RE: Preporučite ginekologa (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


Dragić -> RE: Preporučite ginekologa (24.3.2015 14:03:04)

Znam da nije tema za ovaj forum, ali ukucam u pretraživač trudnoća i lijekovi i izbaci mi, ali ne mogu tamo ništa napisati, nema opcije. Pa ću ovdje pitati. Imam česte glavobolje, koje mi ni danas nije zaobišla. Šta smijem konzumirati u ovom stanju da ublažim bol. Pitaću sve to dr, ali tek kad dođem do nje [sm=smiley36.gif] Još jednom puno hvala, puno mi pomažete. Dok i ja steknem trudničko iskustvo pa ću svu vašu ljubaznost vratiti na novopečenim trudnicama. [sm=smiley31.gif]




dijana1* -> RE: Preporučite ginekologa (24.3.2015 14:23:55)

Dragic imamo temu Glavobolja
A imamo i temu kako se ubaci ticker pa mozes da pratis u kojoj si nedelji a i ostali clanovi vide..
Slobodno pitaj sve sto te zanima[sm=smiley1.gif]
A u gornjem desnom uglu imas pretrazivac, ukucas sve sto te zanima i izbaci ti teme.




megi85 -> RE: Preporučite ginekologa (24.3.2015 14:54:19)

Dragić ne znam ti reći koliko se čeka na uzv jer to sve zavisi koliko taj dr kojeg tražiš ima pacijenata i kakav mu je raspored taj mjesec ja sam uglavnom dolazila na red za neke dvije sedmice ali to sve zavisi.Što se glavobolje tiče i meni su bile česte na početku i ono što znam da sigurno smiješ je paracetamol ali eto pronaći ćeš temu pa ćeš saznati više o svemu i slobodno pitaj šta te interesuje[sm=smiley31.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Preporučite ginekologa (24.3.2015 15:24:20)

Zna li neko, da li mogu karton sa Opste da imam u jednom domu zdravlja, recimo na Paliluli, a ginekoloski karton u drugom, recimo Mirijevu? I ima li neko preporuku za ginekologa u DZ Palilula?




mama krava -> RE: Preporučite ginekologa (24.3.2015 15:31:01)

Možeš...

Ja imam dr opšte med na Starom gradu, a gin na Paliluli... I ne znam šta da ti preporučim.....Ja sam tu jer sam imala suuuuper dr koja je otišla u penzuju, a sada sam kod dr Djokić....onako, ok je lekar, ali je nadrndana skoro uvek. Ja tamo idem ono kao rutinski redovne kontrole i sl, a za ne daj Bože ima dr u NF.[sm=smiley1.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Preporučite ginekologa (24.3.2015 15:40:55)

Hvala ti. Ako se niko ne javi sa iskustvom u Paliluli prebaci cu kraton u Mirijevo.
Cula sam da hvale neku dr Maricu iz DZ Palilula. Samo ne znam da li jos radi tamo.




mama krava -> RE: Preporučite ginekologa (24.3.2015 15:43:29)

Na žalost ne radi!

To je ta doktorka kod koje sam ja bila od studentskih dana...ali ode žena u penziju!




Dragić -> RE: Preporučite ginekologa (25.3.2015 13:20:39)

Drage moje cure iz Banja Luke, zvala sam danas da se naručim kod doktorke Ećim, odmah poslije 12 sati, kako ste mi i preporučile pa su mi na ginekologiji rekli da zovem u petak poslije 13:00 jer tad dobijaju raspored. Tako da čekam petak. A danas idem po uputnicu. Nadam se da ću moći kod dr Ećim, nadam se da joj nije gužva, držite mi fige. Samo sam htjela to da javim. Što se tiče ticker-a, moram to malo proučiti pošto na prvi pogled nisam skontala (plavuša sam inače). [sm=smiley36.gif] [sm=zz_wub.gif]




Dragić -> RE: Preporučite ginekologa (25.3.2015 13:29:56)

I ako može još jedan savjet, ako mi kažu da ne može kod dr Ećim ili da se čeka predugo šta da radim, da li odmah da se naručim kod nekog drugog dr ili da prihvatim čekanje? Ne znam koliko dugo mi je pametno i smijem čekati? Trebalo bi da sam trudna oko 4 nedjelje. Tad mi je trebala biti ovulacija, ako se tako računa, ja ni to ne znam najtačnije, nisam se informisala na net-u...[sm=zmeden.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=smiley36.gif] Trebala sam dobiti M oko 10 marta, međutim [sm=rozacrtici.gif] [sm=nosecka.gif]




dijana1* -> RE: Preporučite ginekologa (25.3.2015 13:58:01)

Dragic pisala sam ti u temi Nedelje i meseci u trudnoći




Sanjalicaaa -> RE: Preporučite ginekologa (26.3.2015 9:16:53)

Kad bi mogle trenutne [sm=nosecka.gif] iz Bg-a da napisu gde vode trudnocu, bas bih im bila zahvalna.




Dragić -> RE: Preporučite ginekologa (27.3.2015 13:36:28)

Drage Banjalučanke Dijana i Megi85 naručila sam se kod doktorke Ećim za 16. april. Mislite li da je pametno da prije toga odem na UZ negdje privatno kao što mi je jedna od vas i preporučila. Ili da čekam 16. april. Koliko često se smije raditi UZ, ima li tu nekih ograničenja? [sm=zmeden.gif] Veliki pozdrav!




Anoniman -> RE: Preporučite ginekologa (27.3.2015 13:41:15)

Dragic ja bih ti preporucila da odes ssto pre, jer vec ti je i vreme, da vidis kako pod napreduje, cujes srce, a posle cekaj 16. Uz nije stetan plodu, ja sam prvi radila u 5 oj nedelji i videla mesak, a zatim u 7 cula srce.




Dragić -> RE: Preporučite ginekologa (27.3.2015 13:49:16)

Odmah u ponedjeljak se naručujem privatno kod ovog doktora Vujića, reče mi Megi85 da se ne čeka dugo. E sad mi još kažite šta očekujem od tog prvog pregleda, da li se samo radi UZ ili? Nisam bila par godina (znam, sramota me i reći) kod ginekologa, a posljednji put sam bila na rutinskom pregledu. Malo me strah. [sm=smiley36.gif] Šta će da mi rade? [sm=smiley36.gif] [sm=smiley19.gif]




Anoniman -> RE: Preporučite ginekologa (27.3.2015 13:50:20)

Dragic koja si danas nedelja, radice ti uz, ili preko stomaka, ili vaginalni, sve zavisi od dr.




dijana1* -> RE: Preporučite ginekologa (27.3.2015 14:10:08)

Dragic naruci se ranije kod Vujica. Mozes i u ponedeljak.
A imamo temu Veličina ploda na prvom UZ




Dragić -> RE: Preporučite ginekologa (27.3.2015 14:40:10)

Unina mama, šesta sam nedjelja. Dijana, hoću, u ponedjeljak ga zovem da zakažem. Imam osjećaj kao da sam već trebala otići na pregled i da kasnim, obzirom da me požurujete. [sm=smiley36.gif] Dijana, da li dr Vujić radi vaginalni ili preko stomaka UZ, kakva su tvoja iskustva? Osjećam se nešto [sm=zmeden.gif]




megi85 -> RE: Preporučite ginekologa (27.3.2015 15:22:22)

Dragić naruči se u ponedjeljak kod Vujića i nećeš sigurno dugo čekati a meni je u tom istom periodu radio samo vaginalni ultrazvuk i čulo se srce i vidjelo se sve što treba za tu nedjelju ne brini on je super čovjek i sve će ti objasniti slobodno pitaj jer kod njega se ostane baš dugo jer je detaljan.




Dragić -> RE: Preporučite ginekologa (30.3.2015 18:24:59)

Naručila sam se za sutra popodne kod dr Vujića. Možete li mi malo približiti taj pregled kako izgleda, koliko košta itd.? Nešto sam nervozna. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley29.gif[/image]




megi85 -> RE: Preporučite ginekologa (31.3.2015 6:22:39)

Super Dragić rekla sam ti da se ne čeka puno a vidjećeš on je super lik prvo ćeš sjesti i ispričati se sa njim i sve će te ispitati jer je baš detaljan i pitaj sve moguće što te zanima jer na Paprikovcu nećeš imati puno vremena za detalje a onda će ti uraditi vaginalni ultrazvuk koji naravno ne boli i to ti sve košta 40KM.Eto nadam se da sam bar malo pomogla i naravno čekamo te večeras da nam javiš kako je prošlo[sm=bravo.gif]




Dragić -> RE: Preporučite ginekologa (31.3.2015 10:04:50)

Megi85 već ste mi pomogle kada ste ga preporučile, a i moja drugarica je išla kod njega radila sve nalaze, papa, briseve i sl. Isto kaže da je predivan. Ja polako stavljam na papir šta ću ga sve pitati, da ne bih nešto zaboravila [sm=smiley36.gif] Pa vam javljam večeras utiske. [sm=smiley31.gif]




Dragić -> RE: Preporučite ginekologa (31.3.2015 21:08:39)

Samo da javim utiske sa pregleda kod dr Vujića. Ja sam oduševljena. Svaka mu čast. Do sada nikada nisam srela takvog zdravstvenog radnika. Prvo smo se 10-ak minuta ispričali o svemu, našalili se, toliko sam bila opuštena kao da sam sa drugom na kafi, a ne na onom stolu tamo. Uradio mi je vaginalni UZ, a nakon toga i papa nalaz, valjda zato što dugo nisam bila na pregledu. Ali odmah me utješio da nešto nije u redu ne bi ni došlo do trudnoće. Ima li neko iskustva da mu rade i papa nalaz odmah? Nije da sam zabrinuta, više iznenađena jer nisam očekivala. Od danas dr Vujić je moja preporuka svima! Hvala vam djevojke jer ste ga i vi meni preporučile. [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




Anoniman -> RE: Preporučite ginekologa (31.3.2015 21:11:43)

Dragic super[sm=bravo.gif], sta ti je rekao , koliko si trudna, jesi li cula srce?




megi85 -> RE: Preporučite ginekologa (31.3.2015 21:21:01)

Ma super Dragić znala sam da ćeš tako proći kod njega zato sam ti ga i preporučila a što je najbitnije stručnjak je veliki i kad ti nešto kaže možeš biti sigurna u to.Piši što kaže UM detalje sa uz,jesi li čula[sm=smiley27.gif]




Dragić -> RE: Preporučite ginekologa (31.3.2015 21:22:31)

Hvala Unina mama, napisala sam na temu Nedelje i mjeseci u trudnoći, možeš li pronaći tamo ili da kopiram! Sve je baš kako treba. [sm=sloncek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>