|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
5.11.2015 20:56:48   
lesica

IZVORNA PORUKA: Figaro88

Mi smo danas dobili ponudu za Rudnik.Ide se u januaru.Ima li neko iskustva sa decijim odmaralistem grada Beograda tamo?Andrea jedan dan hoce,sledeci nece da ide,a mi smo prilicno pogubljeni user posted image



IZVORNA PORUKA: Tiziana

Figaro moj sin je svuda bio sem na Rudniku,ali je sin mig brata bio tamo i bilo mu je super.
Cini mi se da su nama dwca crsnjaci,predskolci?
Moj sin ce sad 5ti put na rekreativnu.prvi put je isao sa 3,5god i uvek je bilo super.nije plakao za nama,uzivao je.cerka he sad napunila 4 i sad ce u decembru prvi put na rekreativnu.isla je na hednodnevne izlete na Suplju Stenu,ali nikad na 7 dana.




_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
5.11.2015 21:37:23   
Figaro88
Jesu.Ide se sedam dana,a ona nigde nije ostala duze od dva uz obavezno plakanje pred spavanje user posted image To je super,dobro je za njih,da se osamostale,druzenje.Ja i mm smo uplaseni,valjda zato sto je prvi put.Jel im pomazu vaspitacice oko kupanja,spremanja?

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
5.11.2015 23:26:11   
madre
figaro, skroz te razumem i vise od toga! bogi se od nas nije odvojio nikada na vise od jedne veceri i to samo i jedino kod mog tate! jako je vezan za mene. nije cak ni neki obozavatelj vrtica! ali eto, prijavili smo ga, jer je par puta rekao da bi isao, a par puta da nikako ne bi... ima vremena do februara-oni tada idu. a i u grupi mu je najbolji drug, pa to sve mozda i prodje kako treba.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
6.11.2015 9:04:38   
Figaro88
Jooj,sto su stariji sve mi se cini da je najlakse bilo kad su se tek rodili user posted image Andrea definitivno ide,ponovili smo joj jutros sve,pogledali smo smestaj na internetu, izgleda ok.Samo jos mi mame da prezivimo prvi put,sledeci ce nadam se biti lakse user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
6.11.2015 9:17:53   
lesica
Hajde, hajde! Malo poverenja u decu! Njima treba to odvajanje više nego išta. Fakat da će im biti sjajno, a nas ko pita.
Mi u decembru šaljemo veliku šćer na zimovanje, i ja uopšte nemam problem. Bilo je pitanje - je l želiš da ideš na zimovanje sa drugarima i vaspitačicama, bez mame i tate sedam dana? Hoću, želim! I tu se sva polemika završila.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
6.11.2015 9:24:22   
Tiziana
Figaro bude njima super, veruj mi.
Sve im vaspitacice tamo pomazu,svako vece ce imati zanimaciju, da li je maskembal,revija frizura, igranka,neko takmicenje, u svakom sl imaju pun program ceo dan.
Ti se neces cuti sa njom nego ces svako vece zvati vaspitace da ti kazu sta su radili,gde su bili itd.
Prvi put je najteze. Secam se da mi se srce steglo kad je L kretao,a fakat bio je malen. Ali kad to prebrodis, svaki sledeci je sve laksi.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
9.11.2015 11:22:27   
Figaro88
Prijavili smo je,nadam se da ce se lepo zabaviti,kaze da jedva ceka user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
9.11.2015 14:22:13   
madre
ma ja kada bih bila sigurna da on to zeli, ne bih brinula uopste.... samo me to muci, sto on niti je ljubitelj vrtica niti zeli da spava kod baba i deda... i mi smo njega prijavili i stvarno se nadam da ce uzivatiuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
9.12.2015 18:26:15   
lesica
Moja šćer velika je danas lepo otputovala na zimovanje.
Joooj da ste samo videle radosti i uzbuđenja kada su uleteli u autobus, posedali, pa još dabldeker, pa svi gore. Ma nisu stigli ni da se ispozdravljaju sa roditeljima od uzbuđenja.

Putovali su duže od planiranog zbog magle, ali su lepo stigli, imaju sneg.

A ja sam bila kao na iglama dok se vaspitačica nije javila.


Uglavnom, čudno mi je,vrlo čudno, ali trudim se da se ne opterećujem... mada sve bih dala da mogu da se pretvorim u muvu i da vidim šta rade.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
9.12.2015 18:29:05   
choopa choops
user posted image Bravo za veliku curu. A pretpostavljam da će tek noćas da ti bude čudno. Ma bitno da je njima super user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
9.12.2015 18:36:11   
lesica
Ćuti, tek posle 22h treba da se čujemo svi sa vaspitačicom.
I daaa, čudno mi je nekako, zapravo ne mogu ni da definišem osećaj, onako pomešano - ponosna sam na nju, uzbuđena još uvek kao što sam jutros bila, užasno radoznala, a opet tu je i onaj neki crvić brige koga pokušavam da potisnem ( je l joj toplo, je l suva, da nije tužna...) suludo ali..

uglavnom, volela bih da mogu da se telepromtujemuser posted image pa da izvidim

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
9.12.2015 18:42:27   
choopa choops
user posted image Mogu da zamislim user posted image
Koliko ostaju? I kako ste se dogovorili da se čujete sa njima ili samo sa učiteljicom? Koliko puta dnevno?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
9.12.2015 18:46:11   
lesica
7 dana, sledeće srede se vraćaju.
Čujemo se samo sa vaspitačicom, ako procene da se dete neće rastužiti i rasplakati daće nam i njih da čujemo.

I da vam kažem iskreno, mislila sam da ću biti potpuno cool, međutim user posted image
No, i dalje mislim da je ovo najsjajnija odluka, a i videla sam jutros koliko je srećna i veeelika user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
9.12.2015 20:34:09   
choopa choops
Da, da svi se mi tako nekad "precjenimo" user posted image Ja sam shvatila da kad su djeca u pitanju sve je moguće i da nikad neće biti ono: E vala ne bih ja tako reagovala, uradila, rekla...Očekujte neočekivano user posted image

Zato i pitam jer znam da i mi kad smo išli nisi mogao da se čuješ sa roditeljima, a znam da su neku djecu nedavno pustali, ali da to nije bila dobra odluka...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
25.12.2015 19:42:47   
Figaro88
Lesice bravo za devojcicu user posted image I Andrea je uzbudjena,raduje se,ja sam pred njom opustena a kad smo ja i mm sami ondaaa haos user posted image Mislim da cu crci tih nedelju dana.Prekljuce je bio roditeljski,prosla grupa se lepo provela,pored vaspitaca su imali i osoblje koje ih je pazilo,doktora,hrana je bila super,bas su zadovoljni.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
26.12.2015 0:05:29   
Azra_
Jao, ja bih verovatno iznajmila sobu u istom hotelu, maskirala se u nekog čiku ili baku, šta već i motrila šta se dešava. user posted image Šalim se, ali svakako da bih se pojela od radoznalosti i brige tih 7 dana. Odrastaju, ne možemo to zaustaviti, moram naučiti još mnogo toga.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
26.12.2015 9:10:29   
Figaro88
Mm nije bio za to da ide,sad nece uopste da prica o tome,kaze cim mu neko pomene rekreativnu njemu nije dobro user posted image Ne mozemo ih vecno drzati samo uz sebe,mada ja malo preterujem,i cetiri sata u vrticu mi se nekad cine predukacko user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
26.12.2015 9:13:34   
cockic
Meni je sin trenutno na ekskurziji na Gocu i ako sam rekla da na zimovanje necu ga slati.predomislili smo seuser posted image njegov osmeh mi govori da mu je lepo i da je srecan.slike dobijamo svakodnevno.pricali smo,sam kaze da mu je lepo.tako da vredi svaki dinar.ovo mu je druga ekskurzija.
Meni je prvi put bilo teze.sad mi je malo lakseuser posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
29.12.2015 15:55:33   
Figaro88
Cockic super user posted image I meni je lakse kad procitam ovako pozitivna iskustva.Jos samo da predjem preko toga sto sama moram da je ispratim,mm radi prvu,uzas user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
29.12.2015 23:49:25   
Azra_
Figaro, držim ti palčeve. Verujem da nećeš ni stići da se pozdraviš, odjuriće čim ugleda ekipu. ;-)

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
30.12.2015 10:29:42   
jovana jojo
Mi još nismo bili na ekskurziji,ne zato što nismo hteli nego ovde nisam ni čula da ih organizuju u vrtiću.A ja mislim da je to divno iskustvo za decu i njihovu socijalizaciju

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
21.1.2016 9:20:54   
Figaro88
Andrea se juce vratila sa rekreativne.Kaze da joj je bilo super,pao je sneg tako da su se kliskali,isli u setnje,vodili su ih da vide sve sto je zanimljivo na Rudniku.Posto dva dana nisu mogli u setnju popodne isli su na toplu cokoladu i palacinke.Hrana im je bila bas raznovrsna.Jedino sto su joj usne ispucale na lijnije do krvi,ne znam sto ih nisu podsecali ili im dali nesto da mazu,a poslala sam pantenol i labelo.I sva je u modricama,iz drugog predskolskog jedan decak ih je sve udarao i grebao,ona se branila a mogu da zamislim ove sitnije i mirnije.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
21.1.2016 11:02:41   
gagana83
E zene svaka vam cast!
Kod nas u grupi mislim da se niko nije prijavio za sedmodnevnu ekskurziju. Cak i da su se prijavili, ja mislim da Unu ne bih slala. Mm jeste za to, ali ja...

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
21.1.2016 11:30:13   
lesica
Ja nikako da ispišem kako je prošlo user posted image


Kratko i jasno - sjajno!

Toliko im je bilo lepo, toliko im je svaki dan bio ispunjen da ja nemam reči. Na kraju smo se vsakodnevno čuli, i šta da vam kažem kada moja ćerana nije imala vremena da priča samnom. Po povratku je samo o tome pričala danima. Mi smo dobili disk sa skoro 1000 fotki, snimaka, upakovanih kolaž snimaka svog deteta. Bukvalno su bili paženi i maženi non stop. Dobili su neke silne diplome i nagrade user posted image , doneli suvenirčiće.
I još jedno oduševljenje - ceo kofer je u povratku pod konac bio upakovan, sa tačno obeleženim šta je čisto šta prljavo.

Sve u svemu, moje veliko ZA ekskurziju u tom predškolskom periodu, njima znači pre svega. A moja šćer već planira kako će opet kada bude bilo prilike.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Ekskurzija u predškolskom uzrastu
21.1.2016 12:10:49   
gagana83

To je organozacija!
Mnogo zavisi od vaspitacice. Nama se promenila vaspitacica, stara je bila divna, deca su je obozavala, plakali su kad je odlazila user posted image
Sa njom bih je mozda i poslala.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here