cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

dete i masta

  
clock-img

11.03.2013, 23:17

clock-img

daca78

pencil-img

42

Dali je vase dete mastovito user posted image

clock-img

11.03.2013, 23:19

clock-img

boba 11

pencil-img

1291

koje dete nije mastovito.user posted image Jako su mastoviti i kreativni valda to ide jedno sa drugim

clock-img

11.03.2013, 23:20

clock-img

Dada81

pencil-img

2618

Jako je mastovit.Vec sa 2,5 god.on izmislja kratke pricice,menja kraj pesmice po svom naravno..Slatki u kad vidis kako neke stvari oni dozivljavaju.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

clock-img

12.03.2013, 08:24

clock-img

daca78

pencil-img

42

Ja sam se skoro zacudila kolicinom mastovitosti koju sam videla kod Save,stajala sam sa strane i posmatrala sigurno 10 minuta.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to ja za nas novo,napunio je skoro 2 godinice i dosad smo se uvek zajedno igrali.Sad je krenuo sam da smislja neke igrice,da prica auticima kako treba da idu kod majstora xaxaxa slatko sam se nasmejala.

clock-img

20.02.2015, 16:53

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Posmatrati dete kako masta, bilo dok se igra,prica,crta..je nesto najlepse ! Uzivam u tome.Volim da ucestvujem u tome.masta se razvija kroz citanje bajki, pevanje pesmica, igranje uloga....tako je llepo i bebrizno... :D

clock-img

03.03.2015, 20:11

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

A. i ne bas,ona je vise razumna,ozbiljna a S.je bas,bas mastovita i veoma kreativna.Moze od svega napraviti sebi zabavu i nikada joj nije dosadno dok A.treba dosta da bi se zabavila.

clock-img

03.03.2015, 20:14

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Moja M je bas kreativna, obozava da crta, ali i da pravi stvari reciklazom. Svaki dan ima brdo ideja. Cak je neko vreme htela da pise knjigu.Crtala je svaki dan neki dogadjaj a ispod kao nesto pisala. A mnogo se veze za sve sto nacrta ili napravi.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

11.03.2015, 16:46

clock-img

Plavusa34

pencil-img

197

u nasoj porodici moj necak je mastovit user posted image on bi mogao napisati citavu bajku ili neki film

clock-img

10.07.2015, 00:09

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Situacija od veceras: Mm dolazi sa posla oko 22:15h,vecera,a onda smo i on i ja otisli u sobu kod dece na piknik: Na sred sobe klinci su nam spremili od raznih kockica ,figurica i cinijica hranu i seli smo po turski i jeli i smejali se..Jesmo mm i ja mrtvi umorni ali nismo hteli da ih razocaramo user posted image a lepo je i igrati se i mastati sa decom user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

10.07.2015, 00:14

clock-img

World

pencil-img

4234

jeste, i ovo moje starije dijete je pocelo da me hrani fiktivnom hranom i da drzi gustera u lavoru za ves i tako to... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

clock-img

10.07.2015, 00:15

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Divno Milauser posted image Moja S stalno meni donosi ribu,krompirice,kolac to je od onog seta za kuvanje one male plasticne figurice.Jos mi donese i plastican tanjiric,viljuskicu i nozicuser posted image

clock-img

10.07.2015, 00:16

clock-img

mila83

pencil-img

3821


IZVORNA PORUKA: World

jeste, i ovo moje starije dijete je pocelo da me hrani fiktivnom hranom i da drzi gustera u lavoru za ves i tako to... user posted image


user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

10.07.2015, 07:48

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Moj mlađi je meni juče "skuvao" kafu u lavoruuser posted image vidi dete da mama pije puno kafe ,pa rešio da skuva da imam za ceo danuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

10.07.2015, 11:39

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Ima dana kada nam treba tolika kafa user posted image

clock-img

10.07.2015, 11:53

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

user posted image ma samo da mi ne sprema svaki danuser posted image pašću u komu od toliko kafe

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

10.07.2015, 12:03

clock-img

LP mama

pencil-img

70

Mi smo jedno vreme u dečijoj sobi imali mali šator sa gusarskim motivima
po potrebi je bio astronautska raketa, brod pa čak i tenk i restoran

clock-img

10.07.2015, 12:05

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26811

Moja T kao Milina samo crta, lepi. Igra se sa onim malim igrackama iz kinder jajeta i slaze price. Evo upravo lepi neke slicice i peva izmisljenu pesmicu. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

10.07.2015, 13:57

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Sanjice, to je jako dobro za njih, da se tako igraju. Milica i dalje to voli da radi,dok je Dimitrije vise za decacke igre,sad mu je krevet sator(imaju krevet na sprat,pa je njegov onaj donji) a bude i pecina,skloniste,prodavnica...samo zagradimo sa cebadima i jastucima...haos..i uzivancijauser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

10.07.2015, 17:58

clock-img

amdn

pencil-img

1598

Mila bravo za klince i zezanje, mi smo isto do skoro pravili sator na krevetu,
inace i Juri je jako mastovit i kreativan, svasta nestoizmisli i uvek nadje sebi zabavu user posted image

clock-img

10.07.2015, 18:04

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Moja S nonstop peva neke njene izmisljene pesmice i dalje odbija da je ucim,mozda ukupno zna 5,6 decijih pesmica.Ali neka je,tako pokazuje svoju kreativnost.

clock-img

10.07.2015, 18:31

clock-img

amdn

pencil-img

1598

pa da Veselice ovaj nas je imao i svoj izmisljeni jezik a i smislja pesmice isto kao vi, ma slatki su skorz

clock-img

10.07.2015, 18:38

clock-img

aleksandrici

pencil-img

473

Pa naravno,nisu sva deca ista .Razlicitost je vrlina.user posted image

clock-img

10.07.2015, 18:39

clock-img

aleksandrici

pencil-img

473

I moja cerkica voli da kuva kaficu iz njenih solja je degustiranje,ali mora polako i sa uzivanjem.Zna dete kako!

clock-img

10.07.2015, 18:40

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

IZVORNA PORUKA: amdn

pa da Veselice ovaj nas je imao i svoj izmisljeni jezik a i smislja pesmice isto kao vi, ma slatki su skorz


Joj pre su deca volela da smisljaju svoje jezike,npr brat i sestra ili sestra i sestra pa onda pricaju na svom jeziku da ih niko ne razume.Danas malo dece to radi tako da bravo za tvog sincicauser posted image
Aleksandici ne pisite post za postom ne sme tako,procitajte pravila foruma a imate i opciju uredi.

< Poruku je uredio veselica -- 10.7.2015 18:41:17 >

clock-img

10.07.2015, 18:42

clock-img

aleksandrici

pencil-img

473

user posted image