RE: Pohvalimo se našom decom :) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


Maslacak15 -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (12.10.2019 16:26:27)

haha dobar je S, videces, ne moras da zuris, kod vas tek na prolece krecu testiranja i upis. Ovde je to ranije. Da oces u Nemakoj sledece godine da ga das u skolu morala mi vec sad da odlucis....Nekad se dosta promene u kratakom periodu.




Sanjica26 RR -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (12.10.2019 16:26:56)

Maslacak ona je 19.januara. Evo situacija od malo pre. Navodno uci solfedjo. Ulazim u sobu. Knjiga za citanje je krilu, a notna sveska je pored nje😀


"Obrala si zelen bostan. Sad cu da te ispitam". Gle cuda ona i to zna. Kaže jel sam ti rekla😂




dunja RR -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (12.10.2019 16:32:38)

U pravu si Maslackonjo,sah traži maksimalnu posvećenost, Putovanja na turnire, sve to košta, upisnine, prevoz, smeštaj. Izostanak iz škole, verovatno i privatno školovanje. Dok su mali sve puta 2 jer ide i roditelj na turnire. Mm zna sve te klince, zna njihove životne priče, on igra šah odlično  i profesionalci je m, osvaja turnire. ali nije trenirao. Završio je fakultet 😂, težak, veterinu, ali slaba valjda od toga. Kao sahista je više novca uzeo,a šta bi bilo da su roditelji prepoznali talenat i trenirali ga, ne znam. Nije u to vreme i tamo gde su ziveli bilo mogućnosti za takp neštoDefinitivno je tema za Razmišljanje i drago mi je čuti tvoj stav. Izvinite na greškama. Kucam levom, M spava na sisi. 




dunja RR -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (12.10.2019 16:34:35)

Ovo valjda je vajda, telefon prebacio. A ja levom rukom

😂




Maslacak15 -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (12.10.2019 16:47:26)

One su najnormalnije zavrsile gimnaziju. Ali mozda pred kraj su morale da se odluce. Ali bile su bas bas uspesne, tipa prvakinje drzave do 12, 14 godina i slicno. Isle na evropska u rusiju poljsku na svetsko u brazil itd. Ja sam ih jednom gledala na Kopu na drzavnom prvenstvu.
Jedna je zavrsila elektrotehniku, druga tehnoloski. Ali su obe emigrirale i doktorirale napolju. Sto bi reko prost narod po dve glave imaju[sm=smiley36.gif]. Tako da ja sumnjam da bi zaradile vise para igrajuci sah.

Nego ne znam da li je za ovu temu ali moje najmladje dete je zavisno od Pepe praseta i gleda you toube kao velika[sm=smiley36.gif] Koje su to poze, umirem od smeha. Jos kad pocne da pipka prsticima[sm=smiley36.gif]... PRemda mozda bi trebalo da se zabrinem.




flamingos -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (12.10.2019 16:56:53)

Bravo za dečicu,divno.I naše dete voli da čita





dunja RR -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (12.10.2019 17:01:41)

Ma sigurno ne bi, nego kod mm je posebna priča, on od veterine baš nikakve vajde imao nije, a od šaha je bar uzeo malo. U šahu dobar novac mogu uzeti samo oni baš na vrhu, a za to treba truda.

Za školu, moguće da je kod žena drugačije, manja je konkurencija. Sadašnji klinci dečaci sahisti recimo sa 8 godina idu na turnir u Južnu Afriku, pa redom po kontinentima. Da bi bili prvaci, jedino tako, ne propuštati turnire, svaki bod je bitan. Ne znam kako sve ukolope sa školom, ali su rekla bih sve to vrlo pametna i fina deca, bar se meni čini.

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

One su najnormalnije zavrsile gimnaziju. Ali mozda pred kraj su morale da se odluce. Ali bile su bas bas uspesne, tipa prvakinje drzave do 12, 14 godina i slicno. Isle na evropska u rusiju poljsku na svetsko u brazil itd. Ja sam ih jednom gledala na Kopu na drzavnom prvenstvu.
Jedna je zavrsila elektrotehniku, druga tehnoloski. Ali su obe emigrirale i doktorirale napolju. Sto bi reko prost narod po dve glave imaju[sm=smiley36.gif]. Tako da ja sumnjam da bi zaradile vise para igrajuci sah.

Nego ne znam da li je za ovu temu ali moje najmladje dete je zavisno od Pepe praset_a i gleda you toube kao velika[sm=smiley36.gif] Koje su to poze, umirem od smeha. Jos kad pocne da pipka prsticima[sm=smiley36.gif]... PRemda mozda bi trebalo da se zabrinem.





dunja RR -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (13.10.2019 3:46:39)

Anči [sm=smiley27.gif]

Kod nas je sada na nikjunior kanalu opet poela Pepa da se prikazuje, i M vidim baš na nju reaguje, kada S gleda, a na ostale crtane slabo.

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Nego ne znam da li je za ovu temu ali moje najmladje dete je zavisno od Pepe praseta i gleda you toube kao velika[sm=smiley36.gif] Koje su to poze, umirem od smeha. Jos kad pocne da pipka prsticima[sm=smiley36.gif]... PRemda mozda bi trebalo da se zabrinem.





vocicana -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (13.10.2019 8:26:21)

M prelepotica, lutka moja lepa!!!




flamingos -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (16.10.2019 13:22:27)

Da se pohvalimo-naše dete je danas dobilo 5 na kontrolnom iz matematike.Učestvovala je i u kvizu znanja o hrani sa još 4 druga iz razreda i dobili su pohvalnicu





Mirko Svirko -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (16.10.2019 14:16:04)

Bravo za vase dete!!! I za peticu i za pohvalnicu. Svaka cas_t. 




flamingos -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (16.10.2019 14:55:25)

Hvala Mirko,da su živa i zdrava sva dečica





kamičak -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (16.10.2019 15:53:02)

Bravo za Andjelu ako se dobro secam 😀





flamingos -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (16.10.2019 19:50:53)

Hvala,jeste Anđela





milicicak -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (17.10.2019 0:45:52)

Juce u skoli je uciteljica rekla da pocnu da vebaju ctanje iz buvara... Moje dete je umesto toga dobilo lektiru za cetvrti razred i umesto da jurca sa drugarma u dvorstu posle boravka, sela je i prociala prvu pricu dok mm nije dosao po nju 😊





Mirko Svirko -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (17.10.2019 1:03:06)

Bravo!  Lepa pohvala. Mama ponosna. Da su nam ziva i zdrava deca. 




flamingos -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (17.10.2019 6:23:50)

Miličicak,bravooo,to je za svaku pohvalu.





bubulence -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (17.10.2019 8:33:37)



IZVORNA PORUKA: milicicak

Juce u skoli je uciteljica rekla da pocnu da vebaju ctanje iz buvara... Moje dete je umesto toga dobilo lektiru za cetvrti razred i umesto da jurca sa drugarma u dvorstu posle boravka, sela je i prociala prvu pricu dok mm nije dosao po nju 😊




Videla sam sliku, divnoca jedna ❤️ 




Ivanka 75 -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (17.10.2019 8:51:43)

Bravo za dečicu! 




kamičak -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (17.10.2019 9:49:59)

Vidi ti malu pametnicu 😁





flamingos -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (17.10.2019 11:44:15)

Da se pohvalimo-naše dete je dobilo 5+ iz engleskog-kada uradi dete bez ijedne greše nagrađuje ih sa tim plus.Duša naša,trudi se,uči.Evo smo u školskom dvorištu,puno dece,roditelja





Ivanka 75 -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (17.10.2019 12:15:59)



IZVORNA PORUKA: flamingos

Da se pohvalimo-naše dete je dobilo 5+ iz engleskog-kada uradi dete bez ijedne greše nagrađuje ih sa tim plus.Duša naša,trudi se,uči.Evo smo u školskom dvorištu,puno dece,roditelja





Bravo! 




flamingos -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (17.10.2019 12:23:20)

Hvala Ivanka.Ljubi nam vršnjakinju





smeško -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (17.10.2019 12:24:54)

Ма, паметна дечица! И поносне маме, наравно! [sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif]

Извињавам се на дигресији, Анђела је прелепо име Фламингос. Да сам добила девојчицу, звала би се Милица или Анђела.




flamingos -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (17.10.2019 12:33:09)

Hvala Smeško.Da,ponosna mama na svoju pametnicu i na njeno prelepo ime.





Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>