek.gif]

I rekla sam mu, ako hoće na slovenačkom nek joj on diktira [sm=jezicek.gif][sm=hudicek1.gif]




Modessty -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 13:22:52)

Ove godine je Danilo nacrtao šta želi od Deda Mraza [sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2014 13:25:13)

sada sam bas poludela. firma mm ipak nece deliti paketice [sm=hudicek1.gif]. prosle godine su dali radnicima da odnesu kuci, nisu nista organozovali a ove godine ni to nece biti... nego ce, eto, dati plate pre nove godine. kakve veze to ima jedno sa drugim [sm=hudicek1.gif] !!????????




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>