cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

message-img

FAQ

writing-img

Zacece

clock-img

27.06.2013, 18:48

clock-img

Cecaaaaaaa

pencil-img

1

E imam pitanje jer sam imala odnos sa muzem i poslije odnosa, kada sam ustala imala sam krvarenje malo, a kasnije kao malo svijetlo smedjkaste tecnosti na dnevnom ulosku.Da li je moguce da se zacece desi tako brzo ili sta je vec u pitanju pomagajteee?

clock-img

27.06.2013, 18:51

clock-img

Verolina

pencil-img

5958

Nemoguce je da se zacece desi tako brzo. Koji ti je dan ciklusa?

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

clock-img

27.06.2013, 18:53

clock-img

nata11

pencil-img

9187

user posted image

clock-img

27.06.2013, 19:48

clock-img

Verolina

pencil-img

5958

Ha ha ha...Nato, nikada mi nije bilo jasno sta taj smajlic znaci. Sad mi je otprilike jasno. :-P


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

clock-img

27.06.2013, 19:50

clock-img

Janncica

pencil-img

2329


IZVORNA PORUKA: Verolina

Ha ha ha...Nato, nikada mi nije bilo jasno sta taj smajlic znaci. Sad mi je otprilike jasno. :-P



user posted image user posted image

clock-img

27.06.2013, 20:10

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Imamo temu Dali sam trudna?



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!