|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
24.3.2013 13:42:36   
iva80

IZVORNA PORUKA: ivekpivek
imam slicne simptome kao ti bez braon iscjedka


Pre svega BRAVOOOOOOOOOO ZA CRTICE!!!!!!! pa Ivek TRUDNA SIIIII!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image
Taj braon iscedak mi je bio samo u jednom trenutku i više se nije pojavio...kod mene i dalje status kvo user posted image
Sl nedelje ću saznati šta se dešava user posted image nemam ama baš nikakve simptome...a možda je i rano...
Ivek Koliko ti je kasnila?
I još jednom BRAVO I NEKA JE SA SREĆOM!!!!! (jedva čekam da doživim taj osećaj!)

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Da li sam trudna?
24.3.2013 13:48:47   
ivekpivek
hvala,iva nemam pojma ciklus mi se poremetio al pratila sam bazalnu predpostavljam da sam trudna oko tri tjedna valjda

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Da li sam trudna?
24.3.2013 13:50:39   
ivekpivek
iva koji ti je dpo danas meni 17dpo predpostavljam

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Da li sam trudna?
24.3.2013 18:16:09   
iva80

IZVORNA PORUKA: ivekpivek
iva koji ti je dpo danas meni 17dpo predpostavljam

od prilike i meni. Trebalo je da dobijem prošle subote... user posted image

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Da li sam trudna?
24.3.2013 19:19:11   
ivekpivek
ajde vadi test pa nas obraduj ajde ,ajde

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Da li sam trudna?
24.3.2013 19:40:45   
pandina
Ivekpivek, cestitam! Sve ce biti kako treba!

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Da li sam trudna?
27.6.2013 20:11:49   
NadaR
IZVORNA PORUKA: Cecaaaaaaa

E imam pitanje jer sam imala odnos sa muzem i poslije odnosa, kada sam ustala imala sam krvarenje malo, a kasnije kao malo svijetlo smedjkaste tecnosti na dnevnom ulosku.Da li je moguce da se zacece desi tako brzo ili sta je vec u pitanju pomagajteee?


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Da li sam trudna?
27.6.2013 22:08:58   
Ana RR
Začeće nije moguće odmah nakon odnosa, krv može biti od pucanja folikula (ako je bila ovulacija) ili od nečeg drugog, to već ne znam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Da li sam trudna?
30.6.2013 9:22:39   
sonjanikola
Ja sam ovde nova ali zelim podeliti srecu sa nekim, tj ako mogu i da potvrdim user posted image Kasni mi 7 dana...na dan kada sam trebala da dobijem imala sam jedva dve braonkaste tackice i to je to...radila sam 4 testa do sad i svaki je sa dve crte :))) samo je ta druga na svakom malo bledja...da li je to ok?HVALA

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Da li sam trudna?
30.6.2013 9:25:21   
Sanja90
Sonjanikola cestitamo trudni steuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu sonjanikola)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Da li sam trudna?
1.7.2013 5:48:20   
sonjanikola
Jeeeeeeeeeeej :))))))))))))))))))))))user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Da li sam trudna?
1.7.2013 8:51:51   
cvećka
Naravno da je OK imenjakinjo, cestitam ti, uradi i betu neki dan, da budes 100% sigurna!! user posted image i uzivaaaaaj user posted image

(odgovor članu sonjanikola)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Da li sam trudna?
1.7.2013 19:27:05   
Bekilic
Nova sam ovde i imam problem,dobila sam u maju 22og trag krv ali samo na papiru samo ujutru,sutradan samo uvece i bilo je braon,to braon je trajalo do 26og posle se pretvorilo u roze i to je trajalo do 5og juna. Usput sam imala jake bolove u stomaku 30og i povracanje uvece,bolovi su se nastavili do sutra ujutru. Sledece sto se desilo je da sam 18.6.povracala ujutru. Zatim 19.6 opet povracala i onesvestila se,20og sam uradila test i negativan je,potom 25og i opet negativan. Ne znam sta je od toga bilo menstruacija (mislim na taj period od 22.5.do 5.6.) da bih odredila kad je sledeca,ali po svim proracunuma kasni,nikad ne dobijam na 28 ili 32 dana,nego nesto cudno cetvrtkom i sedom naizmenicno,pa je to nekad 28,nekad 30 dana i uvek mi je ovlacija 14 dana pred (osetim bol u jajniku). Verenik i ja zelimo bebu i radimo na tome 3 meseca. Ne znam da li sam poranila sa ova dva testa?

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Da li sam trudna?
1.7.2013 19:54:07   
Trcosava
Bekilic, mislim da je najbolje da odeš kod lekara jer nije normalno ni da menstruacija traje 14 dana (ako ja dobro izračunah)

Za testove ne mogu ništa da ti kažem jer ne znam kada ste imali potencijalni odnos. Ipak, kao što rekoh, najbolje kod lekara da odeš.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Bekilic)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Da li sam trudna?
1.7.2013 20:16:46   
Malena29
dobila sam 27 dan tj u petak,danas je ponedeljak a meni kao da je prosla vec,naduo mi se stomak kao da samuser posted image ,ujutro jedva ustanem,malo mi muka,ja i mm smo bas muckali ovog meseca,jel postoji sansa da sam trudna a da imamuser posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Da li sam trudna?
1.7.2013 20:58:59   
Bekilic
Hvala Trcosava sto si mi odgovorila. Mislila sam da mi je to zato sto sam stalno putovala poslednja 2 meseca. Ako kazemo da mi je ono prvo bilo menstruacija 22og trebalo je da dobijem 19.6. sto znaci da kasni 12 dana,ali to ni nije bila m nego trag samo na papiru koji je prvog dana bio roze,posle braon i pred kraj opet roze i nikad nije curilo. Negde sam citala da je krv braon boje ustvari spontani pobacaj,ali pise da to prate jaki bolovi. Nemam zdravstvenu knjizicu jer sam student a imam vise od 26 godina i ne mogu u dom zdravlja,a nisam trenutno zaposlena i ne znam kako se krecu cene kod privatnika,na sajtovima ne postavljaju cenovnik. Jel znas koliko je pregled i dal se odvojeno placaju testovi?

(odgovor članu Malena29)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Da li sam trudna?
1.7.2013 21:18:05   
Maslacak15
Bekilic,
Ako si u mogucnosti uradi u bilo kom labu u BEogradu ß HCG i progesteron. Nebi trebalo da te kosta mnogo vise od 1000 dinara zajedno. B HCG ceti nedvosmisleno dati odgovor da li si trudna ili ne trenutno. U slucaju da je HCG negativan progesteron ce ti reci da li je uopste bilo ovulacije u ovom ciklusu. Time ces razjasniti mnoge dileme.

(odgovor članu Bekilic)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Da li sam trudna?
1.7.2013 21:31:19   
Bekilic
Hvala ti Maslacak 15,ovo mi je mnogo pomoglo,cila sam za taj bHCG ali nisam znala da moze da pokaze da li je bilo ovulacije

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Da li sam trudna?
1.7.2013 21:41:25   
žgebana
Pozdrav svima. Nova sam ovde. Ne znam sta da mislim viseuser posted image Kasni mi 5 dana, mada mi nisu ciklusi tako redovni. Juce sam radila test i negativan je. Taman kad sam se pomirila sa tim da ponovo nista od mojeuser posted image danas mi se pojavio taj famozni braon iscedak samo malo i nema ga vise... Od siptoma imam sve kao i u PMS-u samo sto me ledja ubijaju... Nisam pametna vise... Cekamuser posted image da dodje vise i da se smirim a ono nista..... Da li je neko imao slicno iskustvo? Hvala unapred.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Da li sam trudna?
10.7.2013 17:20:53   
Anoniman
E ovako imam jedno pitanje... posto imam redovnu M koja traje 7 dana, ovaj mjesec mi je trajala samo 2 dana bilo je ugrusaka i samo odjednom prestala... imama nekakvo pulsiranje u stomaku prvi put u zivotu..da li je moguce da sma trudna?

(odgovor članu iva80)
  Direktna veza do poruke: 695
   RE: Da li sam trudna?
10.7.2013 18:21:41   
viking
Ja mislim da jeste, zbog tog pulsiranja, ali dok ne uradis test ne mozes da budes sigurna.... Ako ti je vec proslo nekoliko dana od kad je trbalo da dobijes, test vec moze da pokaze. Kupi ga danas pa uradi ujutru s prvom jutarnjom mokracom....

Zgebana, sta je s tobom?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Da li sam trudna?
28.7.2013 17:53:34   
Emicaaaa
Molim vas pomozite mi. :)
Moj muz i ja smo imali odnose bez zastite jer zelimo bebu. Sada osecam nekakvu malaksalost, dva puta sam pala u nesvest i stalno osecam vrtoglavicu. Stolica mi je bila redovna, sada me tera na wc ali kad dodjem nista user posted image Grudi me ne bole, mislim ne osecam nikakvu promenu, ali zato dva dana osecam laganu mucninu i gadi mi se pita sa sirom koju sam pre obozavala. Ne znam sta je u pitanju. Vase misljenje ? Hvala unapred user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Da li sam trudna?
28.7.2013 20:53:49   
Sanja90
Emicaaaa vrtoglavica,mucnina moze biti od ove vrucine. Gadjenje na hranu moze biti znak trudnoce. Ukoliko ti kasni menstruacija uradi test pa ces videtiuser posted image Srecno.

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Emicaaaa)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Da li sam trudna?
28.7.2013 22:05:16   
Emicaaaa
Trebam da dobijem ovih dana, videcemo sta ce biti. I da zaboravila sam da kazem da ne mogu da zivim od belog pranjaa user posted image Hvala na odgovoru.

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Da li sam trudna?
28.7.2013 22:59:02   
viking
Ako smo nešto naučili ovde, onda je to da ne postoje dve osobe sa istim simptomima user posted image Ovo što ti kažeš, mogu da budu znaci trudnoće, ali i ne mora. Kažu da test pokazuje rezultat već 10-11 dana nakon začeća, a test iz krvi već posle dve nedelje (nekad i koji dan ranije).

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Emicaaaa)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here