RE: UN DIJETA (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


Mama.Veki -> RE: UN DIJETA (9.2.2014 17:30:36)

Samo da prijavim danasnji rucak. Napravila sam palacinke sa pecurkama, po ovom receptu OVDE i stvarno su super! I muz mi se odusevio, a nije na dijeti. Uz to zelena salata i prekrasan rucak!
Plus mi ostalo od palacinki pa za veceru da pojedem jednu-dve sa eurokremom [sm=zz_wavespin.gif]

Samo nisam imala supu, jel trebala? Nisam procitala na sajtu da treba za danas [sm=zmeden.gif]




zeksi -> RE: UN DIJETA (9.2.2014 18:42:09)

MamaVeki kako 6. dana pa uh, zar 6. nebi trebalo biti skrobni.....
Ja sam i dalje tu, jos malo pa ceo mesec, onda se merim, pa cemo videti.
Danas vocni dan....moji svi klopaju supu, meso i krompirice i bas mi je neka frka. Jos malo pa prodje i ovaj dan bez brljanja.




Mama.Veki -> RE: UN DIJETA (9.2.2014 21:21:37)

Haha, onda je 7. :) juce mi je bio skrobni.
Ne vodim tacnu evidenciju po danima, znam samo proteini, skrob, uh , voce.
A trebala bi zapisivati da znam kad dodjem do vodenog dana. Jel imate drzano i vodeni dan? Ja jos razmisljam , bas mi je izazov :)

A inace, prosli put kad mi je bio vocni dan uopste mi nije bilo tesko.
Ali sam za rucak i veceru jela kombinaciju od suvih smokvi, suvog grozdja i badema.
Dorucak standard dve vocke, i uzine neko voce.
Uf, dok pisem ovo setila sam se da sam zaboravila na cokoladu [sm=zmeden.gif] nisam je pojela , a bas sam joj se radovala [sm=smiley36.gif]




zeksi -> RE: UN DIJETA (9.2.2014 22:01:30)

Ne drzim vodeni, mislim da mi je to pretesko, a i pre par godina kad sam drzala ovu dijetu isto nisam imala vodeni dan i lepo su kile padale.....
Pazi da ne preterujes sa suvim vocem, jer je mnogo slatko i orasasti plodovi idu do 100 grama za ceo dan.




zeksi -> RE: UN DIJETA (16.2.2014 9:24:15)

Evo rezultat posle 30 dana.....6 kg manje. [sm=bravo.gif]
Cilj mi je jos 6-7 kg.




mama micki -> RE: UN DIJETA (17.2.2014 7:48:26)

DobaRR JutaRR na ovoj temi! Ja sam iz zdravstvenih razloga prekinula dijetu, ali sada se vraćam. Danas prvi dan, sad ću pojesti dve jabuke, a za ručak ću već odlučiti.
Zeksi, super rezultat[sm=bravo.gif]
Pozdrav svima[sm=smiley1.gif]




zeksi -> RE: UN DIJETA (5.3.2014 20:37:43)

Hej cure, ima li jos neko da je na ovoj dijeti, ili ste sve odustale?
Meni danas 48 dan.....rezultati su vidljivi, prija kad mi neko kaze da sam smrsala.




mama micki -> RE: UN DIJETA (5.3.2014 22:09:37)

Zeksi ja prekinula, ništa da spadne, pa sad počela opet sa sonomom ali nešto mi je metabolizam usporen pa nikako da skinem kile. Koliko si kg skinula za tih 48 dana, ako nije tajna?




zeksi -> RE: UN DIJETA (5.3.2014 22:24:34)

Meni ova dijeta odgovara, a nije mi ni teska. Za sad oko 8-9 kg. Mozda nisi trebala odustati, jer imas periode stagnacije, pa onda opet krenu minusi.




mama micki -> RE: UN DIJETA (5.3.2014 22:28:07)

Znam, ali kod mene je u prvom krugu bilo -2 kg i posle mesec dana ništa, morala sam odustati. Mislim da nije problem u dijeti, već je do mene, šta god da probam, čak i sa redovnim vežbanjem, ništa, a zdravstveno sve ok. Tek pre dve nedelje sam prestala sa dojenjem pa možda i to ima veze, poludeli hormoni...[sm=smiley1.gif]
Tvoj rezultat je odličan[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]svaka čast!




zeksi -> RE: UN DIJETA (5.3.2014 22:31:12)

Hvala. Moguce da hormoni imaju uticaja, a jesi li ranije bila na ovoj dijeti? A moguce da jednostavno ne odgovara tvom organizmu.




mama micki -> RE: UN DIJETA (6.3.2014 7:15:40)

Bila sam i pre na ovoj dijeti i pomogla mi je, samo što sam imala mnoogoo manje kg da skinem. Sigurna sam da se hormoni još nisu sredili, jer stvarno vežbam ali ni to ne pomaže, moraću da budem strpljiva.




bokicans -> RE: UN DIJETA (6.3.2014 10:10:36)

Ja da budem iskrena do njihovih 2.5 sta god radila nista,nisam skidala i onda hop,ova dijeta i odose kg,valjda mora malo i da sve dodje na svoje mesto.




zeksi -> RE: UN DIJETA (6.3.2014 12:43:32)

Bokice koliko kg si skinula i pre koliko vremena si drzala dijetu? I dali su ti se vratili kilogrami?




bubulence -> RE: UN DIJETA (6.3.2014 22:50:21)

da li sme da se pije kafa sa mlekom u ovoj dijeti?




zeksi -> RE: UN DIJETA (7.3.2014 12:50:21)

Kafa sa mleko nije po pravilu ove dijete, Mada su neke zene pile i nije skodila da smrsaju. Ja popijem ponekad na proteinski dan (jer taj dan ide mleko), ili da Uh dan sa kolacem za veceru.




bubulence -> RE: UN DIJETA (7.3.2014 13:00:23)

hvala zeksi, u principu ja ne pijem mleko nikada ali kafu bez mleka ne mogu. bar malo, 2-3 supene kasike da stavim... pocecu od ponedeljka, nadam se da mi to malo mleka nece skoditi... svakako planiram da skinem nekih 5-6 kg, ne vise




zeksi -> RE: UN DIJETA (17.3.2014 12:32:11)

2 meseca i 10 kg manje. [sm=bravo.gif]




mama micki -> RE: UN DIJETA (17.3.2014 14:02:37)

Bravo Zeksi, odličan rezultat[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




zeksi -> RE: UN DIJETA (17.3.2014 17:43:04)

Hvala mama micki. [sm=smiley2.gif]




zeksi -> RE: UN DIJETA (9.4.2014 22:40:38)

Evo ovako, da napisem konacan rezultat. Nakon 80 dana, ja zavrsavam dijetu, zadovoljna sa 12 kg manje.
E sad sledi onaj tezi deo, a to je ne udebljati se ponovo.[sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: UN DIJETA (10.4.2014 16:23:05)

zeksi [sm=bravo.gif] .
ja sam tek od juce na ovoj dijeti ali mislim da necu dugo izdrzati.
prvi problem je sto mene uzasno boli zeludac od voca uopste a da ne pricam kako mi je kada je pojedem na prazan stomak. tako da sam dorucak preskocila.
drugi problem je sto ustajem izmedju 6 i pola 7 a ne lezem nikada pre 23h, najcesce oko ponoci, i ovo mi je uglavnom malo hrane za ceo dan posto dorucak moram da preskocim.
prosle godine ili cak i pretprosle sam skinula kg tako sto sam citala ono sto je mina pisala u kombinaciji namirnica u procesu mrsavljenja. meni je to bilo savrseno, super sam skinula kg ali ne tako brzo kao sto vidim da ste ovde pisale. a posto mi je hitno da skinem bar 5, probacu jos koji dan da vidim kako ce mi ici sa ovom dijetom. ako ne ide opet cu na onu kombinaciju.




Mali zeka -> RE: UN DIJETA (10.4.2014 17:39:40)

Cao svima, mene zanima da li ova dijeta sme da se drzi dok se doji beba? Kao sto rece bubulence, cini mi se da je ovo malo hrane, s obzirom na dojenje? Ja inace mogu da izdrzim ovakve dijete, ali se plasim zbog mleka?




zeksi -> RE: UN DIJETA (10.4.2014 17:51:27)

Mislim da nikakvu dijetu ne treba drzati dok se doji, pogotovo ako je beba bas mala. Ima vremena za dijetu i skidanje kg.




Mali zeka -> RE: UN DIJETA (10.4.2014 18:07:34)

Hvala Zeksi, a tebi svaka cast na uspehu[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>