cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

diskus hernia, išijas... u trudnoci

clock-img

09.06.2010, 14:59

clock-img

diamond

pencil-img

823

Drage moje, ja se od 2001 god bakćem sa diskus herniom i jos po nekim koštanim obolenjima. Često osećam nesnosne bolove, što uglavnom vrlo uspešno ublaži diklofenak duo user posted image . Bolovi su najgori s proleća i jeseni, kada je promena vremena, kiša uglavnom, tada se baš napatim..user posted image

E ono što mene muči je trudnoća!!!! Planiram da ostanem u drugom stanju, što pre user posted image , ali nemam predstavu kako ću je izneti, s obzirom da ne smem da pijem diklofenak u trudnoći...Jasno mi je da ću je verovatno celu preležati i to sam prebolela!!!

Elem, da li je neka od vas imala sličan problem i ako jeste, kako ste ga rešavale, odnosno, kako ste rešavale problem bola?user posted image user posted image user posted image


clock-img

18.01.2013, 15:04

clock-img

viking

pencil-img

6663

Šteta što ova tema nije zaživela, i ja imam diskus herniju, ali sam to otkrila pre par meseci, tako da nemam neki poseban savet. Ako je neko u međuvremenu stekao neka iskustva, neka se javi :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

18.01.2013, 20:33

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Ja imam skoliozu,bolovi koje ponekad imam u nepodnosljivi,ne pijem nista da ih ublazim,redovno radim vezbe za kicmu i istezem se,i ako mi je stepen zakrivljenja preko 30 stepeni uopste se ne primecuje.Moracu uskoro da nosim mider,odlazem to jos neko vreme za slucaj da opet ostanem u drugom stanju.
U trudnoci sa Andreom sam imala isijas,bolovi su bili cesti,ali malo legnem,opustim se,mm me izmasira i prodje.Jedino sto mi se u toku trudnoce skolioza pogorsala,nadam se da u drugoj nece...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

27.05.2013, 10:52

clock-img

sneza teo

pencil-img

4

Draga Diamond, ja sam se godinama mucila sa bolovima u ledjima.Moje lose drzanje je po mom misljenju bio glavni uzrok bola.Pokusala sam sa raznim lekovima,terapijama,sportovima...onda sam upoznala homeopatiju koja me je odusevila i naravno koja mi je pomoglauser posted image


Reklamiranje je zabranjeno! Pre istog, kontaktirajte marketing RR !!!

< Poruku je uredio lesica RR -- 28.5.2013 12:20:33 >

clock-img

14.10.2013, 13:25

clock-img

snovi

pencil-img

283

Da li imate prpblema u trudnoći sa kičmom, boli li vas više nego inače?

clock-img

14.10.2013, 13:55

clock-img

viking

pencil-img

6663

Ja imam diskus herniju i od kad sam trudna ne mogu da pređem ni 500 m, a stajanje u mestu duže od dva minuta ne dolazi u obzir. Ne smem da radim vežbe jer sam na održavanju trudnoće i moram dosta da mirujem, ali stvarno je mučenje.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

13.09.2014, 16:30

clock-img

wivern

pencil-img

8800

Ja imam suzen prostor izmedju l4-l5 prsljenova i jos dve neke dijagnoze koje ne mogu da zapamtim. Dok se umereno setam i ne sedim mnogo nemam problema hvala bogu a evo me u 33-oj nedelji. 6 meseci pre trudnoce sam bila potpuno ukocena i nisu mi pomagale ni injekcije pa sam isla na fizikalnu i aktivno se posvetila svojoj kicmi. Mislim da me je i to donekle spasilo, ali sta ce biti kad se porodimi kod podizanja bebirona iz kreveca videcemo.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

clock-img

20.05.2020, 09:32

clock-img

freesitenews88

pencil-img

1

Svi bi trebali više pažnje posvetiti svojim tijelima, a samo dobro tijelo može voditi dobar život

Za reklamu se obratiti marketingu

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 20.5.2020 17:18:36 >