cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

baby joga

  
clock-img

16.08.2011, 00:01

clock-img

mikica sa

pencil-img

1751

trazila sam temu ali je ne nadjoh.
naime, veceras sam na njemackom programu gledala reportazu o Ruskinji koja pravi jogu s malim user posted image koje su maltene tek rodjene pa nadalje.
ja licno sam se zgrozila dok sam je pratila kako mase s djecom kao da su lutke od gume. ipak, mnoge zene dovode njoj djecu da bi "bile zdrave"
sta mislite o tome?

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

clock-img

16.08.2011, 01:21

clock-img

PoisonEve

pencil-img

4352

Mislim da je fantasticno! U drugom trimestru sam isla na jogu za trudnice a pre naseg casa odrzavao se cas joge za mame i bebe. Videla sam lepo da bebe obozavaju tamo da se igraju, jako su opustene i uopste ne placu! A dolaze mame sa bebcima od mesec dana cak! Izgleda da im veoma prija i ja cu sigurno ici sa svojom bubicom kad se rodi i zbog opustanja ali vise zbog druzenja!

clock-img

17.08.2011, 17:45

clock-img

mikica sa

pencil-img

1751

ne sumnjam da nije zdravo, ali mi je bilo tesko gledati te bebice jer su jako plakale user posted image
sto se tice aktivnosti, naravno da ih trebaju i male bebe, samo se pitam do koje granice posto je bio komentar pedijatrice koja kaze da je moguce da dodje do povrede zglobova ili nesto jos mnogo gore user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

clock-img

17.08.2011, 21:21

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

ako je to ono kad ona zena mlati sa onom bebom oko sebe , ja sam se najezila
mislim da takvo vezbanje moze da izazove ozbiljne posledice
slazem se ja da bebe nisu od stakla i da su mnogo cvrsce nego sto mislimo alo ono je bilo uzasno
ukoliko se radi o onom snimku sa YouTube - a


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

17.08.2011, 23:48

clock-img

PoisonEve

pencil-img

4352

Nisam gledala taj snimak na youtube-u, ali eto prisustvovala sam (doduse kraju) jednom casu i bila sam odusevljena. Mada, tamo niko nije mlatarao bebamauser posted image I kazem vam, nijedna nije plakala!Sigurna sam da bi ja kao vi razmisljala da nisam sama bila tamo i videla uzivo.
Dok sam jos mogla da idem na jogu, to mi je stvarno mnogo znacilo, pisala sam o tome u drugom tromesecju i onda je doslo mirovanje i odrzavanje trudnoce... e tad sam prsla!
Otisla bi tamo i sada da se bar druzim sa ostalim trudnicama  i caskam, ali stvarno nemam para na bacanje.


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

clock-img

18.08.2011, 00:18

clock-img

mikica sa

pencil-img

1751


IZVORNA PORUKA: Olga RR

ako je to ono kad ona zena mlati sa onom bebom oko sebe , ja sam se najezila
mislim da takvo vezbanje moze da izazove ozbiljne posledice
slazem se ja da bebe nisu od stakla i da su mnogo cvrsce nego sto mislimo alo ono je bilo uzasno
ukoliko se radi o onom snimku sa YouTube - a



draga Olga, mislim da je to ta. Lena se zove, cini mi se. zato sam i napisala da sam se zgrozila. jos kad sam cula da bebe placu, uzas. prvo sam mislila da je u pitanju lutka user posted image ali kasnije sam se sokirala kad su rekli da je ta beba ziva.

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

clock-img

18.08.2011, 00:18

clock-img

mikica sa

pencil-img

1751

PE, normalna gimnastika i druzenje mama i bebirona je super stvar. user posted image to pozdravljam u svakom slucaju!

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

clock-img

01.10.2011, 08:56

clock-img

Anoniman

Mi u utorak krećemo na jogu za mame i bebe. Ja sam išla na jogu i pre trudnoćem i na početku trudnoće, dok me nisu zakucalli za bolnički krevet. A pošto se u klubu ove godine porodilo nas 6 redovnih vežbača formirana je i grupa za mame i bebe.

Jedva čekam da krenemo sa vežbanjem!!! Pisaću vam kako nam je bilo na prvom treningu!

clock-img

01.10.2011, 10:58

clock-img

PoisonEve

pencil-img

4352

Gae, jel to kod Mirjane ides?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

clock-img

01.10.2011, 11:27

clock-img

Anoniman

Ne. Klub se zove Goga joga, u Zemunu je a vodi ga Gordana Krstić. Tamo idem od pre 4 godine i super je!

clock-img

04.10.2011, 20:41

clock-img

Anoniman

Jeeej!!! Krenusmo mi na jogu za mame i bebe i mnoooogooo nam je lepo!!! Malo vežba mama, malo razvlači bebu malo vežba sa bebom... Sve u svemu meni i mojoj bebi prija, toplo preporučujemo!!!

clock-img

04.10.2011, 21:02

clock-img

Ana RR

pencil-img

34143

Jao super, gae user posted image meni bi to tako prijalo ali nisam čula da postoji negde u mom kraju (a Zemun mi je jaaaaaako daleko).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

04.10.2011, 21:08

clock-img

dunja RR

pencil-img

30170


IZVORNA PORUKA: gae_gr

Ne. Klub se zove Goga joga, u Zemunu je a vodi ga Gordana Krstić. Tamo idem od pre 4 godine i super je!



Javni mi njihov mail na pp, please, želim da im pošaljem ponudu.

clock-img

04.10.2011, 22:35

clock-img

PoisonEve

pencil-img

4352

Gae, super! Mi cemo kod Mirjane ici, prosto nam je blize a i znam ostale mame sa joge za trudnice pa cemo se druziti!

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

clock-img

04.10.2011, 22:50

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: mikica sa


IZVORNA PORUKA: Olga RR

ako je to ono kad ona zena mlati sa onom bebom oko sebe , ja sam se najezila
mislim da takvo vezbanje moze da izazove ozbiljne posledice
slazem se ja da bebe nisu od stakla i da su mnogo cvrsce nego sto mislimo alo ono je bilo uzasno
ukoliko se radi o onom snimku sa YouTube - a



draga Olga, mislim da je to ta. Lena se zove, cini mi se. zato sam i napisala da sam se zgrozila. jos kad sam cula da bebe placu, uzas. prvo sam mislila da je u pitanju lutka user posted image ali kasnije sam se sokirala kad su rekli da je ta beba ziva.



KLIK user posted image

No, ovo je ok KLIK
i ovo KLIK

clock-img

04.10.2011, 22:54

clock-img

dunja RR

pencil-img

30170


IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Gae, super! Mi cemo kod Mirjane ici, prosto nam je blize a i znam ostale mame sa joge za trudnice pa cemo se druziti!



Pozdravi Mirjanu, reci da je pozdravlja ekipa sa Ringeraje i da bi smo voleli i dalje da sarađujemo:)

clock-img

04.10.2011, 23:02

clock-img

mikica sa

pencil-img

1751

user posted image user posted image Tash, ove pametne mamice Ruskinje dolaze upravo zbog nje u Egipat, da se tu porode i da beba bude sto manja kad je "predaju" njoj u ruke da ih razgiba.

ova normalna gimnastika je super user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

clock-img

04.10.2011, 23:06

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

ja nisam mogla ni da odgledam snimak do kraja,sokirana sam i ne mogu da verujem da te glupace niko nije tuzio za zlostavljanje deceuser posted image
joj sto bi ja njih malo davila i bacala,ju kako sam sad besna kad sam videla kako se ponasaju prekma malim slabasnim bebicamauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

04.10.2011, 23:57

clock-img

PoisonEve

pencil-img

4352

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Gae, super! Mi cemo kod Mirjane ici, prosto nam je blize a i znam ostale mame sa joge za trudnice pa cemo se druziti!



Pozdravi Mirjanu, reci da je pozdravlja ekipa sa Ringeraje i da bi smo voleli i dalje da sarađujemo:)



Hocuuser posted image


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

clock-img

30.10.2011, 20:09

clock-img

Anoniman

clock-img

30.10.2011, 20:12

clock-img

Anoniman

clock-img

30.10.2011, 20:28

clock-img

Olga75

pencil-img

20591

Gea ovo super izgleda user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

30.10.2011, 20:32

clock-img

PoisonEve

pencil-img

4352

Super ste Gae!user posted image Jedva cekam i mi da krenemo!

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

clock-img

30.10.2011, 20:46

clock-img

Ana RR

pencil-img

34143

Gae, fenomenalno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

30.10.2011, 20:57

clock-img

Anoniman

Ona toliko uživa i tako se slatko smeje davam ja ne mogu opisati...