cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Fizički kontakti dece

clock-img

06.04.2009, 07:36

clock-img

Anoniman

Da li bi totalno ukidanje ikakvog fizičkog ontakta među decom (pa čak i rukovanje) moglo da utiče smanjenje tuča u školama? Da li je rešenje za tuče uvođenje kaznenih mera za bilo kakav fizički kontakt među decom? Da li je to moguće uvesti?

clock-img

06.04.2009, 08:47

clock-img

Anoniman

Meni to zvuci nemoguce. Kako da zabranis deci da budu u fizickom kontaktuuser posted image
To ne sprecava nista, mislim da je kucno vaspitanje presudno u skolskim obracunima. Obicno ih izazivaju deca kojoj nije posvecivano dovoljno paznje, u najmanju ruku. Bar je tako bilo dok sam ja isla u skolu.

clock-img

06.04.2009, 08:53

clock-img

eugenija

pencil-img

5366

Moja tema za diplomski je bila "Nasilje među decom u školi"... Imala sam dobar teorijski i odličan istraživački deo... Ali na ovakvu glupost nigde nisam naišla... 

_____________________________

ŽENA JE STENA!


clock-img

06.04.2009, 08:55

clock-img

Anoniman

prava glupost .... pa to je nemoguće definitivno...ali nije nemoguće posvetiti djeci maximalnu paznju i u kuci i u skoli

clock-img

06.04.2009, 09:02

clock-img

bebać

pencil-img

2235

Slažem se sa Lenkom,mislim da od kućnog odgoja i vaspitanja polazi sav budući život,pa i ti fizički konflikti medju klincima...user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

clock-img

06.04.2009, 09:02

clock-img

Anoniman

Slažem se sa vama, sačekaćemo još malo da vidimo šta ostali kažu, a onda ću vam dati i izvor ove informacije... user posted image

clock-img

06.04.2009, 11:29

clock-img

Sneža

pencil-img

1513

Ja mislim da zabrane kod dece,izazivaju kontraefekat,čak sam mišljenja da bi onda još više razmišljali kako da zeznu sistem(pod ovim mislim na decu koja vole da privlače pažnju na taj način,koja su i inače nasilna).

_____________________________

superbrzasnežaheroj

clock-img

06.04.2009, 13:09

clock-img

kumara

pencil-img

1426

Evo i izvora user posted image - U školi zabranjeno čak i rukovanje KLIK

Ja licno mislim da je to suludo i nemoguce!!!

clock-img

06.04.2009, 13:14

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Ja licno mislim da je to suludo i nemoguce!!!


slazem se. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

06.04.2009, 14:52

clock-img

Anoniman

Nad ovim sam se definitivno zapitala:

"Nije mi jasno kako ću ja ubuduće držati časove", rekao je profesor fizičkog vaspitanja.

clock-img

06.04.2009, 14:56

clock-img

Ana RR

pencil-img

34157

Suludo! A mislim da će im tek sada biti zanimljivo to pipkanje, kad im nešto zabraniš oni prosto podivljaju!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

06.04.2009, 16:38

clock-img

kumara

pencil-img

1426

E, da Anci, tacno to!!!!

PROČITAJ ISKUSTVA RODITELJA
image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image