cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

dRRuženje u Valjevu

clock-img

14.03.2015, 12:49

clock-img

QueenJ

pencil-img

2252

Vidim ovih dana da se dRRugarice iz Bg-a okupljaju na kafici, pomislih-Mora da postoji i teme za nas, Valjevke, daj da je "podignem". Kad ono user posted image -NEMA!
Dakle, dRRugarice iz Valjeva i okoline. da li ste raspoložene za neku kaficu (ili piće po izboru user posted image ), upoznavanje, trač partiju, razmenu iskustava, opuštanje mozga...?
user posted image

clock-img

14.03.2015, 12:52

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18430

Ajde Valjevke gde ste? user posted image

clock-img

17.03.2015, 19:57

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Eee da sam tu negdje ja bih rado,a ovakooo ništa od upoznavanja i svega ostalog nabrojanog user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

20.03.2015, 10:52

clock-img

Štetica

pencil-img

2486

Queen vrlo rado samo da malo otopli da moze napolju da se sedi,a i da prodje ovaj prokleti virus gripa,jer moj gospodin u zatvorenom prostoru u kolicima provede max 10min i onda krece dreka. Veruj da vam to nebi bilo nimalo zanimljivo,

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

27.03.2015, 10:51

clock-img

QueenJ

pencil-img

2252

Emice, ne vredi, drugi neki put, kad budeš bila bliže. user posted image
Štetice, sve znam... user posted image
Ima li još žena, ovde, ili Valjevke nemaju vremena za RR?! user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

clock-img

22.04.2015, 20:19

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Hocu ja sa vama da se druzimuser posted image Ja i Andrea smo jednom nedeljno najmanje u Valjevu i uvek smo raspolozene za druzenjeuser posted image Sledece nedelje dolazimo opet cim Andrea ozdravi,moja mama zivi u Valjevu tako da cemo biti tu dva-tri dana pa ako je neko slobodan javite se

< Poruku je uredio Figaro88 -- 22.4.2015 20:25:24 >


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

27.05.2015, 00:21

clock-img

QueenJ

pencil-img

2252

Figaro, zao mi je, nisam bila aktivna neko vreme. Sledeci put mi.se obavezno javi i putem pp, pa da se druzimo. Pozdrav!

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

clock-img

10.07.2015, 20:27

clock-img

QueenJ

pencil-img

2252

Naše druženje u Va, kratko, ali slatko. user posted image
user posted image
Emilija (moja švrćka) i Elena (Sanjchezze)

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

clock-img

10.07.2015, 20:57

clock-img

wivern

pencil-img

8800

Bravoooooo, kakve su slatke user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

clock-img

10.07.2015, 21:01

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Bebice su premedeneuser posted image a gde su slike mama?Cekamo da znate user posted image

clock-img

10.07.2015, 21:03

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

a kada je bilo druženje u Valjevu? nisam bila u toku

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

10.07.2015, 21:39

clock-img

QueenJ

pencil-img

2252

Mame se nisu slikale. Ispravićemo. I to nije bilo zvanično druženje, već smo se nas dve privatno organizovale, ali sam odlučila da postavim sliku ovde, da bih malo digla temu, možda se još neka Valjevka javi. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.