RE: RAK (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


Chipsy -> RE: RAK (12.9.2013 23:00:58)

Ne mogu da verujem da danas pisete o tome. Na danasnji dan, pre 7 godina, preminula je moja draga baka od raka pluca. Isto tako, jako brzo, mada su nju dugo bolela ledja, a lekari je lecili od zucne kese[sm=smiley13.gif]
Zar tu vakcinu nije primio Bata Zivojinovic? Pepi, mozda je ta koju ste vi nabavili neka lazna, ne znam[sm=zmeden.gif]
Grlisa za sve[sm=smiley31.gif]




Ana RR -> RE: RAK (12.9.2013 23:04:33)

Moj deda je prošle godine umro od raka pluća, u junu otkrili, posle tačno mesec dana je umro, kući pored mame i bake [sm=smiley13.gif] poslednji put kada sam ga videla još je bio svestan, izljubio Marka, i sledećeg jutra upao u neku komu iz koje se nije više probudio. [sm=smiley13.gif]




pepino -> RE: RAK (16.9.2013 21:41:31)

IZVORNA PORUKA: Chipsy

Ne mogu da verujem da danas piset_e o tome. Na danasnji dan, pre 7 godina, preminula je moja draga baka od raka pluca. Isto tako, jako brzo, mada su nju dugo bolela ledja, a lekari je lecili od zucne kese[sm=smiley13.gif]
Zar tu vakcinu nije primio Bata Zivojinovic? Pepi, mozda je ta koju ste vi nabavili neka lazna, ne znam[sm=zmeden.gif]
Grlisa za sve[sm=smiley31.gif]


Chipsy ne lazna je jer je moj muz bio licno na Kubi po nju,u bolnici 3 dana,sa tim Dr. i sve je odradjeno kako treba,nije nam je niko preprodavao pa da pomislimo da je laz...
A Bata kad se spomene ja samo dobijem osjecaj koji vam ne mogu opisati,ne zelim da mrzim ikoga,ali kad procitam na netu legenda,ovo ono,svaka cas_t njegovim filmovima,njegovoj glumi,ali da kazem da je covjek za mene je ejdna velika nula!
On nije primio vakcinu kako su mnogi ljudi razumjeli,ja sve znam u detalje jer sam mjesecima istrazivala,kontaktirala mnoge ljude,pratila sve po netu itd itd...
On je primio Vidatoks ili Escozul,to je jedno te isto,to su kapi od otrova skorpiona sa Kube koje je njegova cera prodavala i napravila biznis zajedno sa njegovom laznom reklamom!
I napominjem ovo nije zato sto se moj muz nije izlijecio neka mrznja,ljutnja ili slico pa sam kivna na njih,vec je sve provjereno...
Licno sam po 100 puta slusala njegov intervju u emisiji na televiziji nasoj u R.S na kojoj kaze da su svi ljudi kojima je on donio lijek jos zivi,kao lijece se,izlijecice se u tom smislu,a to su na stotine ljudi,a ja sam ih upoznala i citala-pratila na netu na deset_ine nikom nije pomogao,ne postoji covjek da je bio imalo bolje od toga a kamoli da se izlijecio...tako da sve je kristalno jasno...
Njegova cerka radi i zivi na Kubi vec nekih 15-20 godina i nista nije radila bez novca,uzeli su para i para...
Ne znam samo kako se Boga ne boje a platice za sve te lazne nade bolesnih ljudi i prevare!

Nije da samo moj muz od te vakcine nije imao koristi vec niko nije,kazem vam bila sam sa mnogim ljudima u kontaktu,povezali smo se preko foruma,bukvalno smo jedni drugima sve javljali,tjesili se,kukali,i svi su sada pokojni u roku od par mjeseci,neki su na pola isprimali a neki sve i odma nakon toga preminuli,a ima tu jos informacija i informacija koje ukazuju da je to sve bio samo biznis...
Jer ti tamo Dr. obecaju neke stvari kad si tamo i dok dajes kes,a nakon toga ne mozes da ih dobijes,ne odgovaraju na mejl,ne daju svima iste doze itd itd... mnogo nepravilnosti i neprofesionalnosti...

Ljubim vas cure i molim Boga da nikom nikad ne zatreba sve ovo[sm=smiley31.gif]




dunja RR -> RE: RAK (16.9.2013 21:48:29)

Anči [sm=smiley13.gif]

Joj Pepi, užas! Ja pojma nemam to za Batu, čula sam da je bolestan ali pojma nisam imala od čega. Strašno ..




pepino -> RE: RAK (16.9.2013 21:53:22)

Ma Dunja to je sve strasno da strasnije ne moze biti,varati narod na takav nacin je dno dna,ne postoji dalje...
On nije imao karcinom kako svi misle on je imao gangrenu, koju je na kraju lijecio crvima,bukvalno su to neki crvi koji pojedu taj dio koji trune i da onda on ne bi dobio sepsu,jer htjeli su da mu amputiraju nogu...
On je rekao kako su mu tamo Dr. rekli da to nije nista specijalno da to i nasi ljudi znaju ali da nece da lijece ljude na takav nacin..
Znaci on nema nista sa vakcinom,sem sto je na kraju njegova cera povezala se i sa tim Dr. Rubenom kod koga je moj dragi isao pa je i ona sa njim saradjivala,za lovu naravno,ispocetka su samo pravili ona i njen tajo biznis sa tim otrovom Skorpiona Vidatoksom i navodno lijecili ljude po Srbiji,ma strano,nemam snage da pisem o tome koliko sam ogorcena i tuzna...
Koliko ljudi mogu daleko ici to je strasno...[sm=smiley13.gif]




Chipsy -> RE: RAK (16.9.2013 23:19:33)

Pepi, strasno. Eto kako sam i ja nasela, i da sam na vreme cula za to sigurno bih nabavila. Sta ti je reklama.
Nisam pratila tvoju pricu, ali evo sad sam videla ishod, zao mi je, draga[sm=smiley31.gif]




degu -> RE: RAK (16.9.2013 23:28:47)

Pepino jako mi je žao zbog svega što prolazite. Ispratila sam tvoju priču i svaki put kad vidim da si pisala nadam se nekim dobrim vestima [sm=smiley31.gif] Držite se...
Ja sam izgubila dve tetke od raka grlića materice...bila sam jako mala kad mi je rođena tetka umrla, a sećam se koliko mi je sve to bilo strašno, stresno, bolno...




NadaR -> RE: RAK (17.9.2013 11:13:56)

Pepino [sm=smiley31.gif] najveci . Sve drugo je suvisno. [sm=smiley13.gif]




lanajelena -> RE: RAK (17.9.2013 11:24:12)

Pepino [sm=smiley31.gif]nadam se da si bar malo stala na noge[sm=smiley27.gif]




pepino -> RE: RAK (17.9.2013 22:09:19)

Degu nema tu dobrih vijesti,mozda nisi razumjela,moj dragi nije sa nama vec ounu godinu i 17 dana...
Ali u svakom slucaju hvala na lijepim rijecima...
Nado ljubac
Jelo stala sam bas,radim,ok sam,zivim zivot punim plucima koliko mogu...
Ne vidi se na meni da sam prosla pakao koji sam prosla...
Ljubim vas sve




Ana RR -> RE: RAK (17.9.2013 22:14:08)

Pepino [sm=smiley31.gif]




degu -> RE: RAK (17.9.2013 22:26:00)


IZVORNA PORUKA: pepino

Degu nema tu dobrih vijesti,mozda nisi razumjela,moj dragi nije sa nama vec ounu godinu i 17 dana...



Nisam shvatila, mislila sam da se i dalje borite [sm=smiley13.gif]
Žao mi je jako [sm=smiley31.gif]




Olga75 -> RE: RAK (29.12.2013 22:07:46)

trenutno sam kod s&s , svekar ima ca pluca , malopre sam ga masirala , on je kost i koza , sav je dehidriran , nemoze da jede , pije , morfijum uzima bas cesto, lezi , cak ima i dekubitus .Jadan ne spava danima , danas mi se cinilo da ce da se baca po podu od bolova, cekamo 9 januar , tada ide na drugo zracenje i posle toga za mesec dana na kontrolu kod onkologa. Ne znam ali ovo mu je mucenje ali bas uzasno [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




branki* -> RE: RAK (29.12.2013 22:14:32)

uffff,olga,bas[sm=smiley13.gif]..tako je i moj svekar isto stradao od raka zeluca..sve isto,bolovi,nespavanje,kost i koza,dekubitis...zalosno ga je bilo i gledati na sta je spao,kako bolest moze da izoblici coveka...tuga[sm=smiley13.gif]




Anoniman -> RE: RAK (12.2.2014 22:27:24)

Evo mene u ovoj temi! Na zalost[sm=smiley13.gif]

Moj problem nije rak, vec tumor,tj.ne moj vec moje devetnaaestogodisnje sestre, danas su joj odstranili deo plucnog krila i tumor velicine oraha, i zlezde, za 5 dana biopsija, i znacemo da li je maligno ili benigno[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]





mtajcica83 -> RE: RAK (12.2.2014 22:46:50)

UM, [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] .Neznam sta da ti kazem...Zao mi e sto je to tako, ali ipak dobro je da su na vrijeme otkrili..Moras milsiti pozitivno i biti jaka.Vjerujem da ce ti dosta zena odavde biti podrska bar na ovaj nacin [sm=smiley31.gif].




Ana RR -> RE: RAK (12.2.2014 23:09:38)

Um [sm=smiley13.gif] nadam se da će sve biti u redu.




Anoniman -> RE: RAK (12.2.2014 23:11:26)

Ne znam ni ja sta da kazem, vec sam pisala Ona je od 9.1. imala visoku temperaturu, upala pluca, na rendgenu senka, vodali je po kv, ali hvala bogu imamo ponzanike i veze, pa je taj dr iz kv poslao za beograd, bila prosle nedelje dr. rekao da sumnja na cistu, dlaku, neku fleku, jer je kao mala imala astmu, iskljucili su mogucnost, tumora, ali je na skeneru napisano nepoznata radioloska promena,
u ponedeljak su ih primili na KBC i dijagnoza tumor pluca, operacija je trajala od 8 do pola jedan, mesto je bilo nepristupacno, otklonili su joj to , i sada cekamo reyultate, jaoj ali nju kada covek vidi nikada ne bi rekao da je bolesna, kako je to podmukla bolest, samo da mi ona bude dobro!




Didy -> RE: RAK (12.2.2014 23:28:15)

UM, baš mi je žao. Nadam se da će sve biti u redu. Tuga koliko mladih ima koji boluju od raka. [sm=smiley13.gif]




Anoniman -> RE: RAK (12.2.2014 23:34:13)

Didy tuga, a bez ikakvih simptoma, kako se zivot za mesec dana okrene naglavacke. Narednih 5 dana ce mi biti kao godine[sm=smiley19.gif]




Jeltje -> RE: RAK (13.2.2014 0:25:05)

Joj UM, bas mi je zao...Zao mi je svih bolesnih ljudi, a narocito kada su tako mladi. [sm=smiley19.gif]

Molicemo se za tvoju sestru da sve bude ok.

Bas sam veceras poslala poruku za malu Unu koja ima leukemiju (ja zaista nemam vise, ali ako svako posalje po poruku to je vec nesto)...I jako me obradovao gest Milosa Ninkovica koji je danas uplatio sav novac koji je neophodan za Unin oporavak. To je zaita veeeliki gest!!! Kad bi bilo vise takvih ljudi...




mama micki -> RE: RAK (13.2.2014 7:45:47)

UM baš mi je žao[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
Iskreno se nadam da će sve biti u redu, mlada je ona i to može samo da joj pomogne.
Budi jaka i budi joj podrška!
Šta da ti kažem osim[sm=smiley31.gif]




adulence -> RE: RAK (13.2.2014 9:21:47)

Svu pozitivnu energiju vam saljem i molim se da bude dobro...mora biiti...




Anoniman -> RE: RAK (13.2.2014 9:27:32)

Hvala vam drage moje[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] punoo mi znaci vasa podrska




Verolina -> RE: RAK (13.2.2014 12:11:12)


IZVORNA PORUKA: Unina mama
i sada cekamo reyultate, jaoj ali nju kada covek vidi nikada ne bi rekao da je bolesna, kako je to podmukla bolest, samo da mi ona bude dobro!

UM, ja tek sad ovo vidim. Reci mi sta su rekli doktori koji su je operisali. Oni obicno odmah znaju da li je benigno ili maligno.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>