RE: Pohvalimo se našom decom :) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


vonavoj -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (2.9.2019 18:16:30)

Bravo sanjice. Veci strah imaju roditelji,nego deca.Koliko vam je skola udaljena?Moja od sutra ide i vraca se sama,kao i prosle godine. Samo sam danas isla,i to je bila u fazonu,mama znam put.




Maslacak15 -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (7.9.2019 13:15:07)

moj najstariji sin je jutros polozio ispit za "plivacku bronzu". puni 8 godina u decembru. to mu ovde dodju zvanicne kategorije plivackog umeca. morski koniic je prva, to kad tek naucis da plivas pa onda idu bronza, srebro i zlato. naravno koga uopste interesuje i postoje kriterijumi sta moras da znas da bi isounjavao uslove. F je isplivao 200 m za 7;55 minuta, dohvatio predmet ronjenjem sa dva metra dubine i skakao sa 1 m daske ( skakao je on vec i sa 3m  ali ne na ispitu)....sav je srecan i ponosan😄





flamingos -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (7.9.2019 16:00:21)



IZVORNA PORUKA: Maslacak15

moj najstariji sin je jutros polozio ispit za "plivacku bronzu". puni 8 godina u decembru. to mu ovde dodju zvanicne kategorije plivackog umeca. morski koniic je prva, to kad tek naucis da plivas pa onda idu bronza, srebro i zlato. naravno koga uopste interesuje i postoje kriterijumi sta moras da znas da bi isounjavao uslove. F je isplivao 200 m za 7;55 minuta, dohvatio predmet ronjenjem sa dva metra dubine i skakao sa 1 m daske ( skakao je on vec i sa 3m  ali ne na ispitu)....sav je srecan i ponosan😄


Bravooo,čestitam,svaka čast❤I treba da bude srećan,ponosan.Da je živ i zdrav,i da niže uspehe,da ga sreća prati na svakom koraku.Srdačan pozdrav.





vonavoj -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (7.9.2019 20:59:13)

Bravo za plivace!Moram da pohvalim moje devojcice,ostale su same dok smo vodili M kod lekara,to je bilo skoro 1.5h..Bile su dobre,J je uzela bananu,kaze rekla sam da i T uzme😁porasle moje devojcice.




veselicaa -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (7.9.2019 22:32:54)

Bravo za decicu [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




milicicak -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (9.9.2019 9:20:33)

Bravo za plivaca i briznu stariju seku [sm=bravo.gif]




flamingos -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (9.9.2019 9:36:32)



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Bravo za plivace!Moram da pohvalim moje devojcice,ostale su same dok smo vodili M kod lekara,to je bilo skoro 1.5h..Bile su dobre,J je uzela bananu,kaze rekla sam da i T uzme😁porasle moje devojcice.
Bravo za dečicu❤❤





Olga75 -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (11.9.2019 18:29:27)

Davno sam se hvalila ali danas ću: peti razred i prva petica i to iz srpskog [sm=bravo.gif]




milicicak -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (11.9.2019 18:56:57)


IZVORNA PORUKA: Olga75

Davno sam se hvalila ali danas ću: peti razred i prva petica i to iz srpskog [sm=bravo.gif]


bravo, zverčice [sm=bravo.gif]




flamingos -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (11.9.2019 19:01:32)

Bravo za peticu!!!





Sanjica26 RR -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (11.9.2019 22:28:06)



IZVORNA PORUKA: Olga75

Davno sam se hvalila ali danas ću: peti razred i prva petica i to iz srpskog [sm=bravo.gif]



Bravo devojcice. 




bubulence -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (12.9.2019 14:45:50)



IZVORNA PORUKA: Olga75

Davno sam se hvalila ali danas ću: peti razred i prva petica i to iz srpskog [sm=bravo.gif]


Kod nas drugi razred i pala prva petica iz srpskog 😁❤️. Mama preponosna kao da je diplomirala😂Bravo za nasu decicu ❤️




flamingos -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (12.9.2019 15:14:29)

Bravo za dečicu.





flamingos -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (12.9.2019 18:54:35)

Evo i mi da se pohvalimo-na inicijalnim testovima-iz srpskog  imali smo maksimalan broj bodova.Iz matematike samo  dve greške.A iz srpskog,dobismo peticu,u pitanju je sastav na zadatu temu.Sinoć je pisala i nosila sam učiteljici da pregleda kad svoj deci bude pregledala,jer im obavezno traži da,kada im zada domaći,sveske ostave na sto pre početka časa i pregleda im.Odnela sam joj danas i sad sam išla po njih i taman podelila i rezultate inicijalnih testova.





emicaa -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (12.9.2019 21:14:25)

Bravo za petice 😊

Moju je leptiricu sinoc uciteljica pohvalila,da se na njoj vidi ogromna promjena u odnosu na proslu godinu.Na casu fizickog sve bar pokusava uraditi,pomaze mladjoj djeci.A meni je danas kad smo se vratili iz prodavnice sama raspakovala i uspremila stvari




flamingos -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (12.9.2019 21:38:26)

Hvala Emice.Bravo za tvoju devojčicu.





Sanjica26 RR -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (16.9.2019 17:13:14)

Bravo Emice za Doru.[sm=bravo.gif]

Moja velika je donela danas inicijalni test iz srpskog. Maksimalni broj poena ima. Ocito je dobro ide srpski. To je potvrdila pre neki dan i uciteljica. Tacno se vidi da cita po njenim recenicama i sastavima.

I mlađa ce da bude takva iz pisanja. Nista ja ne forsiram. Isto i sa njom radimo. Citali smo kad je bila mlađa. Sad sama cita. Sto je najsmešnije i latinicu zna. [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (16.9.2019 17:16:00)

Sanjuce bravo i za tvoje djevojke.Mene odusevljava to sto S sa 5 godina vec cita,nije to mala stvar.





Olga75 -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (16.9.2019 17:19:36)

Sanjeice, nije smešno što znai latinicu, to je odlično [sm=bravo.gif]
Mislim da je polupismen onaj ko ne zna oba pisma isto.
Bravo za pametnu curicu, od nje će biti neki dobar lingvista![sm=smiley27.gif]




emicaa -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (16.9.2019 17:21:49)

Olga slazem se sa tobom.Ja cu svoje kad nauce latinicu uciti da pisu i cirilicu.Nece im trebati ali je meni butno da znaju oba pisma





Olga75 -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (16.9.2019 17:30:50)

Emicie, obavezno, što su mlađi lakše je naučiti ih. Zar nema kod vas onih škola na maternjem? Nekad su učitelji odavde išli po inostranstvu i učili deu i jeziku i pismu. Bilo je i raznik KUDova koji su negovali i pismo i književnost i nematerijanu baštinu.
Ja šaljem drugarici u Austriju svake godine naše udžbenike ( ne sve naravno) i ona radi se decom po njima i kad dođu u goste lepo se ispitamo [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (16.9.2019 17:36:56)

Olga nema,bar ja ne znam da ima.Ima KUD-ova ali nije nam nijedan blizu od njih





flamingos -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (16.9.2019 18:21:16)

Mi smo prvo latinicu naučili pa ćirilicu.Da se pohvalimo-danas naše dete dobilo peticu iz srpskog,jedina ona peticu.Ostali se loše snašli.





Sanjica26 RR -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (16.9.2019 20:26:30)



IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Sanjuce bravo i za tvoje djevojke.Mene odusevljava to sto S sa 5 godina vec cita,nije to mala stvar.





Retko kome to i govorim da zna da cita. Sami se uvere kad dodjemo u goste. Ljudi, misle da smo forsirali, ali nikad to nisam radila, ni ti radim. Radim sa decom, pa znam da to ni cime ne vodi. Mm i ja smo se jedan dan zaprepastili kad smo je culi kako cita latinicu. 😂
Koliko je na pocetku odskakala od T, sad ju je presisala. I emotivno je zrelija od nje. Zna sta hoce. Odlucna je u svemu. 




Rosita -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (16.9.2019 20:42:44)

Bravo za dečicu 🌸
I moj sin već godinu - dve čita lepo, a sad tečno. Ima 6 g. Sam je naučio.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>