writing-img

Potpisivanje

clock-img

13.03.2013, 08:13

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

Odvedem ja jutros decu u vrtic, kaze meni vaspitacia: mama, morate se potpisatiuser posted image user posted image user posted image
na tabeli nadjite svoje dete, upisite koliko je sati i potpis i tako i kad dolazite po njega
naravno da sam rekla da necu a ona meni kaze : morate, naredio vam je nas direktor?????
helouuuuuuuuu meni naredio vas direktor, isti onaj kome ja placam vrtic????????
kako sam se lepo istresla za sve pare
to je sad nesto novo radi bezbednosti vase dece??? pa uvedite kamere eto bezbednosti
poptisuje se sto roditelja u isto vreme, cekas ko kreten, kaze ona ustanite ranije...evo samo sto nisam budila decu ranije zbog potpisivanja
i uzmem papir i napisem NECU
vecu glupost nisam videla

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

13.03.2013, 08:22

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Kod nas su uveli sad jednu vaspitacicu il sta li je da uvek na vratima kad su otpusti dece , od kad se desilo ono na detelinari, ali za ovo jos nisam cula user posted image

clock-img

13.03.2013, 08:24

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

cuces...danas ima savet roditelja u skoro svim vrticima, tako da ce da krene uskoro, do kraja nedelje...nevidjena glupost!!!

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

13.03.2013, 08:31

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Bas divno, ionako idem s H po tacu vijam ih po citavom vrticu i dvoristu, jos da cekamo ...diiivnoooo!

clock-img

13.03.2013, 08:33

clock-img

Pretty78

pencil-img

3227

mogu misliti kakva ce guzva i ludnica biti u 14h kad budu dolazili po njih.....ja sam jutros histerisala po vrticu user posted image
a vaspitacice , koliko sam skontala se slazu sa mojom misljenjem jer su samo govorile tako je mama user posted image
ili ....

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

clock-img

13.03.2013, 08:35

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Ja cu otici malo posle 2, inace tako idem jer je guzva a kzem vec meni je s njih dve zurka!

clock-img

13.03.2013, 09:08

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

pa ne znam koliko je dobro ali cula sam da ima roditelja koji dete dovedu do kapije i onda ono udje samo , e sad to je bas onako hrabro i kod nas mora dete uvesti odrasla - punoletna osoba
a ako ce dete dovesti ili odvesti neko drugi to moras da najavis inace one zakljucaju i zovu roditelja da provere

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

13.03.2013, 10:36

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Kod nas su uveli sad jednu vaspitacicu il sta li je da uvek na vratima kad su otpusti dece , od kad se desilo ono na detelinari, ali za ovo jos nisam cula user posted image


Kod nas je isto ovako ali postoji nezvanicna informacija da ce da ugrade u sve vrtice ono gde samo provuces karticu i nju ce da imaju samo roditelji

clock-img

13.03.2013, 12:03

clock-img

jovana13

pencil-img

1189

svasta! i ovde moras da kazes ko ce da dodje za dete ako ti ne dolazis i mora da bude punoletna osoba.

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

clock-img

10.04.2013, 19:09

clock-img

New Mom

pencil-img

10345


IZVORNA PORUKA: Pretty78
na tabeli nadjite svoje dete, upisite koliko je sati i potpis i tako i kad dolazite po njega


I kod nas je ovako već mesec dana.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

clock-img

10.04.2013, 21:30

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467

Kod nas nije takouser posted image

clock-img

18.04.2013, 20:35

clock-img

minnica

pencil-img

2295

Nas su pitali juče u vrtiću šta mislimo o ovom potpisivanju. Ja sam rekla da mi je glupo i oduzima mi vreme, naročito kad ujutro žurim na posao. Inače, kod nas pola ljudi zaboravi da potpiše, naročito kad dođu babe i dede, koje uz to i ne vide dobro.

clock-img

12.06.2013, 15:12

clock-img

gabrijelaaa

pencil-img

900

oooo boze strasno...kod nas u vrticu vec duze vreme imaju postavljene kamere i vrata koja se zakljucaju cim se zavrsi period kada roditelji dovode decu,user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

clock-img

12.06.2013, 15:16

clock-img

minnica

pencil-img

2295

Kod nas su prestali da stavlaju taj papir za potpisivanje. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

clock-img

12.06.2013, 15:20

clock-img

gabrijelaaa

pencil-img

900

user posted image user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

clock-img

12.06.2013, 15:24

clock-img

Cuftas

pencil-img

1036

Ostaviš i uzmeš dete na revers user posted image Nisam najsigurnija o čemu se ovde radi, ko se tu i čime štiti?

clock-img

10.03.2015, 23:17

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Kod nas nema potpisivanja, osim za vreme dezurstava, preko letnjeg raspusta.Ja inace leti decu ne vodim u vrtic, jednom mi je zatrebalo, i kada sam dosla,morala sam da se potpisem ,objasnili su mi da to treba kada su dezurstva u pitanju.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

10.03.2015, 23:18

clock-img

Bibilib

pencil-img

3029

nema ni kod nas....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

PROČITAJ ISKUSTVA RODITELJA
image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image