RE: Hemoroidi (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj

Poruka

BubaBubica -> RE: Hemoroidi (23.2.2019 17:17:03)

Ja sam pre druge ili treće trudnoće dobila sa foruma Avarikon vlažne maramice za hemoroide, toliko mi je olakšalo period posle porođaja iako nisam imala većih problema sa hemoridima ali taj osećaj posle porođaja mi je baš donelo olakšanje. Sad planiram opet da ih uzmem za porodilište. Flogocid stavljam na spisak ako mi ne daj Bože zatreba. 

vonavoj -> RE: Hemoroidi (23.2.2019 18:07:31)

Flogocid obavezno u bolnicu,i prvo pranje posle porodjaja i odmah mazanje..hahaha..

dejana007 -> RE: Hemoroidi (24.2.2019 1:05:13)

Devojke ja poludeh. Evo ne mogu oka sklopiti. Izasli mi hemoroidi. Uzasno upaljeni i bolni. Ne znam gde bijem. Pored toga sto me sili (imam unutrasnje i spoljasnje konce) i pored bola u kicmi i stomaku, ovaj bol od hemoroida najgori cini mi se. Stavljala 2x factu mast ali za sad boli. Citala po netu za ravinol da se naprska na gazu pa stavi.... mozda malo rashladi...

MimaKos -> RE: Hemoroidi (21.7.2019 19:27:36)

Imala ih oba pita jos u porodilistu, uzas jedan kako boli, najvise mi je pomogla Mast protiv hemoroida (bas se tako zove)

Anoniman -> RE: Hemoroidi (12.12.2019 19:50:49)

Uzas blagi i tiha jeza :(

flamingos -> RE: Hemoroidi (13.12.2019 13:01:30)

Meni nema spasa sem-noža😀Spoljašnje imam,hirurg mi reče da se ne zamlaćujem kremama,lekovima,čajevima-samo operacija😀.A inače-nema šta nisam probala

Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]