RE: Novogodišnji paketići (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


Bibilib -> RE: Novogodišnji paketići (30.11.2014 12:31:53)

Ako nadjemo nesto jeftinije kupicemo ali ovaj je bas skup...Mozda odustane kad sutra dobije tablet za rodjendan [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] a mozda se i ja smo nadam [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




soni -> RE: Novogodišnji paketići (30.11.2014 13:21:04)

[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Novogodišnji paketići (30.11.2014 17:11:50)

J ane znam sta da uzmem Uni, slatkisa nam je puna kuca, i znam da ce dobiti jos puno, garderobe ima za troje, igracke takodje, tablet. Nemam ideju, a ne znam ni sta da uzmem Eleni bebici od 4 meseca kojoj sam strina[sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif]

U ce od firme mm dobti vaucer i to ce ici na igracke dexy co azbuku i jos nesto. A ja moram nesto da joj kupimmmmmm, ali sta[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




soni -> RE: Novogodišnji paketići (30.11.2014 21:43:43)

mi smo paketice dobijale od firmi nasih roditelja...ali ne secam se da su nam roditelji kupovali poklone za ng




Azra_ -> RE: Novogodišnji paketići (30.11.2014 21:54:37)

Soni, tako je bilo i kod nas. Šta dobiješ, dobio. Radovali smo se za jelku, goste koje nam dolaze, ili kada idemo negde. Bilo je uglavnom uvek snega, raspust-kud ćeš veće radosti.

UM, voli li Una Lego setove, ima ih i za devojčice. A imaš i PlayDoh lepe setove za devojčice. Videla sam u Pertiniju ˝Pametna olovka˝, takođe zanimljivo. A bebi, hmmmm, nešto za obući, neku igračku zanimljivu... Uglavnom nešto što znaš da joj treba. Možda da pitaš njene roditelje.




soni -> RE: Novogodišnji paketići (30.11.2014 21:56:36)

jeste kicenje jelke je bila radost... i gledanje novogodisnjeg programa...bilo lepo bas




Ivanka 75 -> RE: Novogodišnji paketići (30.11.2014 21:58:57)

Ja sam resila mojoj ćeri za NG da kupim veeeeliko pakovanje Lego kocki, plus neke Lego princeze i tako... [sm=smiley1.gif]




Azra_ -> RE: Novogodišnji paketići (1.12.2014 1:06:49)

Odlično Ivančice! To je uvek super igračka. Koji set joj uzimaš? Junior 4-7god.?




Ivanka 75 -> RE: Novogodišnji paketići (1.12.2014 8:09:06)

Da junior, ima stvarno predivnih, i rozLe [sm=smiley1.gif]




Lu -> RE: Novogodišnji paketići (1.12.2014 8:10:11)

Pa imaju dvije ovakve teme?




emicaa -> RE: Novogodišnji paketići (1.12.2014 8:17:18)

Ja se ne opterećujem puno šta ću svojoj kupit,napraviću joj paketić i neku igračkicu,vidjela sam neki vrag za kadu što pravi balončiće i svira pa ću vjerovatno to.




Mala Elena -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2014 20:55:34)

Jel stvarno postoje dve iste teme?
Pisala sam negde ... nego, zanima me sta dobijate od firme i da li ste popunjavali obrazac za ostvarivanje prava na to?
Da li daju vaucer( u kojoj vrednosti) , novac ili slatki paket?
I u kojoj firmi/ustanovi radite? Hocu nesto da uporedim. Nama ce da ukinu pravo u Telekomu.




isidora88 -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2014 21:03:10)

mateja iz mm firme, MUP, dobija paketic, ali to ide preko sindikata, dobija se paketic u vrednosti do 3000 din, uglavnom slatkisi i neka glupava igracka, zali boze [sm=hudicek1.gif], od tih para koliko se skida mesecno za sindikat, za godinu se usteka bas fina svota za koju moze da se kupi paketic kakav dete pozeli, psto sad skidaju opet plate, mm ce se isclaniti, a te pare cemo na stranu za sledecu NG[sm=smiley1.gif]




bubulence -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2014 22:12:18)

isi znam njihove paketice, bas su jadni...
ovako, od slatkisa i grickalica cu staviti (drugoj deci): po smoki, stapice, cips, eurokrem, kinder cokolade 2 kom, bananice 5 kom, juuhuu 2-3, i po 2 sokica. kraj. dosta je. + ide igracka ili garderobica.
mm kaze da Emi od slatkisa uzmemo nekoliko kinder jaja, barnija i bananica i to ce dobiti za NG, a za Bozic dobiti igracke...




Mala Elena -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2014 22:13:03)

Pa dobro, ustekajte pa obavite kupovinu shodno zeljama... nasi su prethodnih godina davali 6000 po detetu ili vaucere ali eto ukinuce, prica se..




bubulence -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2014 22:14:37)

p.s. moj spisak je gotov, u nedelju posle rr paketica idem u kupovinu i pravim paketice. planiram da okitim i jelku i slavlje moze da pocne [sm=bravo.gif].
nadam se da cemo za Katolicki Bozic uspeti da odemo u ZR tamo se bas lepo naruckamo i provedemo [sm=bravo.gif]




Buba Mira -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2014 22:15:53)

Jeste li videle nešto zanimljivo edukativno u Pertiniju? Nemam ideju...




bubulence -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2014 22:19:12)

bubo sve sajtove sam pregledala i nista zanimljivo nisam nasla. ako nadjes javi, i mene zanima




lesica -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2014 22:24:32)

Nema tu pregledale sajtove... morate da se švrćnete. Oooooo verujte mi [sm=smiley36.gif] Nimalo skromno u ovom trenutku to mogu reći.

Elem, ima u pertiniju koješta, od interaktivnih mapa, raznih kreativnih setova, konstruktora, pozorištanca, preko raznih didaktičkih zezalica. Sad je samo pitanje šta dečica vole, i koliko novca je na raspolaganju.




Buba Mira -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2014 22:25:31)

Ja sam prošle godine 4 dana bauljala po Pertiniju, ništa nisam našla da mi se baš svidi, Ninu sam čak pustila i rekla "biraj", da vidim za šta će da se uhvati... Ništa. Na kraju sam kupila teške gluposti za ogromne pare, negde drugo sam svašta mogla za te pare da kupim.




Sanjica26 RR -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2014 22:29:58)

Teodora ce od RR da dobije paketic. Nista mi ne pada na pamet sta da joj kupimo. I ovako ima svega i svacega. Kupicu joj neku sitnicu. Sofiji cu neku igracku. Ona skoro nista ne dobija.




bubulence -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2014 22:32:28)

mi smo Emi prosle godine kupili kuhinju koju je trazila i brdo nekih knjizica koje zna napamet. ova kuhinja je bila nesto najpametnije sto smo joj do sada kupili a tice se igracaka. knjige obozava, vec i smara koliko trazi da joj se cita.
tako da ove god dobija deciju enciklopediju, igracke koje je trazila i stvarno bih volela jos nesto edukativno da joj uzmemo. zato cemo kao sto Les kaze, skoknuti do pertinija. mada je meni pertini jako skup u odnosu na ostale ali ajde, jednom godisnje je Bozic...




Olga75 -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2014 22:34:19)


IZVORNA PORUKA: isidora88

od tih para koliko se skida mesecno za sindikat, za godinu se usteka bas fina svota za koju moze da se kupi paketic kakav dete pozeli, psto sad skidaju opet plate, mm ce se isclaniti, a te pare cemo na stranu za sledecu NG[sm=smiley1.gif]

znam da je ot ali koliko im bre skidaju za sindikat ?




Buba Mira -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2014 22:38:42)

Mapu kupili, pozorište imamo, crvenkapu. [sm=smiley1.gif]
One igračke iz Mense kupila pre 2 godine. Kuhinjica, doktorski set, mikrofon [sm=smiley36.gif], tablu za crtanje, patuljke iz Snežane [sm=smiley13.gif], kocke, drvene puzle, Helo Kiti sa svetlećom glavom...

E, da, ta Kiti kojoj svetli glava je super! Ako se plaše mraka, zagrle tu lutku, stisnu dugme na stomaku, njoj svetli glava i melodija tiha svira... Nina je voli baš.




lesica -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2014 22:43:11)

Bubo, to kao ja da sam pisala...

I mi imamo Kiti.. već dve godine funkcioniše, periodično kad je se uželi [sm=smiley36.gif]

Btw, ja sam nekolicinu stvari rasporedila ko šta L da kupi ( babe, dede...) a sve ostalo iliti Lenkine želje i prohteve joj je Bane uzeo u Austriji ( pod time mislim, da će periodično dobijati sve do 10 godine što o rođendanima, Novoj godini, Božićima, Uskrsima - on je gori od nje kad su igračke u pitanju, a uhvatio je ogromne popuste za crni peetak tamo [sm=smiley29.gif])




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>