RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


mihi -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (25.10.2012 18:15:10)

Verujem da on ima ideju zašto se to dogodilo?




dunja RR -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (25.10.2012 18:16:51)

Kažem ja mm pošto ide sutra na neki put, da mora da se vrati do 6.11., da idemo na komisiju za VTO. Kaže on - nećemo valjda da radimo ovde, zar nećemo u Mađarskoj?

I on, koji ne zna da bekne na engleskom, ukapirao je koliko su profesionalni na klinici, baš su nam se dojmili, i jedva čekamo opet da idemo za Szeged.

Nova tura nova avantura [sm=bravo.gif]

Uspešna naravno [sm=bravo.gif]




mihi -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (25.10.2012 18:21:47)

Naravno Dunja, a sad dr zna kako reagujes na stimulaciju i sve drugo pa ce biti lakše i uspešno naravno.[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




ivalina -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (28.10.2012 13:24:20)


Devojke, moze li ovde taj direktni mejl dr Zadoria, na onaj opšti, sa sajta, niko ne odgovara.

Thanks....




dunja RR -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (28.10.2012 14:01:50)

Izvoli mila: jzadori@gmail.com




UdruzenjeRoda -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (28.10.2012 15:28:47)

Poziv za tribinu UDRUZENJA RODA

Na tribini će biti pokrivene najvažnije aktuelne teme iz oblasti vantelesne oplodnje u Srbiji danas i biće adekvatno propraćena od strane medija.
Tribina će biti održana na Klinici za ginekologiju i akušerstvo, Kliničkog Centra Srbije, Višegradska 26, 11 000 Beograd.
U petak 2.novembra 2012.godine u 15h!!!




Tango -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (31.10.2012 17:45:06)

...ne javljaju se ni na telefon. Koje im je radno vreme? Zna li neko?




Tango -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (31.10.2012 17:46:34)

...mislim na Kaali Institut




dunja RR -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (31.10.2012 19:21:28)

Radnim danima do 16.00, subotom do 14.00.




Olga75 -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (31.10.2012 19:24:16)

hej , Dunjaaa , kad sledeci put budes uSegedinu moramo da se dogovorimo za Rigo Jancija u Viragu , ja castim [sm=smiley31.gif]




dunja RR -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (31.10.2012 20:39:34)

Dogovoreno darling [sm=smiley1.gif][sm=smiley31.gif]




Olga75 -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (31.10.2012 20:47:14)

a sve cemo da dogovorimo u NS za dedicu [sm=smiley36.gif]
draga , jedva cekam da izaberem neke carapice za bebi [sm=smiley27.gif]




nina26 -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (31.10.2012 20:52:53)

Dunjci, mislila sam na tebe sve vreme[sm=smiley31.gif]




Tango -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (1.11.2012 9:39:09)

Hvala puno, Dunja!




dunja RR -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (1.11.2012 9:42:08)


IZVORNA PORUKA: Olga RR

a sve cemo da dogovorimo u NS za dedicu [sm=smiley36.gif]
draga , jedva cekam da izaberem neke carapice za bebi [sm=smiley27.gif]

[sm=smiley31.gif]




dunja RR -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (1.11.2012 9:43:15)


IZVORNA PORUKA: nina26

Dunjci, mislila sam na tebe sve vreme[sm=smiley31.gif]


Ninče moja, i ja na vas, tako sam se sinoć rasplakala (evo i sada) kada sam čitala šta vam se desilo, ali sam srećna što vidim da je sada sve dobro. Ljubim vas punoooo [sm=smiley27.gif]




dunja RR -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (1.11.2012 9:44:30)

Tango, nema na čemu, pitaj mila sve što te zanima.

I dobro nam došla, da odeš što pre u teme za trudnice.[sm=smiley1.gif]




sunce82 -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (1.11.2012 15:36:47)

Dobar dan drage moje...drago mi je da postojite i da mogu s vama podjeliti svoja, jos uvijek ne toliko velika, iskustva.
Pozdravila bih Dunju i svaka cast za sve sto je uradila. Prilikom citanja njenog prijasnjeg iskustva natjerala mi je suze na oci[sm=smiley19.gif].

Ok....Suprug i ja smo bili na razgovoru za VTO u Austriji (Bregenz), tamo je poznata klinika Zentren Prof. Zech zaista su vrlo ljubazni i profesionalni. Citala sam na nekim forumima da su imali dosta uspjesnih oplodnji (to su forumi na njemackom jeziku). Muz i ja smo se odlucili da cemo kod njih pokusati pa sta nam Bog dragi da. Ja sam inace optimista i vjerujem da ce sve biti u redu. Inace kod mene su nalazi ok, ali suprug ima jako malo progresivni spermica.
Da... cijene nisu bas zanemarujuce tj. skupi su ali samo da uspije nije mi zao. Izmedju 5000 i 7000 Eura[sm=smiley19.gif]

Za sada smo dobili Fertilovi F za mene i Fertilovit M za supruga a pored toga mi je napravljen plan sta, kako i kada da krenem sa konkretnom terapijom On i ja smo se odlucili u decembru da pocnemo.
A ta terapija se sastoji od Decapeptyl o,1mg Amp, Merional Amp, Choriomon 5000 IE Amp. Doxycilin Fortre 200mg, Prontogeston 100mg Amp. i Progynova 2mg Tbl.
Ako neko ima bilo kakva iskustva sa nekim od njih ili sa svim ovim lijekovima molila bih ga da mi pise...
Inace ja sam uz sve to i dijabeticarka na inzulinu...nije mi problem bockanje ali nije mi ni svejedno. Rekose nam na klinici da se mogu bockati i u butine, tako da je to malo olaksavajuce.
Ne znam sta vise da vam pisem...ali vjerujem da ce sve biti ok a ja cu vam pisati kakva ce biti moja iskustva sa te klinike...pa mozda nekome cijena, ako je sve ok, i ne igra veliku ulogu.
Hvala vam jos jednom sto posojite[sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (2.11.2012 0:28:02)

Sunce dobrodošla, svu sreću ti želim!

Ja sam koristila merional, od svega što si nabrojala. Kao pripremu sam koristila Femibion, riblje ulje i vitamin C od 500, kasnije i aspirin od 100. Zašto ti daju doxicilin?




dunja RR -> RE: Kaali klinika (4.11.2012 12:21:09)

Promenila sam naziv teme, zbog lakšeg snalaženja - pisale su mi devojke da ih interesuju naša iskustva na klinici, ali da ne mogu da nađu temu.




Anoniman -> RE: Kaali klinika (4.11.2012 19:41:17)

Dunja , zao mi je sto nije uspelo [sm=smiley31.gif]

taman cu doci na sledeceg deda mraza da ti je pricuvam , kao sto smo se dogovorili [sm=smiley1.gif]




neni7 -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (21.11.2012 13:14:52)

Devojke nova sam na forumu i zainteresovana sam za IVF u Madjarskoj, poslala sam e-mail Dr Zadoriju (koji sam našla na forumu )pre tri dana ali ne odgovara. Kako ste ostvarili prvi kontakt sa njima?ja sam prilično nestrpljiva...




dunja RR -> RE: Kaali klinika (21.11.2012 13:36:37)

neni dobrodošla, ja sam mu u početku slala mailove, ali nekad i više puta, odgovararo je povremeno. U poslednje vreme ga nazovem, nekako mi tako lakše, on je uvek u poslu ali se kratko preko telefona dogovorimo šta treba. Najbolje ga je zvati oko 15.00.

Što se mailova tiče, piši mu više puta, bar je moje iskustvo tako.

Srećno!




neni7 -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (21.11.2012 13:47:39)

Dunja,
Hvala na odgovoru! Divna si!
Ja sam inače imala 5 inseminacija, sve neuspešne.Suprug ima malo losiji spermogram ali ne i tragičan.
Da li sada da uradim sve analize za vto i tek tada odem do njih i šta sve oni traže?
Javljam ti ako se nešto bude dešavalo.




dunja RR -> Kaali klinika (21.11.2012 13:55:05)

Poslaće ti Zadori na mail koje mu analize trebaju za početak. Koliko se sećam, prvo traži nalaze na bakterije, ja sam uglavnom sve imala odrađeno od ranije, jedino što mi je bilo neobično je što je tražio nalaz na trihomonas, to sam uradila na uput u zavodu za kožne i venerične bolesti (bio je negativan). I sa tim nalazima sam došla na prve konsultacije.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>