cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

message-img

FAQ

writing-img

Šta uraditi kada neko vređa, psuje ili ne poštuje pravila foruma?

clock-img

23.08.2009, 22:15

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

Sve više nas ima na Ringeraji, pa se i sve češće dešava da se ne poštuju pravila foruma.

Ponekad uleti na forum novi korisnik, napravi haos i zauvek nestane, a nekad pukne film nekom od starih korisnika, pa počne da psuje sve po spisku...

Ovu temu sam otvorila da naglasim da NEĆU praviti razliku između starih i novih forumaša, i da će biti ponašanje, koje nije skladno pravilima portala, sankcionisano. Ukoliko ne poštujete pravila i ne obazirete se na upozorenja na forumu i preko privatnih poruka, vaš nalog će biti privremeno zatvoren, a u slučaju da nastavite kršiti pravila, blokiraćemo pristup forumu i na druge načine.


Molim sve korisnike koji primete da se nešto "loše" dešava na forumu, da pošalji privatnu poruku meni ili drugim moderatorima foruma. Molim vas da ne odgovarate na postove koji sadrže tekst koji nije skladan pravilima portala. Još posebno molim da ne citirate takav text jer od jedne psovke napravite 20...

Ovde možete pročitati:


Puno hvala,
guppy

< Poruku je uredio guppy RR -- 24.8.2009 7:23:15 >

clock-img

23.08.2009, 22:16

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

 primili k znanjuuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

23.08.2009, 22:16

clock-img

Brisani korisnik

pencil-img

-4166

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

23.08.2009, 22:19

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Bravo guppyuser posted image
Ignore čuda činiuser posted image

clock-img

23.08.2009, 22:23

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

clock-img

23.08.2009, 22:28

clock-img

sanji

pencil-img

1583

user posted image user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

clock-img

24.08.2009, 08:12

clock-img

mamanp

pencil-img

1445

user posted image user posted image  Gupi, da se zna ko je glava porodice.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

clock-img

24.08.2009, 08:18

clock-img

Natasajvc

pencil-img

140

Slazem se.

_____________________________

Moje ljubavi najvece
Tara, Tijana, Sanja, Nenad i Rada

clock-img

06.01.2011, 12:31

clock-img

*Alexx*

pencil-img

8067

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Sve više nas ima na Ringeraji, pa se i sve češće dešava da se ne poštuju pravila foruma.

Ponekad uleti na forum novi korisnik, napravi haos i zauvek nestane, a nekad pukne film nekom od starih korisnika, pa počne da psuje sve po spisku...

Ovu temu sam otvorila da naglasim da NEĆU praviti razliku između starih i novih forumaša, i da će biti ponašanje, koje nije skladno pravilima portala, sankcionisano. Ukoliko ne poštujete pravila i ne obazirete se na upozorenja na forumu i preko privatnih poruka, vaš nalog će biti privremeno zatvoren, a u slučaju da nastavite kršiti pravila, blokiraćemo pristup forumu i na druge načine.


Molim sve korisnike koji primete da se nešto "loše" dešava na forumu, da pošalji privatnu poruku meni ili drugim moderatorima foruma. Molim vas da ne odgovarate na postove koji sadrže tekst koji nije skladan pravilima portala. Još posebno molim da ne citirate takav text jer od jedne psovke napravite 20...

Ovde možete pročitati:


Puno hvala,
guppy



Pošto sam primetila da je psovanje postalo kao dobar dan na forumu (pa makar bile i tačke u reči), osetila sam potrebu da dignem temu, i podsetim vas na pravila foruma. user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

clock-img

06.01.2011, 12:32

clock-img

Anoniman

user posted image

clock-img

24.02.2011, 10:29

clock-img

eni26

pencil-img

3380

samo kad bi ovo postovali pojedini.user posted image

clock-img

12.06.2013, 18:28

clock-img

Maraj

pencil-img

21370

pa ako ne postuju ima i kazne a njih. Tu smo da se druzimo a ne vredjamo

clock-img

12.06.2013, 18:38

clock-img

17 joka

pencil-img

10849

za sve su pravila ista i treba ih postovati ,a ako ne onda kazna je tuuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

12.06.2013, 18:40

clock-img

Gaga N

pencil-img

55

Pa nije forum za licne frustracije ,nego za razmenu misljenja i druzenje ,tako da nije tesko biti fin user posted image

clock-img

12.06.2013, 20:04

clock-img

vukosava

pencil-img

4484


IZVORNA PORUKA: Gaga N

Pa nije forum za licne frustracije ,nego za razmenu misljenja i druzenje ,tako da nije tesko biti fin user posted image



Neko se isfrustrira kad ne moze da uvek bude u pravu. Sto se mene tice bolje po digitalnom svetu nego po detetu nekom ne daj boze... Nek ide u temu negativna energija pa da sebi oduska.

clock-img

12.06.2013, 20:08

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Mnogi sada na forumima lece svoje frustracije,lakse je tako siriti hejt(anonimno).Ja dolazim ovde da odmorim mozak pa od takvih bezim....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

12.06.2013, 21:58

clock-img

vukosava

pencil-img

4484

Najlakse je sakriti se iza izmeisljene internet persone...

clock-img

12.06.2013, 22:01

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467

Nisam u toku ko je koga vredjao user posted image

clock-img

12.06.2013, 22:07

clock-img

Dani.kv

pencil-img

1634

Odbijem mu na glupost