cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Paketići za decu bez roditelja

clock-img

29.10.2011, 22:57

clock-img

Anoniman

Čitam po raznim temama kako mamike pakuju dečije stvari koje su naši malci prerasli. I ja već drugu turu Neveninih stvari odvajam i sve je novo, jedva nošeno, a mnogo toga nije stigla ni da obuče. Pa mi palo na pamet da bar deo toga odvojimo i da sa još po kojom igračkom i slatkišima spremimo paketiće i za decu bez roditelja, da i njima dođe Deda Mraz...

< Poruku je uredio Lu RR -- 1.11.2011 16:59:04 >

clock-img

30.10.2011, 08:52

clock-img

MarijaBg

pencil-img

3138

Sjajna ideja, ja imam i stvari sa etiketom. Samo javite gde i saljuser posted image em paket

< Poruku je uredio Lu RR -- 1.11.2011 16:59:32 >

clock-img

01.11.2011, 17:57

clock-img

Anoniman

Da, to je dobra ideja, vec sam ucesvovala u ovakvim akcijama user posted image

clock-img

01.11.2011, 21:37

clock-img

GRGA

pencil-img

2365

Drga ezene meni se ova akcijamnogo svidja.Bas bih volela da iznenadimo decicu i spremimo im nesto,,,,vidite gde sta i kako,,spremam paket i saljem postom!!!

clock-img

02.11.2011, 04:45

clock-img

Anoniman

Jeeej!!! Ja ću onda ovih dana da kontaktiram Zvečansku, da pokušam da saznam koliko ima dece i kog uzrasta pa da pokušamo svakom po jedan paketić da napravimo...




< Poruku je uredio gae_gr -- 2.11.2011 4:47:21 >

clock-img

10.11.2011, 17:34

clock-img

Anoniman

Još nisam zvala... Čini mi se da je odziv malo mali, sa 4 paketića ne možemo mnogo da uradimo... Ako interesovanje ne bude bar malo veće, moraću da smislim nešto drugo... Možda jednu zajedničku donaciju... Videćemo...

clock-img

10.11.2011, 17:38

clock-img

vukosava

pencil-img

4484

gae_gr nadji negde onlajn gde mogu da se plate neki paketici da im se posalju, pliz... Ako ima ista takvo...

clock-img

10.11.2011, 17:45

clock-img

maslackic

pencil-img

2852

MM ova sestra je godinama nosila stvari svoje dece u zvecansku,njena decesada imaju 15 i 11 godina,ali sada su postali stroziji i postavl;jaju uslove,prosle godine nisu hteli da prime igracke koje nisu imale etiketu,znate,onu na usima recimo sto stoji okaceno...garderobu polovnu ali stvarno jedva nosenu nisu hteli da prime...
mozda se nesto promenilo,ako jeste neka javi...user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

clock-img

10.11.2011, 17:53

clock-img

Anoniman

Ajd zvaću sutra da proverim ali ako ne prihvataju polovne stvari, svratište znam da prihvata sigurno... Onda dečije stvari možemo njima a videćemo šta bismo mogli da osmislimo za  Zvečansku...

clock-img

10.11.2011, 18:37

clock-img

GRGA

pencil-img

2365

Ja sma prosle zime zelela da deci koja su u zvecanskoj za novu godinu sam htela napraviti veliku tortu na sprat lepo ukrasenu da se raduju,,sa puno zivotinjica,,,i jestivih figurica...

Medjutim ne moze,,,,,moram imati prijavljenu firmu,,,etikete,,sirovinski satstav torte...onda sma odustala....

clock-img

11.11.2011, 13:25

clock-img

maslackic

pencil-img

2852

Nekad bas preteruju... Ta deca i tako nemaju sve sto im treba , i naravno da ne bismo dali iscepani i prljavo ,nije najnovije ali opet bolje i nesto ,ta deca se sitnicama raduju...

Nije mi palo na pamet to prihvatiliste, znam da ima u Krfskoj, bas cu i ja da se raspitam...

i pre neki dan gledam na TV u carinsku robu ( garderobu) zaplenjenu godinama cuvaju ,mogli su bar nekim ustanovama da doniraju...kao oranizuju aukcije a nema kupaca...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"