RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


Olga75 -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (12.7.2012 22:23:07)

mi smo skromno isli na : Palic , Letenku , Cardak , Deliblatsku pescaru [sm=smiley36.gif] i to je bilo nedelju dana ono spavaone , nas 10 - 15 u jednoj , kupatilo i wc mislim par komada na nas 40 , menza i tako
sta ti je napredak [sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (12.7.2012 22:27:13)

Mi smo bili na Letenci i Tari... Imali smo i jednu pesmicu, ček' da li ću se setiti [sm=smiley36.gif]:

"...ja u travi, a u travi mravi
grizu mravi, grizu i komarci.
Na Letenci neka nova moda-
za doručak hleb i slana voda.
A za ručak neki pasulj fini
xxxxxxx (ne znam kako ide ovaj stih, ali rimovali smo sa "svinji" [sm=jezicek.gif] )
Za užinu kolačići, meki kao kamenčići.
Za večeru rog od jarca
i rebarca od komarca!" [sm=jezicek.gif]

Imali smo samo 10 godina [sm=smiley1.gif]




blackmagic -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (12.7.2012 22:54:41)

Jeste skupo..slazem se sa vama potpuno..ali sta ces....zalosno je ne pustiti ga da ide...od te cifre ima i uciteljica dnevnice...tako sam cula...




Olga75 -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (12.7.2012 22:57:31)

naravno da treba da idu u tu skolu u prirodi
ali je zalosno sto je tolika cena i ne mogu svi to ni da priuste [sm=smiley13.gif] nekada je " siromasnim " djacima to bilo solidarno placeno a sada se to sigurno ne radi




blackmagic -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (12.7.2012 23:08:02)

Pa kao ima jedan gratis...ali nemam pojma kome to pripadne...uopste se to ne spominje...kazu da to jedno gratis moze da se podeli na vise dece..kao da manje plate...




Anoniman -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (13.7.2012 16:06:37)

Nama su oteli 20000 + 3500 za dzeparac i rucak za taj dan - Isli su na Rudnik , bila je kisa sve vreme , Aki bolestan , sta da kazem[sm=smiley36.gif]
A prosle godine mislim da je bio samo manji dzeparac [sm=smiley36.gif]




caca81 -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (16.2.2013 13:09:56)

maj 2013. Kopaonik, 7 dana, navodno de lux konaci, 22000din u 9 rata.




boba 11 -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (17.2.2013 9:36:54)

ajoj sta me ceka iduce godine sreca prvaci ne idu ali u drugom je ove godine bilo 17000 valda se ide u sokobanju-nisam obracala posebno paznju.Inace ove dnevnice za ucitelje su kod nas 500 din po detetu,a na svakih 15-toro dece jedno je gratis.Imamo neku agenciju Elit-tours kazu da su njima zadovoljni i da su imali samo dobro iskustvo,cak je ona na savetu roditelja-vlasnica agencije jedina dosla kad smo glasali za eksukzije,pa je otisla kad je videla da je jedina[sm=zmeden.gif]




mama kukunka -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (17.2.2013 23:55:19)

KOd nas savet roditelja izglasao 150 din dnevnicu za ucitelje...i oni odlepili..mada, kad se preracuna oni dobiju 150x8danaxnpr20 dece, recimo oko 24000. Ne znam da li jos imaju dnevice za sluzbei put-to placa skola (oko 2000din /dan).. uopste nije malo para u danasnjim uslovima...i naravno, ubedili su roditelje na roditeljskim sastancima da je smestaj na zlatiboru bez veze, da to nije odmaraliste.. A direktorka je kreten, pa je tender raspisala u decembru..i sve ponude bile bezveze..nije mi jasno zasto sva deca ne idu u centar decijih letovalista (Tara, Bukulja, Goc) em je jeftinije ,a [ravljeno je za decu..




Figaro88 -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (5.11.2015 18:04:58)

Mi smo danas dobili ponudu za Rudnik.Ide se u januaru.Ima li neko iskustva sa decijim odmaralistem grada Beograda tamo?Andrea jedan dan hoce,sledeci nece da ide,a mi smo prilicno pogubljeni [sm=smiley1.gif]




Tiziana -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (5.11.2015 19:30:05)

Figaro moj sin je svuda bio sem na Rudniku,ali je sin mig brata bio tamo i bilo mu je super.
Cini mi se da su nama dwca crsnjaci,predskolci?
Moj sin ce sad 5ti put na rekreativnu.prvi put je isao sa 3,5god i uvek je bilo super.nije plakao za nama,uzivao je.cerka he sad napunila 4 i sad ce u decembru prvi put na rekreativnu.isla je na hednodnevne izlete na Suplju Stenu,ali nikad na 7 dana.




lesica -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (5.11.2015 20:58:05)

Pošto je reč o predškolskom uzrastu, prebacila sam postove u odgovarajuću temu KLIK




Olga75 -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (29.11.2018 9:11:06)

Ne znam da li je odgovarajuća tema pošto ima i škola u prirodi, ni na jednoj se ne piše pa ću ovde.
Da li je nečije čedo bilo u Stanišincima? Zvercica u maju ide tamo na rekreativnu, to je bila jedina ponuda na tenderu za Goč pa bih volela iz prve ruke da čujem iskustva, ono objekat, hrana, voda, rekreatori, animatori...
Pliz ako neko zna
hvala [sm=smiley31.gif]




Olga75 -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (1.12.2018 14:36:59)

Znači niko ne zna nekog ko zna nekog da zna nekog da mu je dete bilo u Stanišincima[sm=smiley13.gif]
okej, hvala u svakom slučaju [sm=smiley1.gif]




lesica -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (1.12.2018 15:01:36)

Oldži, Lenka je bila sa vrtićkim drugarima.
7 dana ludog i nezaboravnog provoda, hrana odlična, animacija odlična, apsolutno ceo dan su imali neku akciju i zanimaciju.
Toplo, ušuškano...





Olga75 -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (1.12.2018 15:30:14)

Hvala Lesice [sm=smiley31.gif]
Znači objekat je po PeEsu, animatori profesionalni a klopa?
Moram da se raspitujem, znate da volim sve da znam




lesica -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (1.12.2018 16:02:09)

Klopa im je isto bila dobra, bilo je tu i domaćinske i ove moderne, u smislu imaju žurku pa tu padne pica, pa imaju druženje oko logorske vatre pa tu sami na štapovima "peku" viršle za hot dogove.
Uredno su imali 3 obroka i 2 užine plus ovo dodatno uz aktivnosti.

E sad, da li ima razlike između škole i vrtića... Mada ne verujem, obzirom na to da su Stanišići u okviru sistema dečijih letovališta, tj pod ingerencijom bg gradskog sekretarijata, sve se isto u Bg-u obezbeđuje kao za sve opštinske predškolske ustanove. I ima doktora gore.




Sanidej -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (25.2.2019 16:29:08)

Pamtim prvu rekreativnu u Mitrovcu na Tari..mene su roditelji svuda puštali, ja sam nekako u grču kad su ta putovanja u pitanju.




Olga75 -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (13.3.2019 18:24:18)

Joj kako se nama škola u prirodi bliži [sm=smiley29.gif]
Imam sad novi problem, kakvo će biti vreme. Idu krajem marta tj 29. da li da spremam ful zimsku garderobu ili da ubacim i nešto tanje i kraće- Eto pametna nisam [sm=smiley13.gif]




vonavoj -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (13.3.2019 18:59:23)

Olga,i moja T ide 29.3.na Divcibare.bogami ja cu sve zimsko da spremam..ne verujem da ce biti snega,ali ce biti hladno 




Olga75 -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (13.3.2019 19:05:05)

Von, onda zajedno da šmrcamo ovde na temi [sm=smiley36.gif] jer ja sam u panici
ja sam već mislila zimsku jaknu ali posle ovog roditeljskog ajde i onu vetrovku i perjani prsluk i džins jaknu i dvoje patika i čizmice i samo za to mi treba jedan kofer. Živa nisam al još ne pratim vremensku, kao ima kade da ne požurim.
Ufff!
Ja sam bre imala čizme, kaputić i jaknu i papuče za unutra.
Volim spiskove al ovaj me izluđuje. Em smo dobili obavezne stvari, em ono što Zver misli, em ono što ja smatram potrebnim. Ludilo [sm=smiley13.gif]




vonavoj -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (13.3.2019 19:09:59)

Mi imamo u ponedeljak roditeljski..Ja cu "samo" zimsku jaknu,prolecnu,mislim da je prsluk suvisan,nije bas toliko toplo. Tamo je visina,duva..Jedne zimske cizme,patike i kontala sam mozda i gumene cizme.I obavezno hulahopke za svaki dan,nekako mi zima ide od nogu..




Sanidej -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (14.3.2019 14:12:44)

Kod nas o OS se vise ne organizuju rekreativne..izgleda da to zavisi id skole tj. direktora.




vonavoj -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (19.3.2019 13:38:26)

Olga,sta pakujes?Nasa uciteljica je legenda hahha..napisala 2 para trenerkica..za 7 dana..Kaze sve staro,nemojte kupovati,pa deca ne znaju cije je..idemo u prirodu,moze da se pocepa.Ja cu i hulahopkice i carapice.Napravicu joj kombinacije po danima,gledam vremensku prognozu,pa cu tako..a nosi samo.zimsku jaknu.




Olga75 -> RE: Rekreativna nastava pod znakom pitanja (19.3.2019 13:53:09)

Jaoj Von, gde me nađe [sm=smiley36.gif]
Znaš šta, spakovaću: 8 gaća ( za svaki slučaj), tri potkošuljice, tri para hulahopkica, nešto zoknica ( ne znam koliko), farmerke, jedno 3-4 donja dela trenerke, jedne deblje i jedne tanje helankice, dve majičice kratkih rukava, dve pižame, jedan debeli duks, dva tanja duksa i dve majice dugih rukava ali onako prolećne. Razmišljam o donjem delu skafandera a učiteljica me ubeđuje da nema potreba tako da razmišljam o tome. Razmišljam i o bade mantilu, kao šta će joj ali možda zatreba. Zavisi od vremena za jakne. Da li će ići u onoj debljoj sa kapoljačom ili u džins i prsluku.
Zabagovala sam kod broja peškira jer ona kod kuće bude u stanju dva da poprlja.
Eto moj početak.
Kažem matorom kad napunim drugi kofer- skloni me i stavi šta ti misliš da joj treba.
Još tamo planiraju maskenbal, pa kao neku masku da pošaljemo [sm=smiley29.gif]
To još nije u razmišljanju jer tiltujem oko onih raznih lekova što bi trebalo za nedajbože da stavim.
Ludnica je kod mene.
Šta ti draga stavljaš, da se uporedimo [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>