cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

analni sex i trudnoca

  
clock-img

27.02.2009, 13:58

clock-img

marija25

pencil-img

9

Koji je vas generalan stav o analnom sexu, da li ga upraznjavate i da li ste ga upraznjavale u trudnoci? Ja sam u 20 nedelji i s obzirom da je trudnoca rizicna-nisko postavljna posteljica, suprug i ja sve vise razmisljamo o ovoj opciji user posted image . Zanimaju me vasi stavovi i iskustva...

clock-img

27.02.2009, 14:41

clock-img

Anoniman

ja sam ti za opciju da se sve proba, i ne zazirem ni od cega, ili u prevodu nista i nije cudno... ali sto se tice analnog sexa meni se gadi iz razloga sto se odatle "kaki" to je znaci jedino sto me sprecava u tome, a nesto se zaradi toga ne bih klistiralauser posted image

clock-img

27.02.2009, 15:03

clock-img

Anoniman

Ja nisam za analni sex... mada mnoge žene to vole.

Savetuje da pročitaš temu Ešerihija koli KLIK, na početku je vezano za decu, a onda posle ima i o nama odraslima.

clock-img

27.02.2009, 15:08

clock-img

sneza24

pencil-img

3859

Ni sam ni ja za analni seks.Ne svidja mi se.

clock-img

27.02.2009, 15:10

clock-img

maša

pencil-img

261

Ta ja nešto nisam za analni sexuser posted image ...da prostite zna se koja rupa za šta služiuser posted image .

clock-img

27.02.2009, 15:11

clock-img

mihi

pencil-img

4968

I ja isto a pogotovu ne u trudnoći a ako malko pogledaš anatomiju videćeš da su rectum i vagina odvojeni tankim zidom i da je to sve blizu, te da nisko postavljena posteljica može i takvim sexom da trpi .

clock-img

27.02.2009, 15:51

clock-img

Lu

pencil-img

15094

IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

a nesto se zaradi toga ne bih klistiralauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja nemam iskustva sa analnim sexom i neću ga ni imati,meni to izgleda nasilno i neprirodno,ali imala sam prijateljicu koja me uvjeravala da je njoj to super ponekad i ljepše od vaginalnog sexa,ja to nikad nisam shvatilauser posted image

clock-img

27.02.2009, 16:24

clock-img

marija25

pencil-img

9

Ja vise ne znam da li sam pristalica ili ne-bojim se toga i iskreno nije bas da mi se ne gadi, a opet kad pomislim da 9 meseci nista, a meni divljaju hormoni...Nije mi svejedno.....Cak sam cula da ni oralni sex ne bi smele trudnice da praktikuju?

< Poruku je uredio marija25 -- 27.2.2009 16:26:25 >

clock-img

27.02.2009, 16:27

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

Marija bolje se čuvaj nego da se posle kaješ!
sigurna sam da ćete naći neko bezbednije rešenje


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

clock-img

27.02.2009, 16:29

clock-img

Verus

pencil-img

11942

Marija mislim da je oralni sex skroz ok...pricaj sa svojim ginekologom on je najbolje upucen u to stas bi smeli sta ne zbog tvoje situacije, nemoj da te je blam, to im je posao.... Ja da sam na tvom mestu, ako vec ne smete redovan sex, ja bi lepo rekla muzu da sidje dole, i neka me lepo zadovolji oralno i prstom i gotovo, i klitoralni orgazam ce te zadovoljiti sasvim ok, a neces nista rizikovati!  Naravno, tvog muza ces uvek naci lakse nacine da zadovoljis,  njima je svejedno dok god se nesto dogadja!user posted image

IZVORNA PORUKA: marija25

Ja vise ne znam da li sam pristalica ili ne-bojim se toga i iskreno nije bas da mi se ne gadi, a opet kad pomislim da 9 meseci nista, a meni divljaju hormoni...Nije mi svejedno.....Cak sam cula da ni oralni sex ne bi smele trudnice da praktikuju?

clock-img

27.02.2009, 17:40

clock-img

Brisani korisnik

pencil-img

-4166

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

27.02.2009, 20:28

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

Moj savet ti je da uživaš u normalnom sexu i nekoj udobnoj pozi koja ti odgovara, ali da izbegavaš orgazam. Znam da ovo zvuči glupo, ali orgazam može dovesti do kontrahovanja materice i mislim da to jeste rizično! A možeš uživati koji mesec i bez orgazma. Mislim da je to mala žrtva naspram cilja user posted image

clock-img

27.02.2009, 20:35

clock-img

marija25

pencil-img

9

Naravno da je mala zrtva! Ma, na kraju krajeva mozda bolje da se suzdrzim od svega i budem mirna... Bolje nego da se posle kajem... A valjda ce mi se zelja u međuvremenu smanjiti ili jos bolje nestati.... A iskreno jako me je sramota da pricam sa ginekologom na ovu temu-seks, analni, oralni....

clock-img

27.02.2009, 22:22

clock-img

Jacaca

pencil-img

865

Da se ne lazemo jednom sam probala i nisam uspela jer me je strasno bolelo(verovatno nestrucan muskarac i malo veliki, ali ne smem vise ni da probam) da mi se svidelo, upraznjavala bih ga jer dosta mojih drugarica uziva u tome ali kazu da se to uradi samo po nekada onda je to to, NARAVNO ISKLJUCIVO SA PREZERVATIVOM ZBOG ESERIHIJE!user posted image

clock-img

27.02.2009, 22:25

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Mislim da je to stvarno mala zrtva za bebicu...
Boze mili ,zivot je pred tobom, nadoknadices...
Analni,nekako mi odbojan, ne bih se usudila ni da probamuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

02.03.2009, 16:22

clock-img

ljubičica

pencil-img

985

Kao što Jaca kaže "da se ne lažemo" mm i ja smo to probali i mogu vam reći kad se skroz opustite  može da bude i lepo user posted image . Ali, samo jednom smo to radili i nismo više nikada. Ti probaj ako smeš, meni je bilo OK, ali da ti pravo kažem više mi se i ne pokušava, jer mi je trebalo pola sata da se skroz opustim. Nisam ni znala da u trudnoći nema sexa user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

clock-img

03.03.2009, 16:57

clock-img

eugenija

pencil-img

5366

Sex bi trebao da je stvar zajedničkih osećanja i u zavisnosti od momenta kada su dva bića skupa, razvija se i sex... Nisam za instrumetalizaciju sex-a, niti bi on trebao biti nauka.. Baš zato što je vođen emocijama i strastima.. U toj igri sve što prija oboma, DOZVOLJENO JE.. Pa tako i analacuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!


clock-img

03.03.2009, 18:11

clock-img

Lu

pencil-img

15094

IZVORNA PORUKA: ljubičica

Nisam ni znala da u trudnoći nema sexa user posted image



Samo ukoliko je rizična trudnoća i doktor tako odredi a inače se slobodno uživa u sexu tijekom cijele trudnoćeuser posted image

clock-img

04.03.2009, 19:10

clock-img

ljubičica

pencil-img

985

JUHU!!! user posted image  Sad mi je lakše user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

clock-img

25.05.2009, 11:10

clock-img

Brisani korisnik

pencil-img

-4166

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

25.05.2009, 11:16

clock-img

Anoniman

Joj gagi, šta si joj rekla? user posted image user posted image user posted image

clock-img

25.05.2009, 11:17

clock-img

bebać

pencil-img

2235

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma dajte,reč je o šali,zar ne....mislim i vrabci na grani znaju kako s eostaje trudan/na

reci joj da se tako radjaju četvorkeuser posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

clock-img

25.05.2009, 11:19

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: bebać

reci joj da se tako radjaju četvorkeuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

25.05.2009, 11:19

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: bebać

reci joj da se tako radjaju četvorkeuser posted image



ili jedno veliko govno! user posted image

clock-img

25.05.2009, 11:20

clock-img

Brisani korisnik

pencil-img

-4166

[Sadržaj poruke je obrisan]