RE: Hemoroidi (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


ivannna -> RE: Hemoroidi (6.1.2017 8:41:00)

od drugarice koja ima druga koji je gej sam saznala za mast hemor M ,kazu da je odlicna




krin 40 -> RE: Hemoroidi (11.5.2017 18:52:15)

Pre tri dana sam ih dobila u 37 nedelji trudnoće prvi put u životu[sm=smiley13.gif].Izašao je jedan veći spoljni.Ne krvari ali je neprijatno.Koristim od juče faktu
mast.Medjutim malopre sam bila kod mog ginekologa na pregledu.
Rekao mi je da jako loše izgleda,da je "uklješten i modar"(šta god to značilo) i da sutra odem kod hirurga[sm=zmeden.gif]I sad sam izbezumljena..jel neko imao sličan?Šta radi hirurg sa tim?




IvanaSK RR -> RE: Hemoroidi (12.5.2017 7:50:51)

O, Krin, bas ti je to trebalo pred kraj trudnoće [sm=smiley13.gif]
Ne znam nista o tome, nadam se da nije nista komplikovano. Javi sta kaze hirurg.




Zemunka85 -> RE: Hemoroidi (12.5.2017 9:03:42)

Jaoj Krin, tek sada sve citam.
Bas mi je zao [sm=smiley19.gif]
Ja sam ih prvi put u zivotu dobila posle porodjaja, bili su ooogromni i bolni, ali nisu bili "kriticni".

Zaista ne znam, kako ti se to tako brzo "zakomplikovalo", niti koliko to utice na porodjaj, ali nas kum je to privatno skoro operisao (1600e), on je imao 4stupanj (ili 5, zaboravila sam), bili su kao pola sake, bukvalno - kako on prica, ali su i trombozirali. Ono sto je ovde bitno je da on to vuce 10god i zapusteno je. Tako da, msm da ce kod tebe to lako da se resi, ipak je sveze, a nzm ima li to veze sa porodjajem?

Da sve bude ok [sm=smiley31.gif]




vocicana -> RE: Hemoroidi (12.5.2017 9:10:17)

Krin, samo Faktu mazi, ako mozes malo i kantarionovog ulja stavljaj na njega uvece nakon toalete, nista drugo ne mozes da radis sada. Moze da se desi da od napona izleti jos koji, ali resice se, kada se porodis, msm da ce ti mozda ukljuciti malo Phlebodia-e, ali tek nakon porodjaja. Gledaj da jedes kasastro, corbasto, ne bi li olaksala praznjenje, da ga ne provociras jos vise, jedi voce, da razbije fekalne mase, da ga to ne iritira jos vise. Jako neprijatno.




krin 40 -> RE: Hemoroidi (12.5.2017 12:20:19)

Hvala žene.Idem u ponedeljak pa ću vam reći šta kaže.Ne da je neprijatno već je odvratno.Tuširam se pisle svakog odlaska u toalet.Mažem Voći faktu.I ja mislim da do porodjaja nema tu šta da se radi.
Nadam se povlačenju jer ja ovo u životu imala nisam.




vonavoj -> RE: Hemoroidi (12.5.2017 17:06:30)

Ja cu opet po ko zna koji put da napisem..FLOGOCID jje zakon za hemoroide[sm=bravo.gif]




emicaa -> RE: Hemoroidi (12.5.2017 18:06:28)

Krin znam da ih hirurg nekako podvezuje aöi ne vjerujem da ce tebi to sad radit.
Javi sta kaze.




choopa choops -> RE: Hemoroidi (12.5.2017 22:01:30)

Krin i ja sam dobila hemoroiide u zadnjoj trudnoci, i to na porođaju ....zapravo kad sam rađala posteljicu![sm=hudicek1.gif] Nista meni nije pomagalo osim Faktu masti. Znaci poslije svake nuzde kupanje, i mazanje kremom. Sad je stanje puno bolje, povukli su se, ali cim jedem malo suvlju hranu, odmah mi se pojave [sm=smiley13.gif]

Javi sta kaze doktor [sm=smiley1.gif]




vocicana -> RE: Hemoroidi (13.5.2017 13:57:27)

Javi se krin, da eto vidis zaboravila sam na Flogocid, odlican je.
Javi se u svakom slucaju. Ljubimo vas.




krin 40 -> RE: Hemoroidi (15.5.2017 11:32:01)

Bila sam kod hirurga.Moj ginekolog je u pravu.Ovaj jedan spoljašnji ne moze da se "vrati unutra".Uklješten je.Treba da se uradi podvezivanje,nakon čega on otpadne a to mesto zaraste.Medjutim taj proces traje 2-3 nedelje i to mesto u tom periodu ne sme da se iritira a ja sam 38 nedelja.Tako da neće ništa da radi dok se ne porodim a posle porodjaja kada se dole sve smiri da dodjem.Do tada isto tretiranje kao što već radim.Visok nivo higijene i faktu mast.Naravno da može da se desi da na porodjaju"ispadne" još neki.Sve u svemu užas.Mene to sve ,na sreću,ne boli i ne krvari.Hvala Bogu.Jedino je neprijatno i stolica mi je jezivo crna☹😡




Ana RR -> RE: Hemoroidi (15.5.2017 13:50:26)

Krin, izguglaj na netu Komprese za hemoroide, odlična stvar.




IvanaSK RR -> RE: Hemoroidi (15.5.2017 14:16:42)

Krin, dobro je da ne boli, makar to.
Sto se tice boje stolice moguce da je i od gvozdja, ako pijes.




krin 40 -> RE: Hemoroidi (15.5.2017 15:29:45)

Ana sad ću da guglam😃 Ivana možda si u pravu.Počela sam pre tri dana da pijem HEFEROL.Da nije od njega?Dok sam pila eko fe bila je normalna.




Anck Su Nmaun -> RE: Hemoroidi (15.5.2017 16:39:52)

Ma draga od gvozdja sigurno u meni uvek bude od gvozdja.




IvanaSK RR -> RE: Hemoroidi (15.5.2017 16:54:45)

Jeste, Krin, i meni je tako bilo i sa Heferolom i sa Tothemom.
Nadam se da ces to sto lakse srediti i da nece biti novih tokom porodjaja.




krin 40 -> RE: Hemoroidi (15.5.2017 17:24:30)

Ma samo da se porodim više.38 nedelja,41 godina,pešačim,vozim,uz stepenice,niz stepenice i ništa.Zatvorena ko čepom😈Dobro je da je od gvoždja.Bas je bzv




choopa choops -> RE: Hemoroidi (16.5.2017 0:24:29)

Sto posto od gvozđa je stolica takva.

Srećom da te ne boli! [sm=bravo.gif] Kad se porodis rijesi se i te muke i uzivaj [sm=smiley1.gif]




vocicana -> RE: Hemoroidi (16.5.2017 9:32:16)

Odlicne vesti. Kada rodis Dusana, sve ces resiti, sklerozacija nije strasna, samo da ne izadje novi. Super Krin!!!




krin 40 -> RE: Hemoroidi (2.8.2017 11:24:48)

Srećom kod hirurga nisam morala.Posle porodjaja zlo se vratilo unutra.A unutrašnji su me tek sada skroz(nadam se) napustili.😃




Sarav -> RE: Hemoroidi (2.8.2017 11:28:12)

Jesi li se prirodno porodila? Meni na oba porođaja izašli hemoroidi haos, a između ništa. Mesec dana mi je trebalo da se povuku sad. Inače oba puta sam se prirodno porodila




krin 40 -> RE: Hemoroidi (2.8.2017 11:32:10)

Pisala sam gore.Meni se pojavili u devetom.Sad prvi put.




emicaa -> RE: Hemoroidi (2.8.2017 16:38:10)

Krin dobro je.Ja se nadam da te vise nece mucit.




Srecko47E -> RE: Hemoroidi (22.2.2018 0:25:54)

Meni su se pojavili oko osmog meseca.Muce me i dan dana.
Nema sta nisam probala




Rosita -> RE: Hemoroidi (28.4.2018 9:56:40)

Evo mene i ovde. Peckanje, bol nakon stolice i zadnja 2 dana posle stolice malo krvi. Valjda je to. Nije mi svejedno jer ja sa želucem imam problema, alo ne ide mi se na glupave preglede. Videću da probađ faktu. Za 1 spoljni unam a da l ih ima i unutra, verovatno.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>