RE: Hemoroidi (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


vonavoj -> RE: Hemoroidi (28.4.2018 9:57:59)

Rosita,flogocid je zakon!




MimaKos -> RE: Hemoroidi (28.4.2018 10:01:41)

Ja sam ih imala i pre trudnoce, i u trudnoci a nazalost i posle porodjaja, pomogla mi Faktu mast najvise




Rosita -> RE: Hemoroidi (28.4.2018 10:05:04)

Von, al to može samo spolja[sm=zmeden.gif]
Krvarenja iz želuca sam imala i znam da je tu crna stolica, pa to nadam se nije. A imam i peckanje i bol pri stolici dole.




vonavoj -> RE: Hemoroidi (28.4.2018 10:08:08)

Znam,ide spolja..ali mackaj na smenu..ja sam ih dobila na porodjaju..kao nagradu![sm=smiley19.gif]




mama Jo -> RE: Hemoroidi (28.4.2018 10:13:29)

Joj ja ih, sva sreca, nemam...
Ali znam koliko se moja mama muci...




MimaKos -> RE: Hemoroidi (28.4.2018 23:36:45)

Ima i ona Mast protiv hwmoroida takonse zove , zelena, ona moze i unutra, kao i Faktu




mama Jo -> RE: Hemoroidi (29.4.2018 3:32:24)

Moja mama je narucivala neke kreme sto neki travari prave.




MimaKos -> RE: Hemoroidi (29.4.2018 4:37:56)

I ova Mast protiv hemoroida je skroz na biljnoj bazi, sa nevenom.




crnka21 -> RE: Hemoroidi (11.5.2018 12:21:55)

Ne znam da li na ovoj temi ima ikoga, al hajde da pokusam...
Imam problem sa hemoroidima unutrasnjim i spoljasnjim godinama, isla sam na sve moguce pregleda i zAsigurno su unutrasnji hem. koji mi zagorcavaju zivot ovih 6 godina, nazalost dosli su do 3 stepena, pa ih moram vracati nakon svake nuzde a ponekad i ispadnu nakog dugih setnji, htela sam ih se resiti ove zime na privatno zakazanoj operaciji, ali su me tooooliko poplasili ljudi koji su bili na operaciji da sam odustala, inace krvare takodje....
Da mucenje bude jos zanimljivije, neplanirano zatrudnim i sad boga pitaj sta da radim, em sto se tice porodjaja em sto se tice krvarenja, posto dosta lekova koje sam koristila za smirivanje problema, ne sme u trudnoci ili ne znam dal sme... A VERUJTE MI SVE SAM PROBALA I NISTA NIJE POMOGLO DA NESTANU(brdjanska mast, mast od nevena, pavloviceva mast, cinkova mast, i jos neke razne prirodne masti, faktu, cikatridin i mast i cepici, phelbodia, nutri bulet za kasastu ishranu, mnogo vode, stalna higijena, mlaka voda, sedenje u lavoru, lezanje i setanje bez sedenja i stajanja sedenje na wc solji po 15sekundi...ma vise neznam ni sama sta sve ) tako da mi verovatno ne gine carski rez... Ali moje pitanje je da li neko zna da li se ista od cepica i phelbodia moze koristiti u trudnoci da ne steti plodu? Ja sam u 5 mesecu trudnoce... Nadam se da ce se neka trudnica javiti sa bar slicnim problemo, posto nisam nasla jos neku lujku kao sto sam ja, od ovih sto im iskoci kvrzica ili jedan otekne pa se smiri posle par mazanja nema pomoci, da barem imam takav problem pevala bih... Izvinite na poduzem postu[sm=smiley19.gif]




Rosita -> RE: Hemoroidi (11.5.2018 13:10:39)

Draga, pošto te toliko muči, popričaj lepo sa dr. Ginekologom pa i specijalistom ako trebs. Ja mislim da faktu može. I biljne stvari




Duškić -> RE: Hemoroidi (11.5.2018 13:14:17)

Zabranjeno je ovde da pisem da reklamiram ljude, moja seka koristi neke prirodne meleme i zadovoljna je jako. Mogu da ti napisem u inbox .
Ja koristim njihpv melem za opekotine takodje i super je.




Maslacak15 -> RE: Hemoroidi (11.5.2018 13:14:43)

ne ginekolog Rosi, proktolog[sm=smiley36.gif] Iako je trudna. Ginekolozi o heoroidia nemaju blagog pojma....Ima cepica koji su OK ali s obzirom da si trudna bolje idi kod lekara. NArocito sto zvucic kao komplikovaniji slucaj....




Rosita -> RE: Hemoroidi (11.5.2018 13:20:54)

Da, najbolje proktolog. Mislila sam eto ginekolog zna da l sme npr . faktu. Ali da, ja isto mislim da bi morala kod specijaliste.




crnka21 -> RE: Hemoroidi (11.5.2018 13:48:58)

Rekla sam mom ginekologu za problem koj ima, cak sam joj donela izvestaje raznih hirurga i prokologa kao i specijaliste u Bolnici Ana Life kod kojih sam trebala srediti problem 😂, zena me je gledala bledo, i samo sto mi nije rekla, ja ne znam sta da ti kazem 😂😂🤣😂... Zakazacu kod proktologa, al ako bilo ko ima iskustva sa 3 stepenom i krvarenjem i sta su radile na porodjaju, pisite u inbox ili na sajtu sve jedno...




Anck Su Nmaun -> RE: Hemoroidi (1.7.2018 12:44:44)

Mm muku muci s njima. Ja ne, jednom u 1000 godina. I juce pocne da me boli [sm=smiley13.gif] bas sam nervozna




Rosita -> RE: Hemoroidi (1.7.2018 12:57:32)

Flogocid, anck.




Anck Su Nmaun -> RE: Hemoroidi (2.7.2018 15:31:35)

Uzela...nadam se.da.ce pomoci jer.sam danas izgorela od muke na poslu.




Maraj -> RE: Hemoroidi (2.7.2018 15:34:26)

Ja za sad samo u trudnoci muku mucim s njima
Mm isto cesto




Anck Su Nmaun -> RE: Hemoroidi (2.7.2018 15:45:29)

Ma ovo je uzas




Maraj -> RE: Hemoroidi (2.7.2018 15:47:19)

Ja u prvoj trudnoci imala zatvor i dobih hemoroide. Sad u drugoj trudnoci dijareje i opet hemoroidi....[sm=smiley13.gif]




jance -> RE: Hemoroidi (11.1.2019 15:15:20)

Imala sam ih u trudnoci ali samo unutrasnje. Posle porodjaja sam naravno dobila spoljasnje, ukupno 4kom, od toga 3kom velicine palca i jedan mali prikljesteni koji valjda najvise boli. Nisam mogla da sedim tacno 2 nedelje! A imala sam samo jedan sav posle porodjaja, realno sam mogla da sedim vec u porodilistu.Mazala sam Faktu, potrosila za 4 dana, ko da nista mazala nisam. Onda sam presla na Hepatrombin H, radi posao ali jako sporo. Ukombinovala sam ga sa nekim zelenim gelom na bazi aloje koji mi nije resavao stvar ali me barem nije bolelo.Evo i dalje placem kad god pomislim da moram u wc ali se polako smanjuju. 17 dana od porodjaja i dva velika i onaj jedan mali najbolniji su dalje tu. Sledece se neckam da li da uzmem  Avarikon ili Flogocid. Hepatrombin sam potrosila i volela bih da uzmem nesto sto ce pomoci makar malo brze... 




jance -> RE: Hemoroidi (17.1.2019 16:14:18)

Malko se sama dopisujem sa sobom na ovoj temi ali ko bude citao kasnije, moram da javim : Ziveo Flogocid!!!!Uzela sam ga u petak, evo ostala jos dva mala hemoroida i ne bole uopste. Nadam se da ce se skroz povuci do sledece nedelje. A i na wc kad idem je mnooogo lakse. Kud ga nisam ranije kupila... 




Ana RR -> RE: Hemoroidi (17.1.2019 16:34:48)

Flogocid je extra za svašta.




Rosita -> RE: Hemoroidi (17.1.2019 17:28:48)

Slažem se. Flogocid je zakon.




Sanidej -> RE: Hemoroidi (23.2.2019 17:12:16)

Ishrana je kljuc, puno supe, vode, masti imaju ogranicenu moc




Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>