RE: Babyhaller-inhalator (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


disciplina -> RE: Babyhaller-inhalator (22.5.2012 12:29:31)

pa ne bi valjalo da ti je navedeno jer se tako manje leke rasprsi i inhalacija duze traje a lek se ne iskoristi u potpunosti.to je moje licno iskustvo.




disciplina -> RE: Babyhaller-inhalator (22.5.2012 12:34:33)

da se nadovezem posto vasa djeca koriste inhalator veoma veoma rijetko hvala bogu nije vam potrebam tako skup inhalator.




Sesilija 83 -> RE: Babyhaller-inhalator (18.11.2012 17:54:16)

Mi smo danas uzeli inhalator PIC Meda panda,od jutros se toliko zapusila izakrkljala da je to strasno,odemo kod dr kad ona rece bronhitis...i tako pokusala dr da je inhalira ali nema sanse,toliko je vristala da smo odustali i mm u povratku svrati u dezurnu apoteku i kupi, nismo imali izbora jer su imali samo takav pa daj sta das ali evo posle prve inhalacije vec se otpusila i pocela lepo da dise....za sad je dobar[sm=smiley1.gif]




Pumpkinbg -> RE: Babyhaller-inhalator (15.12.2012 23:07:14)

koliko ste platili pandu?
moram pod hitno sutra ujutru da nadjem u nekoj apoteci neki jeftiniji model. Dr. nam je rekla da moramo 3 puta dnevno da dolazimo u dom zdravlja na inhalaciju. Stvarno mi je sve to veliko cimanje za dete, a pri tom se danas ziv isprepadao kad su ga na silu inhalirali tako da cemo morati da se stisnemo i kupimo jedan inhalator




New Mom -> RE: Babyhaller-inhalator (16.12.2012 13:57:18)

Panda je oko 5 hiljada i nešto.




gagana83 -> RE: Babyhaller-inhalator (16.12.2012 14:00:34)

Mi smo kupili onog pingvina, on je malo jeftiniji od pande i malo manji, ali mi smo bas i trazili sto manji, jer smo morali inhalator da nosimo na more pa da nam zauzme sto manje mesta.




pandina -> RE: Babyhaller-inhalator (24.12.2012 16:51:41)

NM i druge mame koje imaju Pandu inhalator, imam pitanje za vas. U frci sam trenutno, nemam mnogo vremena da procesljam temu, hupila bih taj inhalator, zanima me samo da li su vam bebe mirne kada ga koriste. Ja imam divnu bebu, ali kad ga odvedem na inhalaciju zaceni se od plakanja, ja se preznojim cela i izbezumimo se oboje. NE moze dete da se smiri i da se ukroti. Danas je prvi put bio, prwepisano mu je dva puta dnevno sest dana i spremna sam da kupim nesto za kucnu upotrebu da ga ne vucem non stop po DZ. Ali pitanje je , da li dete bolje podnosi inhlaciju kod kuce? Da li vristi? Ima li Panda svoju svrhu umirivanja da dete manje place ili ne? I jos nesto, do kog uzrasta se koristi taj inhalator. Kupila bih neki da mu traje i kad poraste, zlu ne trebalo. Mozda je pitanje glupo, ali stvarno se prvi put susrecem sa inhalacijama.




Sesilija 83 -> RE: Babyhaller-inhalator (24.12.2012 16:54:06)

Moja beba je u DZ vristala i nismo mogli da je suzdrzimo nikako,i kupili pandu, super je, i kod kuce je pustim joj nesto da gleda dam igracke i u 99%slucajeva je bila mirana,... bar ne place,
Akoristi ga i moj muz kad ima upalu grla,ima nastavak za decu i za starije,i inhalacija mislim da na kucnom krace traje, nasa sa 2ml i 2 kapi beroduala traje max4 min..a u DZ nesto mi se oduzilo




pandina -> RE: Babyhaller-inhalator (24.12.2012 17:07:41)

Hvala, Sesi, brzo si mi odgovorila. Definitivno kupujem. Stvarno je skup, ali moram.




sakib -> RE: Babyhaller-inhalator (11.1.2013 11:07:57)

MI smo juce kupili Omronov inhalator, da ne bi isto vukli dete po DZ dva puta dnevno i za vikende u dezurne sluzbe. S obzirom da je mala doza leka nama ta inhalacija traje vrlo kratko, par minuta dok ide para. Da li to tako treba ili treba da traje duze? Ako ne zna koliko se sipa fizioloskog rastvora za inhalaciju odraslih?




lanajelena -> RE: Babyhaller-inhalator (11.1.2013 12:29:10)

Pandina mi imamo Pandu i moji klinci vole da se inhaliraju,precesljaj apoteke mi smo ga platili 1000 din jeftinije nego sto je u drugim apotekama,ovo je stvarno najbolja investicija u koju smo ulozili,moze i za decu i za odrasle [sm=smiley1.gif]




jovana jojo -> RE: Babyhaller-inhalator (11.1.2013 12:51:08)

I ja mislim da je inhalator super stvar i dobra investicija[sm=bravo.gif]




Mishica 77 -> RE: Babyhaller-inhalator (11.1.2013 15:00:17)

Pandina jesi li kupila pandu? [sm=smiley36.gif]
Isidora je posle NG zaradila ak. bronhitis i bilo je potrebno 3 inhalacije dnevno. Da se ne bi cimali do dispanzera, kupili smo pandicu i evo, nakon 10 dana inhalacije mi ZDRAVI!
Ona je oduševljena. Davala sam joj da sama sve namešta, sipa lek, sama je držala i uključivala i isključivala. Kaže mi sinoć: Hvala ti mamice što si mi kupila pandu da ozdravim. [sm=smiley1.gif]
Nije mi bilo malo da keširam tolike novce ali je odlična investicija, vrrrrrlo dugoročna.
I za dete i za nas, matore.
Plus: jednu noć je jako kašljala i nikako da odvali sekret i iskašlje. Na brzinu sam joj uključila malo veću dozu, kašalj se smirio, a ona zaspala.
Šta bi radili da nismo imali? Mučili se do beskraja.
Vredi svaki dinar! Mislim oko 5700 i nešto. Mada, našla sam pingvina za 5200.




pandina -> RE: Babyhaller-inhalator (11.1.2013 18:21:34)

Pandina kupila Pandu [sm=smiley36.gif]. Platila sam ga 6200 u Lilly-ju, verujem da je negde bilo i jeftinije, ali moj mali pandica se toliko bio razboleo da nisam imala vremena da cesljam apoteke, bas mi je bilo hitno. Bas sam se bila isprepadala, prvi put se razboleo, a bas je bio jak bronhitis. Kamo srece da sam inhalator imala ranije, mozda ne bi doslo dotle. Ali, eto, posle 10 dana inhalacije Berodualom i fizioloskim, ozdravio je.




Mishica 77 -> RE: Babyhaller-inhalator (11.1.2013 18:28:25)

[sm=bravo.gif] za pandicu!
I mi smo se 10 dana inhalirali Berodualom.
Živele pande!




pandina -> RE: Babyhaller-inhalator (13.1.2013 2:04:19)

Tako je, Mishice [sm=smiley20.gif]!




Trcosava -> RE: Babyhaller-inhalator (13.1.2013 10:08:04)

Ljudi blago vama kad vam daju Berodual kući. Mi Pandu koristimo samo sa fiziološkim, a pored fiziološkog dobija ventolin na pumpicu i to izbegavam da joj dajem koliko mogu.

pandina - mi smo ga ovde (pre dve godine) platili 94€




jovicaa -> RE: Babyhaller-inhalator (25.2.2014 18:17:20)

mi imamo medelin porodicni inhalator.
izgleda da smo izgubili plavi delic koji izgleda kao kupa, stavlja se u onu casicu u koju se stavlja fizioloski, da li inhalator moze redovno da radi i bez ovog delica?




New Mom -> RE: Babyhaller-inhalator (25.2.2014 18:37:47)

Ja sam to izgubila proletos al sam nasla na netu rezervne delove i kupila. Samo ukucaj to.




lokica77 -> RE: Babyhaller-inhalator (18.3.2014 22:02:19)

e pa doslo vreme da i mi nabavimo inhalator. Gledali smo nekoliko modela ali smo odlucili za Prizmin Omron, jedino se jos malo dvoumim jer mi je apotekarka rekla da on slabo rasprsuje sadrzaj ako je ispod 3ml.
Ima li ga neko kakva su vasa iskustva




adulence -> RE: Babyhaller-inhalator (18.3.2014 22:13:34)

Mi sutra idemo po inhalator odlucili smo se da kupimo u prizmi moja baka je penzioner pa mogu i na rate....kakva su iskustva sa njihovim inhalatorima?




Sanjica26 RR -> RE: Babyhaller-inhalator (18.3.2014 22:19:38)

adulence mi imamo njihov inhalator kompresorski i jako smo zadovoljni. Nismo nesto ni tragali za drugima.




adulence -> RE: Babyhaller-inhalator (18.3.2014 22:22:20)

Na njihovom sajtu postoji neki omronov i neki ako se ne varam bas prizmin micro...kako se odluciti,tj postoje li neke prednosti kod inhalatora?




Sanjica26 RR -> RE: Babyhaller-inhalator (18.3.2014 22:31:30)

Klik
Nas je ovakav.
Lokica nama je zenica koja radi u prizmi objasnila da su ultrazvucni vise za asmaticare i ljude koji su skloni alergijama. Preporucila nam je kompresorski jer nam vise treba za decu,




lokica77 -> RE: Babyhaller-inhalator (18.3.2014 22:32:26)

ono sto su meni danas rekli je da ultrazvucni nisu preporucljivi za bas malu decicu, ja pojma nemam, veliki mi je plus kod Omron inh. i to sto moze da se zaustavi inhalacija kada se dete uznemiri pa da se malo kasnije nastavi, a s obzirom da moja zvrca nema sekund mira to mi je negde i prevagnulo da odlucimo bas za njega, mada bi mi znacilo da cujem jos neko misljenje, ipak u moje rrajke imam najvise poverenja[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>