cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Slet malisana iz Niskih vrtica na stadionu Cair

clock-img

15.06.2019, 10:31

clock-img

ema616660

pencil-img

4

Drage Mame,
Zelela sam sa Vama da podelim video nasih malisana. Malo je reci da sam odusevljena onom lepotom. Toliko dece na jednom mestu, svi srecni, pevaju igraju... Ima li sta lepse od toga ?! user posted image
https://www.youtube.com/watch?v=uf1_F0-5YJY&list=UU4R7HFJO1QhuMDbpUbnh29A&index=1

clock-img

15.06.2019, 10:35

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18384

Prelep dozivljaj! Svi lepi, sareni, divno, secam se...❤️
Ti si iz Niša? I ja sam u Niš 👍

clock-img

15.06.2019, 11:18

clock-img

ema616660

pencil-img

4

Da , iz Nisa sam. Tacnije sada zivim na Mramorsom brdu, malo sam se udaljila od grada :)

clock-img

15.06.2019, 11:41

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Imamo temu KLIK,postove sam prebacila tamo a ovu zakljucavam.

PROČITAJ ISKUSTVA RODITELJA
image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image