cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Vežbe za jačanje leđa

clock-img

22.11.2009, 19:37

clock-img

Tatamata

pencil-img

467

Šta roditelji mogu da učine da deca ne bi ušla u svet odraslih sa oštećenjima uzrokovanim nepravilnim držanjem?

Pročitajte više…

clock-img

20.06.2017, 19:03

clock-img

Dragce86

pencil-img

2625

Sjajna tema. I mene zanima sta od vezbi mogu da radim bebici da ojaca ledjne misice i lakse podize ruke kad lezi na stomaku? Ima 5 meseci i kad je na stomaku, ne moze da ih stavi iznad sebe vec samo spusta nadole...

clock-img

08.09.2017, 10:53

clock-img

krin 40

pencil-img

5658

Na youtube u ima sjajan kanal za ove i sve vezbice

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

clock-img

07.10.2017, 14:11

clock-img

medamisko

pencil-img

1104

Sad ovo ugledah. Probacemo. I procitati. Vezbe za jacanje i ispravljanje ledja.

clock-img

20.04.2019, 14:48

clock-img

Ivana Djordjevic

pencil-img

38

Vezbice treba obavezno upraznjavati

clock-img

01.05.2019, 09:44

clock-img

kamičak

pencil-img

1401

Plivanje je najbolja stvar, igre sa loptom takodje. Opomenuti dete ako sedi nepravilno i pogrbi se

clock-img

06.09.2020, 21:28

clock-img

Dragce86

pencil-img

2625

Ovakve vezbice trebaju i meni, mami dvoje malisana jer dosta radim u sedecem polozaju na poslu a i njih dvoje dizem stalno... Za decu planiram obavezno na sport oboje, jer im to garantuje da se pravilno razvijaji i cuvaju svoju kicmu od pocetka :) 

clock-img

07.09.2020, 18:07

clock-img

mikica88

pencil-img

2180

Dragce, sve si u pravu. Za decu jr sport zakon. A i za nas.

clock-img

30.09.2020, 10:08

clock-img

mikica88

pencil-img

2180

Mene jako bole ledja kad lezim nekako sve tako zaspim. Sad sam gledala neke ezbe malo da bih se razmrdala.

PROČITAJ ISKUSTVA RODITELJA
image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image