cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Kiselo

  
clock-img

09.02.2009, 12:00

clock-img

Anoniman

Moj Luka je pre par meseci počeo da jede kiselo. OBOŽAVA KISELO! Kisele krastavce, kiseli kupus, limun, kisele jabuke, kisele mandarine... ma samo da je kiselo.

Jel vaši vole?

clock-img

09.02.2009, 18:27

clock-img

Lu

pencil-img

15094

 
Neee,još neuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

18.02.2009, 11:58

clock-img

Anoniman

Ne još ne voli, ili ne još mu nisi dala da proba? user posted image

clock-img

18.02.2009, 12:12

clock-img

Maya21

pencil-img

2923

Matej je otprilike u tom dobu poceod a jede kiselo, i danas ga obozava, narocito kisele krastavce i papriku, cveklu. U stanju je samo to da jede za rucak. Naravno ne dozvoljavamo mu da mu salata bude jedini deo obroka,ali da se on pita doruckovao bi, rucao i vecerao kisele krastavce papriku i cveklu user posted image

clock-img

18.02.2009, 12:15

clock-img

Anoniman

user posted image  Znači da ne brinem...

clock-img

01.07.2009, 22:47

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Moj Roko neće ni jagode da jede jer su mu kisele,a ja posadila jagode samo za njegauser posted image

clock-img

01.07.2009, 22:57

clock-img

Lilly*

pencil-img

3854

IZVORNA PORUKA: Maya RR

Matej je otprilike u tom dobu poceod a jede kiselo, i danas ga obozava, narocito kisele krastavce i papriku, cveklu. U stanju je samo to da jede za rucak. Naravno ne dozvoljavamo mu da mu salata bude jedini deo obroka,ali da se on pita doruckovao bi, rucao i vecerao kisele krastavce papriku i cveklu user posted image


Mogla bih ovo potpisati, samo je moj sin poceo i ranije da obozava kiselo user posted image

clock-img

01.07.2009, 23:00

clock-img

Lu

pencil-img

15094

A jel mislite da treba dijete navikavati da jede kiselo ili ono jednostavno ne voli kiselo ili će zavoljeti s vremenomuser posted image
Ne mogu da zamislim da nikada neće jesti recimo kisele salate ili voće koje malo kisiuser posted image

clock-img

01.07.2009, 23:08

clock-img

Lilly*

pencil-img

3854

Mislim da ce samo poceti vremenom da jede, ponuditi mu s vremena na vreme, jednom ce prihvatiti user posted image

clock-img

01.07.2009, 23:40

clock-img

prase

pencil-img

1107

Vremenom svako dete počne da jede sve i uživa u svim ukusima. Ja sam, na primer, počela da volim ljuto tek blizu tridesete godine, moja sestra od tetke je tamanila ljuto od 2. godine. Kiselo mi nije ležalo sve do osnovne škole, moj brat se davio u kiselim krastavcima otkada je prohodao. Mislim da je jednostavno neko malo osetljiviji na pojedine ukuse, takav se rodi... Kao što neko može da gleda u Sunce, a neko drugi žmirka u hladu. Samo ova osetljivost očiju ostane zauvek, a ukusi se vremenom prihvate, kada prestanu da budu šokantni user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

clock-img

02.07.2009, 08:46

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: lu

Ne mogu da zamislim da nikada neće jesti recimo kisele salate ili voće koje malo kisiuser posted image



user posted image  Ma hoće draga. Nudkaj ga, jednom će probati i hteti.

clock-img

20.01.2011, 18:22

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

Moje naoprako dete ako vidi nesto kiselo ili salatu nece da jede nista drugo . Kod nas na sto mora da se iznosi jedno po jedno , znaci supa , kad se skloni onda meso , nikakav prilog samo meso jer nece pojesti ni parcence ako vidi nesto drugo na stolu.
Obozava kiselo , moze da pojede kiselog kupusa koliko i odrastao covek , tri - cetiri kisela krastavca za nju su nista user posted image

< Poruku je uredio olga75 -- 20.1.2011 18:23:11 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

20.01.2011, 18:49

clock-img

SUPER MAMA

pencil-img

2363

E dobra tema.ja Moniki nisma dala nista kiselo, ne znam zasto.
Imam domace i kisele krastavce i sarenu salatu i cvekla.user posted image

clock-img

20.01.2011, 19:07

clock-img

Anoniman

Neša isto kao i zverčica, kiselo može uvek, uz sve, a i samo. Kiselog kupusa pojede više nego ja, recimo onu punu čašu od jogurtauser posted image A i mešane salate, cvekle, kisele paprike...ma sve. 

clock-img

28.01.2011, 15:43

clock-img

Vučko.ba.

pencil-img

7065

juče je moja pametna ćerka pojela 4 kisela krastavca i 5 - 6 maslina , a dino neće ni da ih vidi očima
u principu svakui dan ih jede , ako ništa bar ujutro za doručak npr u sendviču pa i oni moraju biti narezani na ploške
ja isto bi mogla da živim na kiselim krastavcima, salatama svim i sl

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

clock-img

19.11.2012, 14:13

clock-img

DacaMare

pencil-img

9

Moj Sale vec od godinu dana voli limun,pomorandze,i pije i limunadu. :)

_____________________________

Jedina vazna stvar,kada budemo odlazili,bice tragovi ljubavi sto cemo ih ostaviti za sobom..

clock-img

19.11.2012, 14:22

clock-img

MarijaBg

pencil-img

3138


IZVORNA PORUKA: Olga RR

Moje naoprako dete ako vidi nesto kiselo ili salatu nece da jede nista drugo . Kod nas na sto mora da se iznosi jedno po jedno , znaci supa , kad se skloni onda meso , nikakav prilog samo meso jer nece pojesti ni parcence ako vidi nesto drugo na stolu.
Obozava kiselo , moze da pojede kiselog kupusa koliko i odrastao covek , tri - cetiri kisela krastavca za nju su nista user posted image




Olga, utesi me da ce vremenom poceti da jede normalno?! Znaci uvek iznosim supu/corbu, pa glavno jelo, salatu na kraju (ili kad pojede vec pola rucka) jer ako vidi kisolo kasavce ili kislolo kalatu (kako ona kaze) jela bi samo to, mislim da ladno moze pola tegle kiselih krastavcica da pojede. Napravila sam samo za nju ove godine kornisone sa manje sirceta i duplo manje soli, ali "samo" 10 tegli, mislim da je vec pola pojela user posted image Naravno, kivi, mandarine, nar, rastura se od kiselog voca...

clock-img

17.10.2013, 18:30

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Dok je bio manji obozavao je kisele krastavce i sarenu salatu. Sad bas rijetko.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

17.10.2013, 19:20

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Ništa i dalje, nikakve salate ni kisele ni nekiseleuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

17.10.2013, 19:22

clock-img

lesica

pencil-img

12011

L jedino limun voli.
Mada kažu da jede salatu u vrtiću, hajde kao da im verujem, pošto kući neće ni da pomiriše.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

26.01.2015, 17:28

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Andrea je ove godine počela da jede kisele krastavčiće,pojede punu teglu za par dana,a pošle godine nije htela ni da proba.A voće ako je malo kiselo neće da pojede..

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

24.02.2015, 21:50

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Treba deci vremena da prihvate nove ukuse,pogotovo kiselo.Moji klinci sada obozavaju,kisele krastavcice,papriku,kupus,sarenu salatu...Mima je ranije prihvatila, a bata malo kasnije..sad bi mogao samo krastavcice za rucak, da mu dozvolimuser posted image sto se tice voca,moze i ono da prodje kada je kiselo,ali ne previse.

clock-img

27.02.2015, 17:37

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Moja S. je bas rano pocela da jede kiselo,pogotovo kisele krastavcice,u stanju je da pojede celu teglicu,voli i kiseli kupus,salatu kupus,pomorandze i mandarine ma sve voli.Cak se ni ne mrsti user posted image

clock-img

09.07.2015, 21:43

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Evo i za Teodoru da kazem,moze i kiselkaste kasice da rucka,od kajsije recimo,naravno ne previse.Od kiselih ukusa je jos jedino probala mlecne proizvode,za ostalo je jos rano.
Stariji klinci vole user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

09.07.2015, 22:11

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Moj najmlađi je legenda što se tiče kiselih krastavacauser posted image jede ih same,tj. u stanju je da ih jede bez ičega ,jednom je pojeo više od pola tegla.Dok stariji voli da jede limun...uzme limun i jede ono u sredini,mršti se ali pojede sve

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima