cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Koje povrće voli?

  
clock-img

26.12.2008, 14:21

clock-img

Anoniman

Moje dete najviše voli, španać, zatim grašak, tikvice, a voli i borniju kada baka spremi (ona sprema sltkasto, po mađarskoj kuhinji).

A vaše?

clock-img

26.12.2008, 17:16

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Povrće jede svo bez izuzetaka,čak mislim da još nije niti svjestan koje povrće jede,znači sve što napravim povrće+meso pomiješam i on pojede,nisam primijetila da mu nešto manje-više nepaše.
Neznam koje bi izdvojila kao najdraže.


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

26.12.2008, 19:02

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

ma... teško i ja izdvajam... nekad su to bile tikvice, sad ih mrze... pa vole krompir recimo... šargarepu.... kako kad

clock-img

26.12.2008, 21:56

clock-img

stella

pencil-img

414

hana najvise voli kombinaciju krompira i spinata

_____________________________

H A N A 26.09.2007

clock-img

21.02.2009, 09:26

clock-img

Brisani korisnik

pencil-img

-4166

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

21.02.2009, 09:28

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Mi smo jos mali pa nismo sve ni probali, za sad su nam fine tikvice i mrkvicauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

10.03.2009, 09:57

clock-img

afrodita

pencil-img

1814

Krompir je jedino sto se voli.
Moja deca ne vole: karfiol, tikvice, rotkvice,
buraniju, cveklu, paradaiz, krastavce, luk,
zelen, patlidzan... (sad sam kihnula ISTINA)
A "onako" pojedu nekako mrkvu, spanac,
kisele krastavce, grasak i zelenu salatu

clock-img

19.03.2009, 22:53

clock-img

Lilly*

pencil-img

3854

moj sin jede svo povrce, a sargarepu npr obozava, najvise sirovu, dobro mu je ocistim i operem i gricka kao zekan user posted image , a da, voli tako sirovu i cveklu, i pita mene "mama, hoces ti", jednom sam se zeznula i probalauser posted image  ima ukus na zemlju, a on samo mljacka, jede cak i luk kada vidi kako ga tata jede

clock-img

14.10.2009, 00:40

clock-img

mephisto

pencil-img

6

sve jede cudoviste jedno debelo

clock-img

14.10.2009, 00:41

clock-img

mephisto

pencil-img

6

jede sve

clock-img

28.12.2009, 01:10

clock-img

dandzi

pencil-img

17

hahhaha cudoviste debelo

clock-img

21.05.2010, 09:06

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Jede i dalje sve ali salatu nećen ni da probauser posted image
To dijete je toliko čudno, najgore je što neće da proba paradaiz, krastavac, kupus bilo šta svježe mršti se čim pogleda a svježe povrće je neuporedivo sa kuhanimuser posted image
Tako smo se prošlo ljeto natezali sa lubenicom dok ga tete u vrtiću nisu nekako nagovorile da proba i onda je jeo isto tako i grožđe..
Znači neće da proba i  kako da ga nagovorim više nemam inspiracijeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

21.05.2010, 09:23

clock-img

Anoniman

Lu, jesi probala da "sakriješ" salatu sirom, ili pavlakom? Možda mu se ne sviđaju te jake boje koje sveže povrće ima, a kuvano nema?
Moje dete, koje ne jede nijedno voće, jede svo povrće, i sve salate, i obožava ga. Zato i ne brinem što ne jede voće, jer svaki dan pojede i paradajz, i krastavac, i luk, rotkvice...

clock-img

21.05.2010, 09:41

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Joj Nedjo, baš sam sinoć umotala malo krastavca u jaje ali nije on lud odma pita šta je ovo tvrdo i izbaciuser posted image
Problem je što neće da proba a znam da bi mu se svidjelo isto kao i za voće...
Znam i da će sigurno kad bude malo veći htjeti probati, NADAM SE ISKRENOuser posted image
Možda kad ubere iz naše baštice da će htjeti samnom pripremiti i jesti, hm ne znamuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

21.05.2010, 09:44

clock-img

Anoniman

Pa moguće, to će mu sigurno biti zanimljivo. A da probaš da izrendaš, recimo, krastavac, i preliješ jogurtom ili pavlakom, malo estragona, timijana..pa neće ni osetiti tvrdo, ni videti...ili sa šargarepom da izrendaš, pa ona da prevlada...ne znam lu, ali mislim da će kad-tad probati, možda u nekom društvu, kad vidi da ostala deca jedu...

clock-img

21.05.2010, 09:48

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Da, jedino još da probam rendanouser posted image
Ali da ti vidiš kako on ima neki strah ili gađenje ili ne znam šta kad dira rukama paradaiz, stišće ga kao da ga želi ubitiuser posted image
Kaže, uzeće on sam i probati, ma čim ga pipne on se streseuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

21.05.2010, 09:52

clock-img

Anoniman

Pa jeste to malo ljigavo, onaj vodenasti deo paradajza...ne znam, mnoga deca neće ni kuvano povrće, a ne salatu...ja mislim da, kad vidi kako vam je lepo sve naraslo u baštici, pa kad još zajedno uberete, da će poručkati makar nešto. A probaj i rendano, nemaš šta da izgubišuser posted image

clock-img

21.05.2010, 12:23

clock-img

gagana83

pencil-img

6941

Lu,znam da te necu utesiti ali ja nisam jela nikakvu salatu do 9 godina,nije bilo sile naterati me da pojedem.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

clock-img

21.05.2010, 12:25

clock-img

Anoniman

Ni Luka ne jede sveže povrće. Ni jedno.

Voli kisele krastavce i kiseli kupus.

Paradajz... 2x nedeljno ga ucenim... tako što mu dam recimo celu viršlu (kad iseckam, bude nekih 15 zalogaja) i 7 zalogaja paradajza... pa tako nekako pojede, ako neće, gasim crtać. user posted image
Ostalu salatu - ni da vidi.

clock-img

21.05.2010, 15:33

clock-img

marince1

pencil-img

4824

Najvise voli :
-brokoli
-karfiol
-spanac
-tikvice

Nikako ne voli krompir user posted image

Sav je naopak user posted image

< Poruku je uredio marince -- 21.5.2010 15:34:09 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

clock-img

21.05.2010, 15:37

clock-img

SUPER MAMA

pencil-img

2363

Jede sve od povrce za sada.jedino sto malo nesvidza joj se boranija ali pojedeje polako ali sigurno.user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.07.2010, 18:25

clock-img

pepa i fifi

pencil-img

6

Evo i mi da se javimo...
Luka povrce (na moju veliku srecu) rado jede!
Rucak obicno sadrzi vise vrsta povrca, npr. sarpgarepa, brokoli, karfiol ili tikvice, paprika, kropmir i blitva ili boranija,grasak,sargarepa...obicno dodam i po malo luka i stvarno se nije buniouser posted image
Od salata takodje voli da gricka skoro sve i paradajz i krastavac i luk i zelenu salatuuser posted image

Ipak mislim da je favorit sargarepa, jer zna gde stoji sveza pa je sam capi, a u kuvanom obliku prsticima je od svega ostalog izdvoji i slatko smaze!

veliki pozz

clock-img

06.07.2010, 18:56

clock-img

liliana

pencil-img

4820

Moja beba voli šargarepu i tikvice, a krompir neče ni da vidi.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

clock-img

06.07.2010, 19:01

clock-img

pepa i fifi

pencil-img

6

IZVORNA PORUKA: liliana

Moja beba voli šargarepu i tikvice, a krompir neče ni da vidi.



a jel si probala i kao pire? i obavezno probaj przene krompirice, moj Luka to moze da jede i punog stomakauser posted image

clock-img

09.01.2011, 16:05

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

Marija obozava sargarepu , kupus i krompir. Ostalo povrce pojede ali nije bas odusevljena . Veeeliki nam je problem meso

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !