cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Viber

  
clock-img

21.03.2017, 17:58

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Ja bas mnogo koristim Viber..ne secam se kad.sam zadnji put nekom slala SMS...super je stvar.
Ali ono sto me.jako iritira sto svaka budala kad ti ukuca broj moze videti sliku. Srecom ja nigde ne drzim slike dece ..ali stoji moja.

Danas.vec treci put da.mi se desava da mi.se javljaju tako neki bezveznjakovici. Negde procackaju broj i onda aebi daju za pravo da mi salju.poruke...mislim ....bzvz.

clock-img

22.03.2017, 09:05

clock-img

Buba Mira

pencil-img

757

Imaš da podesiš opciju da niko koga ti nemaš u kontaktima ne može da vidi tvoju sliku. Dakle, ako on ima tvoj broj a ti njegov ne, ne može da vidi. I jednostavno ne memorišeš, tj ne dodaš u kontakte taj broj i njemu stoje samo početna slova tvog imena.

clock-img

22.03.2017, 09:52

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

A to nisam nasla, ma i ime mi samo stoji , al ne volim da bilo ko ukuca i vidi sliku i salju poruke user posted image

clock-img

22.03.2017, 14:02

clock-img

Khaleesi

pencil-img

4055

Meni je super app zbog slika najvise... Mami dosta saljem slike i sda ne moram da placam mms user posted image a u mmsu je uvek nekako smanji pa joj stigne sve bzv slika ne vidi se ovako preko vibera vrh...

clock-img

22.03.2017, 14:26

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26804

Anck meni niko ni na fejs ni na viber nepoznat nije slao pozive. Pa, sta i ako vidi moju sliku.Videla sam u jednoj grupi mama za Teodorin ples, da slike pojedinih mama ne vidim, jer ih nemam u imeniku. Mislim da je to tako.
Pogledaj u podesavanju.


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 22.3.2017 14:30:32 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

22.03.2017, 16:54

clock-img

nata11

pencil-img

9186

Vide se slike tj. vidi ih svako ko doda tvoj broj ali imas opciju blokiraj. Ziveo viber user posted image

_____________________________




clock-img

22.03.2017, 19:49

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Ma nasla sam u opcijama da.mi niko ne vidi koga nemam. Ma ja sam izgleda magnet za manijake... sad sam podesila. Mada mi je to bilo dobro kad pravimo grupe za mame iz vrtica, ne pisu svi ime pa vidis po slici a kim pricas.

clock-img

22.03.2017, 22:33

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

Da bre, ja ionako slabo pamtim imena i odakle nekoga znam, a ovo na Viber mi skratilo muke i mogucnost da mi druge mame iz odjeljenja ne kažu da sam ubobražena jer neću da im se javim na ulici user posted image Ovako znam da su iz škole i znam im ime i fino im se javim svaki put user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

27.03.2017, 23:10

clock-img

Duškić

pencil-img

9590

Bas puno koristim ' viber' u grupi sam sa sestrama i sa drugaricama pa samo kuckanje..Super je!!

clock-img

28.03.2017, 12:10

clock-img

milicicak

pencil-img

7325


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Da bre, ja ionako slabo pamtim imena i odakle nekoga znam, a ovo na Viber mi skratilo muke i mogucnost da mi druge mame iz odjeljenja ne kažu da sam ubobražena jer neću da im se javim na ulici user posted image Ovako znam da su iz škole i znam im ime i fino im se javim svaki put user posted image


choopa moj idol user posted image

clock-img

08.06.2017, 21:57

clock-img

Sandricak

pencil-img

1090

Super stvar... odlicna... bas ga koristimo...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

clock-img

09.06.2017, 08:10

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24677

Koristim dosta. I najviše mi znaci zbog slika.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

09.06.2017, 08:14

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26804

Koristim bas dosta.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

09.06.2017, 08:26

clock-img

Sanjalicaaa

pencil-img

4707

I ja ga baš dosta koristim. Retko kad pošaljem običnu poruku.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

clock-img

05.09.2017, 15:50

clock-img

krin 40

pencil-img

5658

Viber koristim non stop.Što reče Anck,ne pamtim kada sam poslala sms

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

clock-img

05.09.2017, 20:20

clock-img

dddaca

pencil-img

9223


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Koristim dosta. I najviše mi znaci zbog slika.



Isto tako, mada koristim i sms

clock-img

05.09.2017, 20:24

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Viber mi je spas i spoj sa svetom, od kada sam.se preselila i od kada smo se sve drugarice iz najuzeg drustva poudavale, i preselile na sve krajeve Srbije, dobile decu te nemamo vremena da se cesto vidjamo... non-stop smo na viberu 😊

clock-img

06.09.2017, 11:54

clock-img

AnaTamara

pencil-img

694

Viber je zakonuser posted image i poruke i slike i video poziv

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

clock-img

06.09.2017, 15:44

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Jeste, i stikeri bas lep nacin da nekome kazes nesto lepo 😊😊

clock-img

06.09.2017, 15:46

clock-img

krin 40

pencil-img

5658

Da se smejem Ivaniuser posted image user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

clock-img

13.09.2017, 15:51

clock-img

Tatjana.87

pencil-img

1063

Viber mi je super, kuma mi je u Americi pa se non stop čujemo samo se nekada pobrkamo u vremenskim zonama pa umemo jedna drugu da budimo hahah pošto je kod nje šest sati manje user posted image

clock-img

13.09.2017, 16:03

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24677


IZVORNA PORUKA: krin 40

Da se smejem Ivaniuser posted image user posted image


Hahahahaha user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

13.09.2017, 16:43

clock-img

krin 40

pencil-img

5658

Haaa..sada si tek videla?user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

clock-img

13.09.2017, 16:50

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24677

Ovih dana nisam u toku user posted image
Viber je, izgleda, "zakon" user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

16.09.2017, 21:57

clock-img

krin 40

pencil-img

5658

Vidim ja da ti zabušavašuser posted image Ova tema mi "dodje" kao ona o parketu i laminatu.Ko bi normalan koristio nešto što se plaća kada ima ovu opciju

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu