writing-img

Časopisi za decu

clock-img

20.07.2010, 18:01

clock-img

Anoniman

Od nedavno kupujemo dečiji časopis "Dečije carstvo", koji izlazi jednom mesečno.

Uvek u njemu ima predstavljeno 6 životinja (uz textić ide fotografija i crtež životinje), ima "pronađi razlike", ima lavirint, ima da se broji, svaki broj predstavlja po jedno slovo, učeći dete da ga napiše, te da posle pronalazi slovo u rečima, ima uvek nešto kreativno da se pravi (od kolaža, ili varijanta "Iseci i slepi"), ima da se boji, ima o likovima iz crtaća, i ima uvek neka priča (bila je Zlatokosa, sada su Guliverova putovanja, u obliku stripa). Onda je bilo "Na osnovu slika sastavi priču", pa poveži predmete i bića.

Luki lepo drži pažnju u kontinuitetu nekih 45min, nakon toga ne. Onda ostavimo, pa sledeći dan opet.

Koji časopis vi kupujete svojoj deci?

clock-img

20.07.2010, 21:10

clock-img

Maya21

pencil-img

2923

Kupujemo KRCKA - za decu od 5 godina, ovo namerno pisem jer ima i za 3, Kreativnu Razmisljanku, Medenog Mecu, ima toga jos ali sad ne mogu da se setim... Uglavnom Maki prelista pa ako mu se svidja mi kupimo user posted image Dosta dugo mu drze paznju ti zadacici, nekad i vise od sat vremena, uvek se vracamo nekim starim zadacima i svaki put mu je zanimljivo user posted image

clock-img

05.08.2011, 14:40

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Medvjedić Winnie Pooh, Zabavnik, a dobili smo kao nagradu "malac radoznalac" i super jeuser posted image
To kod nas u Bih nemauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

05.08.2011, 14:43

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467

Mi smo pre neki dan kupili casopis Princeze zbog nekog prstenja koji su pukli odmah ali smo se lepo zabavljali dok smo trazili razlike,bojili user posted image

clock-img

27.12.2011, 19:03

clock-img

Anoniman

Drage moje, ako neko zna gde mogu da nadjem Krcka za decu preko 5 godina, novembar i decembar, hvala :)

clock-img

14.02.2018, 19:34

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Moja A odskoro cita HEJ! casopis za tinejdzere.Izlazi jednom mesecno i prilicno je zabavan i lep casopis.

clock-img

14.02.2018, 20:42

clock-img

MamaNecaVo

pencil-img

3652

Mame,Hej drugari je super casopis.
Ja uzimam sestrinom klincu (uzrast 4 do 6god).
Mada i za stariju decu.

clock-img

14.02.2018, 22:24

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Joj ja kad sam bila dete bio je popularan Mikijev zabavnik, koliko sam ga samo obozavala... cak sam jednom i izasla u njemu 😍
Je l' postoji jos uvek Mikijev, skroz sam zaboravila? ♥️

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

14.02.2018, 22:33

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Ima mali zabavnik. Ponekad ga uzmemo. Mama mi je slala neki Malo lane, ok je.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

14.02.2018, 22:44

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Da, jeste, sad se setih da sam par puta videla na kioscima Mali zabavnik... super, nisam ga nikada kupila, bas cu pogledati kakav je.
Inace moj brst (od 30 i kusur leta😊) svakog petka kupuje Politikin zabavnik, ima kolekciju 😊 za neko malo starije, radoznalo dete - milina prava 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

21.07.2019, 13:51

clock-img

MimaKos

pencil-img

6514

Mi smo.kupovali neke kao princeza casopise zbog zvrckica ili nakita, igracaka koji se dobija uz njih  :)

clock-img

14.11.2019, 15:46

clock-img

mama ivane

pencil-img

1902

Uzimamo preko skole deciji casopis Mali vitez 

PROČITAJ ISKUSTVA RODITELJA
image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image