|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: glavobolja
24.9.2013 15:18:45   
pipi_coco
Meni često pomogne limun.
Iscjedim jedan cijeli limun i popijem onako bez šečera i vode. Često me tako jako zaboli glava, a uzrok želudac u kvaru, u štrajku, pa kad popijem limun brzo mi se razbistri i glavobolja nestane.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: glavobolja
24.9.2013 16:25:28   
anci 81
Joj,ja popila jednu limunadu,pa pojela jabuku,pa kafu,pa cu sad opet limunadu...Vise ne znam da li mi je muka od svega toga ili od glavobolje ili od ovog vremena...Uh kakav tezak dan... user posted image

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: glavobolja
18.11.2013 11:36:03   
vonavoj
evo mene u ovoj temi..ubi me glava,od ukocenosti vrata,ledja...vec 6 dana!!!popijem lek,neko me izmasira i prodje na sat-dva!
sta raditi!

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: glavobolja
18.11.2013 11:46:17   
vikiveki
Jesi probala sa malo opuštanja u kadi punoj tople vode?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: glavobolja
18.11.2013 11:49:15   
Didy

IZVORNA PORUKA: vonavoj

evo mene u ovoj temi..ubi me glava,od ukocenosti vrata,ledja...vec 6 dana!!!popijem lek,neko me izmasira i prodje na sat-dva!
sta raditi!


Kreni redovno na masažu, bar jednom mesečno, ja se kunem u nju.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: glavobolja
18.11.2013 12:08:28   
vonavoj
potrebna mi je masaza,samo da nadjem pravog masazerauser posted image

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: glavobolja
18.11.2013 12:14:37   
Didy
Hihihi, vidim ja šta bi ti.user posted image
Al stvarno idi redovno, pogotovo što tvoj kancelarijski posao podrazumeva mnogo sedenja. Nemoj sad da rešiš problem, pa da čekaš opet da se pokočiš, pa da tek onda opet odeš. Idi da ne bi imala bol, a ne tek kad ga dobiješ.
Ja nisam išla jedan period - u trudnoći jer se ne sme, može kontrakcije da iaizove, i neko vreme posle trudnoće dok se nisam organizovala. Kako sam opet krenula, opet sam se preporodila, a realno nikad nisam imala problema da se baš pokočim i da me baš nešto boli.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: glavobolja
18.11.2013 12:58:12   
Ivanka 75
Ja sam konacno shvatila da mi dosta tecnosti ublazava glavobolje, limunada, sok od pomorandze, jabuke... user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: glavobolja
18.11.2013 17:03:51   
vikiveki
Didy znači masaža rešava sve probleme,ja imam svog maserauser posted image samo što nema tu diplomuuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: glavobolja
18.11.2013 21:48:02   
Didy
IZVORNA PORUKA: vikiveki

Didy znači masaža rešava sve probleme,ja imam svog maserauser posted image samo što nema tu diplomuuser posted image


Vikiveki, ako ti je muž maser, dobiješ i erotsku masažuuser posted image . 2u1, gde ćeš bolje.user posted image user posted image Ne treba diploma, veruješ na reč.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: glavobolja
18.11.2013 21:51:36   
New Mom
Von., trudna si? :)

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: glavobolja
18.11.2013 21:53:14   
vonavoj
jok,tek treba da bude O user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: glavobolja
19.11.2013 10:31:30   
New Mom
Aaa. Tema trudnička, pa reko' da čestitamo. user posted image Možda te sad urekoh. user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: glavobolja
19.11.2013 10:33:41   
vonavoj
mozda me povuces user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: glavobolja
24.6.2014 8:21:16   
QueenJ
Ima li koga ovde? Treci dan me boli glava, pulsira, pa udara na oci i niz vrat. Usla sam u 9. mesec. Plasim se da nije visok pritisak. Inace mi je nizak pritisak i kroz celu trudnocu je bio oko 110/60. Pre neki dan bio je 130/80 (merila komsinica, med. sestra). Noge i ruke su pocele jako da mi oticu. A pijem dosta vode, jer organizam trazi. Poomoooc!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: glavobolja
24.6.2014 8:25:16   
branki*
ja juce procitala ovoklik
inace i ja sam oticala,uzas jedan.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: glavobolja
25.3.2015 8:35:50   
Dragić
Vidim da nas, nažalost, muči isti problem. Ovo vrijeme prouzrokuje te glavobolje, a i naše osjetljivo stanje. Meni je juče pomogla kafa, inače jako dobar lijek za glavobolju (nadam se da je bezopasan za trudnice, mada ne vidim da bi u normalnim količinama moglo štetiti) jeste šolja domaće kafe (mada može i esspreso kad nema ove) i u nju ucijediti 10-ak kapi limuna. Meni je to pomagalo i prije trudnoće, kada sam imala toliko jake glavobolje da mi ni caffetini nisu pomagali, to mi pomogne. Mislim da i u trudnoći to može da bude dobar lijek. I masaža, naravno.user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: glavobolja
25.3.2015 8:41:39   
Modessty
možeš slobodno Brufen da piješ u trudnoći. Ja sam imala užasne glavobolje i pomagao mi samo brufen. A pila sam onaj najslabiji od 200

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: glavobolja
25.3.2015 8:49:39   
Ivanka 75
Dosta tecnosti u toku dana, limunade, pomorandze, ponekad i casa gaziranog soka pomaze.
Ovo govori neko ko ima migrene i zna user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: glavobolja
25.3.2015 9:22:29   
Dragić
Inače pijem puno tečnosti, a i sad mi se traži voda, sok, dobra je i kisela, pogotovo kad mi malo bude mukica. Ali onda stalno trčim na wc. Ali, hvala bogu na limunu, meni on pomaže za sve, za kožu, glavobolju, imunitet, ja ga obožavam.

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: glavobolja
24.10.2015 14:21:18   
vocicana
Meni se mozak raspada vec 6- ti dan, nenormalno me boli glava, pijem svaki dan Parac sa kofeinom, popila kafu sa limunom, mm masirao, ja sam licno opis izmenila. Tenzija je OK, samo sto su mi se pritisci raziwli potpuno, donji je cak 50, nisam paranoicna ali ne bi volela da vec od sada razmisljam o eventualnoj hipertenziju u trudnoci. Pih sto je ruzan osecaj pa ovo nigde nema.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: glavobolja
24.10.2015 14:34:49   
milicicak
Voci, koliki ti je pritisak? I sta ti znaci razisli se potpuno?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: glavobolja
24.10.2015 17:25:24   
doktorkakristal
VOCICANA u jednom periodu trudnoce se kod odredjenog broja trudnica javljaju jake glavobolje koje su posledica skoka estrogena,potpuno su znaci normalne ,ja sam ih imala,pritisak prati,ako je visok javi se lekaru u suprotnom odmaraj i uzimaj paracetamol ili sta vec pijes za glavobolju i strpljivo cekaj procice kao sto su i pocele kod mene su konkretno ti napadi trajali punih mesec dana

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: glavobolja
21.12.2015 7:39:48   
IvanaSK RR
Mene glavobolje ubijaju. Ne bas svaki dan, ali skoro svaki dan. Do sada sam dva puta popila paracetamol i oba puta ga ispovracala :(

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: glavobolja
21.12.2015 8:34:58   
nikiteki
Ja sam za glavobolju pila kafu sa malo limuna i uvek mi je pomoglo

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here