cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Mašina za sušenje veša

  
clock-img

08.06.2008, 15:58

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

Možda se to čini kao glupost, ali ja uz blizance i manjak vremena više ne znam da preživim bez mašine za sušenje veša. Pre sam svaki dan oprala rundu veša, kačila, skidala, pa pada kiša, pa… A sada nedeljom operem sve što moram, osušim usput (dok se jedna tura pere, druga se suši) i zimi nam je to bio SPAS. Mali stan, vlaga…

Garderobe za decu imam toliko manje baš zbog toga, jer sve može biti u 3 sata oprano i suvo.
Svaka čast onome, ko je to izmislio
user posted image user posted image

clock-img

11.06.2008, 11:08

clock-img

Lidija

pencil-img

4

Ej sto masine tice to je exstra preporucujem je svim,lepo je kad prodjem ulicom a ljudi me pitaju kako to da mi ves tako mirise,a i za zimu je spasuser posted image

clock-img

06.08.2008, 12:32

clock-img

AleksandraDj

pencil-img

110

Ja bih je tako rado kupila ali imamo tako malo kupatilo i onu masinu za ves (usku sto se otvara odozgore) pa ne mozemo da stavimo jednu na drugu.. A i to rade ljudi.. Nego cekamo da se sledece godine (ja se iskreno nadam) odsele suprugovi roditelji pa cu je uzeti makar stajala na plafonu.. user posted image
Inace sam strasna pristalica svih stvari koje ti u kuci pomazu i stede dnevno barem 2-3h. Tako da cim sam se udala kupila sam masinu za sudove, multipraktik, dobar sporet imikrotalasnu za kuhinju, ja jako volim da kuvam i prckam po kuhinji a te stvari dnevno stede barem sat vremena.. Zato ne trebe stedeti para za pomoc u kuci.. user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.08.2008, 11:04

clock-img

Mama37

pencil-img

38

Svakako je dobro imati je ali ni ja je nemam gdje zbog malog prostora ..sada sam u fazi razmisljanja sta kupiti i kakvu ..jer napokon sam ostvarila prostor ..i javim kad kupim kakva je i koliko korisna user posted image user posted image

_____________________________

Zdravlje je sreca.
.
Faris
Harun ...medicii mamini

clock-img

07.09.2008, 21:43

clock-img

prase

pencil-img

1107

A sta mislite o masini koja i pere i susi ves? Meni je to (zbog prostora) jedina opcija... i zvuci primamljivo... i rado bih je posedovala... user posted image

clock-img

08.09.2008, 08:30

clock-img

Anoniman

Ja imam takvu. Sušaru smo koristili svega par puta. Ok je. Kažu da peškiri budu kao novu kada ih tako osušiš-još nisam probala.
Savet: ne sušiti platnene pelene u sušari-neizvodljivo ih je ispeglati posle... user posted image

clock-img

08.10.2008, 10:31

clock-img

gulivercic

pencil-img

32

Ja bas planiram da kupim masinu za pranje i susenje vesa. Deluje mi ekstremno prakticno. Nasla sam neku Indesit widxl106 za 33.799,00 dinara. Skuplja je od obicnih ali bar mogu i da susim ves. Kapacite pranja:6 kg* Kapacitet sušenja: 5 kg* Maksimalna brzina:1000 rpm* Energetska efikasnost: B* Efikasnost pranja:A* Efikasnost sušenja: C* Led displej* Fuzzi logic* Odloženi start* Brzo pranje za 30 min* Potrošnja energije pri standarnom pranju/sušenju na 60C:1.02/4.84 kW/h* Boja bela* Dimenzije(ŠxVxD):85x59.5x53.5cm* Garancija 2 godine.
Kad bih ja jos znala sta je Fuzzi logic user posted image .

clock-img

08.10.2008, 12:32

clock-img

Anoniman

Krenula sam da čitam... i u glavi kontam da ću da ti napišem da je ista kao moja, onda sam stigla do tog Fuzzi i više nisam znala dal je ista... user posted image

Baš ću pogledati kada stignem kući. A šta je nacrtano kod og Fuzzi-ja? user posted image

clock-img

25.11.2008, 21:32

clock-img

Toto

pencil-img

18

Imam neku mašinu za sušenje koju sam nasledila od svekrve(gorenje) i bila mi je odlična za sušenje bebi stvari pa i pelena.Idealna je za peškire,posteljinu i veš(budu kao sa reklame za omekšivač) ali mi se loše pokazala za farmerke, majice,dukseve itd jer se jako skupe.Možda je u pitanju to što je stvarno neki stari model ali sve u svemu super radi skoro svaki dan.

clock-img

11.12.2008, 22:55

clock-img

sonja999s

pencil-img

271

i ja imam masinu za susenje vesa, odlicna stvar!!! za sat-sat ipo je sve suvo..milina..ne smem svaku stvar da stavljam u susaru, zavisi od materijala.

clock-img

19.03.2009, 11:30

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

I ja moram pod hitno da investiram u jednu dobru...user posted image
Stalno virim hoce li kisa ili hoce li mi vjetar srusiti stalak sa vesom sa balkona...
Moram u potragu...user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

15.10.2009, 11:42

clock-img

Natana

pencil-img

11

Obozavam masinu za susenje vesa!!! Imamo kondenzacionu (ne treba odvod mozes je staviti bilo gde). Mi je drzimo u drugoj sobi, ali cemo je prebaciti na terasu zbog bebe koju zelim da tamo preselim. Ako izvadis stvari odmah po zavrsetku i stavis na ofinger (majce) ne moras ih peglati. Naravno, kao i sve drugo u zivotu, sto je skuplja i kvalitetnija to je i bolja. Uzela sam Gorenje masinu pre 3 godine (isplatio se svaki din. najvise mrzim kad vidim ves na terasi)

clock-img

15.10.2009, 11:58

clock-img

mili15

pencil-img

81

Ja imam jako lose iskustvo s tom masinom tako da je ne bi vise nikad uzela,srecom pa imam poseban prostor za susenje vesa.user posted image



_____________________________

Nase sunce se rodilo........

clock-img

15.10.2009, 17:27

clock-img

gina

pencil-img

540

Gulivercic, ja imam tu Indesit masinu za pranje i susenje vesa.
Moram ti reci da jaakkooo guzva ves jer ona nije kondenzacijska susilica. Kao sto Tasa rece, nemoguce je osusiti ves koji se 100% osusi u njoj. Koristila sam je svega par puta za susenje user posted image .

A sto se tice masine za susenje vesa, pre 7 godina smo kopili AEG susilicu kondenzacijusku koja susi 6kg vesa i to je fenomenalna stvar!!! Skoro da nista ne peglam, sve je lepo i mekano kad izadje iz nje.
Takvu napravu preporucujem jer ustedi uzasno puno vremena i zivaca.

clock-img

15.10.2009, 17:36

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Toto

ali mi se loše pokazala za farmerke, majice,dukseve itd jer se jako skupe.



Chitam temu....svi hvale...nishta mi nije jasno...jer moja drugarica proklinje....i onda naidjem na ovaj komentar....user posted image
Meni bi mashina najvishe trebala bash zbog ovih stvari....jer mi nije problem sachekati i nedelju dana da mi se oshushi krevetnina...i peshkiri....ali garderoba user posted image


clock-img

15.10.2009, 17:57

clock-img

Delijagirl

pencil-img

1701

Ja nemam svoju masinu za susenje vesa ali patim za njom. Ima je moj kum u hostelu zbog prakticnih razloga jer treba da opere i osusi brdo posteljnine. On je takodje dosao na ideju prvo da nam kupi samo susaru ali posto nas sada zajebava i ves masina da nam jednostavno kupi 2 u 1 i da resimo i taj problem.
Inace ja sam kod njega u hostelu od proslog septembra do februara prala i susila ves i to bas sve. Samo ubacim unutra i teraj mile i nista mi se nije skupilo ili da bi imala nekih drugih problema sa tim... A takodje mi izduva sve dlake od zivuljka sa odece i absolutno sam presretna zbog toga.


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

clock-img

15.10.2009, 22:16

clock-img

Natana

pencil-img

11

Ja sam kupila odvojeno masinu za ves i masinu za susenje. Receno mi je sa mnogo strana da masina koja i pere i susi nije tako dobra kao odvojeno. Napravi malo istrazivanje pre nego sto se odlucis, mislim da ces poludeti kada shvatis da moras da odvadis opran ves jer pere recimo 6 kg a susi 4 kg

clock-img

15.10.2009, 22:20

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Slažem se Natana,ja sam napravila tu grešku,ma donekle sam bila svjesna nego zbog prostora...ipak sam se zeznula.
Sada znam oprati samo pola mašine koliko može osušiti ili zimi ostatak po radijatorimauser posted image

clock-img

15.10.2009, 22:23

clock-img

2002m

pencil-img

2595

imam gorenje masinu za susenje.Spasuser posted image user posted image user posted image

clock-img

15.10.2009, 22:25

clock-img

mihi

pencil-img

4968

Ma meni to susenje ne odgovara, imam vesernicu u kojoj samo ja susim ves i ne bih kupavala tu masinu ona dosta haba pamucne stvari kad ih susi, za sintetiku i pola pola varijantu je ok.

clock-img

15.10.2009, 22:30

clock-img

2002m

pencil-img

2595

leti sirim ves na terasi a zimi moram u masini.

clock-img

15.10.2009, 22:35

clock-img

mihi

pencil-img

4968

To i jeste resenje za zimu kad ne moze na terasi jer nece da se susiuser posted image .

clock-img

21.10.2009, 20:20

clock-img

kosmajac1

pencil-img

34

za indesit ves masine je veoma losa postprodajana podrska i servis tako da ako se nesto pokvari dugo se ceka na popravku, gorenje je zbog toga najbolje resenje

clock-img

21.10.2009, 20:22

clock-img

kosmajac1

pencil-img

34

to je najbolja varijanta koju i proizvodjaci preporucuju, odvojeno pa jos jedna na drugu zbog prostora!!!

clock-img

21.10.2009, 20:39

clock-img

Buba76

pencil-img

659

I mi planiramo da je kupimo(mada ne znam gde cu s njom).
Onda vi iskusne preporucujete Gorenje? Da ne kupim kombinovanu Indesit? Da li je problem toj masini ako je stavim na terasu? Ne bi padali kisa i sneg na nju...