cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Niski trombociti

clock-img

06.10.2023, 19:06

clock-img

mama ivane

pencil-img

1902

Ako ima ova tema uklonite ovu, ja nisam pronasla temu o niskim trombocitima za nas koje nismo trudne.
Da li se neko od Vas susreo sa niskim trombocitima?
Mucim muku skoro 2 godine sa trombocitima najnize koje sam imala su 65 a najvise 96 trombocita, nije to najgore sto se desava, imam probleme sa velikim umorom, mucninom, pucanjem kapilara, velikim odlivom kada imam mens.... Drhtavica i zima.....td. simptomi se javljaju povremeno a nekada traju i po 5 do 7 dana . Postajem iscrpljena. Od lekara niko mi nista ne daje od lekova niti savet sta da radim. A da u zadnje vreme mnogo oticem  a oci su mi uzasno suve preko celoga dana. 
Konacno su se smilovali posle skoro 2 godine da me posalju u Klinicki centar u Beograd na dalje ispitivanje. 
Da liste vi imali slican problem?

clock-img

09.10.2023, 08:01

clock-img

17 joka

pencil-img

10849

Kod  dobrog hematologa  u bg ce naci uzrok moraju ti dati dobru terapiju.Ako ne idi privatno i pomozi sebi  

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

24.10.2023, 09:56

clock-img

flamingos

pencil-img

25175

Mama ivane,javi šta su ti rekli.Pišemo u pp.Ljubimo vas puno.❤

clock-img

24.10.2023, 10:32

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4590

Ivana,idi privatno.
Mi smo muku mucili sa bakom dok nije dobila terapiju.
D-dimer plus CRP-niski trombociti.
Nema gde nije isla,nema sta nije proverila.

Umor,bol u kostima,nesvestica,gubitak apetita-njpj su naveli Koksaki virus,neka bakterija ili virus koji je prelezala u hodui nelecena anemija koja je presla u .... Ja cu laicki reci,hronicnu,jer ne mogu da se setim te reci.

Obavezno idi sve proveri.Reumatolog,kardiolog pa na dalje.
Pronadji uzrok,nemoj da lecis posledice.